Je v Chorvátsku v Starigrade - Paklenici čisté more?
12. máj 2016
Tiež hľadáme ešte možnosti dovolenky... ale mám taký dojem, že zasa skončíme na Pagu. Tam je naozaj čistúčko. Ale chcem predsa len zistiť, aké máte skúsenosti ostatní. Nechceme ísť príliš na juh.
Je ciste ale nie je tam vemi dobry vstup do vody. Je tam jedna mini plaz ktore je plna od skoreho rana a potom uz len take vybetonovane stvorce na ktorych mozes lezat a do vody sa schadza po schodoch. S malymi detmi to nie je idealne
Ak ste v posledných rokoch boli v Starigade-paklenici , mohli by ste mi prosím povedať, ako ste boli spokojní a povedať mi aj konkrétne ubytovanie? Potrebujeme si preličiť následky po covide a hladáme miesto, ktoré je blízko SR.

More je ciste. Ale dovod preco tam ist, je Paklenica a nie more. Mna tam oslovili kopce a nie voda. Starigrad mi pripadal ako zaspata dedina, co sice moze niekomu vyhovovat, ale davy ludi v Paklenici su pravy opak tej zaspatosti. Proste ako ked do Terchovej pride 20 tisic ludi na Janosikove dni.