Jedlo v hoteli s polpenziou pri mori

fallenkaa
3. máj 2023

Ahojte chystame sa v lete k moru do chorvatska, dcérka bude mať 11mes
Ako ste riešili stravu pre ňu? Budeme v hoteli s polpenziou
Myslím že okrem nejakeho pečiva, trochy masla, ovocia a pripadne vajíčka nič nenájdem pre ňu v bufetovych stoloch

zorkahorka
3. máj 2023

Vzdy je tam jogurt, ak uz papala bielok, tak aj prazenica, salamy... je to uz pomaly rocne dieta. Moje v tom case uz jedli takmer všetko

domiklik
3. máj 2023

@fallenkaa bežné si ľudia fotia jedlo v reštauráciách, fotky môžeš nájsť na tripadvisor, Google maps, instagram, videa na YouTube...

bolarazjedna
3. máj 2023

Väčšinou mávajú aj čerstvú zeleninu, v 4* aj ovsené vločky, môžeš primiešam do jogurtu, čerstvé ovocie. Prinajhoršom zober kašu, čo len na mieste zaleješ horúcou vodou.
A večer býva aj dusená zelenina na švédskych stoloch. Resp tiež môžeš riešiť kašou.

viestta
3. máj 2023

V bufetovych stoloch mas jogurty, ovocie, cerealie, sunky, vajicka, syry. Co ine jej davas na ranajky? Na druhej strane, nie je problem jej doniest vlastne ranajky. Obchody s potravinami su vsade.

petamich
3. máj 2023

boli sme minuly rok s malym v Turecku (okej all inclusive ale princip rovnaky), nemal vtedy ani rok - na ranajky sa vzdy dalo vajicka, vlocky, krupicna kasa, zelenina, pecivo, syr, maslo, ovocie, jogurty - nic ine ani doma nemal a mala som so sebou jednu kasu instantnu z domu, keby nahodou a na veceru sa tiez vzdy dalo vybrat, polievka, zemiaky, ryza, zelenina, pecene kuracie, u nas bol aj detsky restauracny kutik kde davali aj poharikove prikrmy, keby nahodou

a teda bezne s nim chodime po hoteloch a ked bol mensi mala som vzdy kasu so sebou a ovocie bolo vzdy a od roka uz nie je najmensi problem

luccija
3. máj 2023

@fallenkaa hlavne jej tam nedávaj niečo na čo nie je zvyknutá ešte z domu.
My sme boli s 8 m, ale bola kojena a dávala som Hippky v jedálni len pyré, ovocie, jogurty som kúpila v obchode.Najdes tam všetko go aj doma a v 4 nasobnom počte🙂
Veď budú zemiaky, ryba, zeleninové jedlá my sme mali vždy 2 polievky a hlavných jedál asi 7, keď nie viac.
Ráno vločky, susené slivky, kukuričné vločky, tousty x druhov syra, džem, med...
Zober niečo co jedáva doma kašu...