Kam na dovolenku so 7-ročným dieťaťom?

janka95
3. jan 2023

Ahojte žienky. Chcela by som poradiť s výberom dovolenky. Zatiaľ sme boli len v Polsku ,Bulharsku, na Cypre. Ale chcela by som tento rok dáku peknú dovolenku. Rozmýšľam nad Tureckom a nad Gréckom konkrétne Zakyntos. Sme dvaja dospelý a jedno 7 ročné dieťa. Najlepšie tak do 3000€ cca 🙂 pytam sa vás čo chodíte na dovolenky pravidelne a máte už co to precestované . Ďakujem 🙂

daren1
3. jan 2023

My sme boli na Rhodose a už niekoľko rokov chodíme do Turecka.Zavisí čo od dovolenky očakávate, či chcete aj troška poznavať, alebo len ležkať a lenošiť.

luliu
3. jan 2023

@janka95 určite Turecko

lucinka1988
3. jan 2023

@janka95 to veľmi závisí, každý má inú predstavu, ja napr poslednú dobu absolútne nemusím preplnené rezorty, kde sú všetci v sezóne..Plus mám plno iných kritérií, ale tak- po precestovaní všetkého možného krížom krážom sa tento rok chystáme s manželom a 2 malými deťmi Benátky- Korzika-Sardínia..Potom Barcelona a môj super tip je ešte okolie Malagy a Gibraltáru..A naj letná dovolenka v rámci EU bola pre mňa jednoznačne Gran Canaria..

lilyianka
3. jan 2023

@janka95 mne bola nezavisle z viacerých strán odporúčaná Sardínia a to od ludi,co toho precestovali dosť.

strapec
3. jan 2023

Podľa toho, čo od dovolenky očakávate - či dobrodružstvo, alebo all inclusive. Sardínia skôr pochybujem, že sa zmestíte do 3000€ (možno na týždeň), ale ak sa chcete len vyrochniť, pripadne spraviť si pár krátkych výletov, tak Turecko je veľa muziky za malo peňazí 🙂

zmrzlinka2021
3. jan 2023

@janka95 odporúčam maltu

mimi3008
3. jan 2023

V lete sme boli v Turecku, starsi este nemal dovrsene 3 roky, ale za neho sa uz platilo normalne, mladsi vtedy 8 mesacny, za neho sme platili nejake minimum, boli sme ale cez rakusku cestovku na 13 noci, bolo to 12 plnyjch dni pri mori, all inclusive, odlet z Viedne, vyslo nas to 2700 eur. Plus samozrejme cesta na letisko, parkovanie tam atd...v hoteli sme stretli Slovakov, ktori boli cez slovensku cestovku, platili na osobu tolko, kolko my, ale za polovicny cas, teda 6 plnych dni pri mori

spolocenskesatynela
3. jan 2023

@mimi3008 cez akú cestovku ste išli?

mimi3008
3. jan 2023

@spolocenskesatynela Nasli sme to cez portal airstop.sk a tam konkretne cez Vtours

mirraaa12
3. jan 2023

@janka95 Vrelo odporúčam ostrov Lefgada ktorí patrí Grécku nezabudnuteľný zážitok nádherne pláže azurové modré more malo ľudí pekné mestečká výborne jedlo príjemná atmosféra dá sa tam veľa zažiť paragliding taktiež aj potápanie je tam veľa atrakcii aj pre deti vždy sa dá nájsť oblasť rušnejšia(nočný život,trhy) a aj tichšia jedinou nevýhodou sú úzke cesty na niektorých úsekoch ale určite to stojí za to je to zážitok na celý život ja osobne sa tam určite plánujem vrátiť jedno z najkrajších miest ktoré som navštívila.

kulumulu123
3. jan 2023

@mirraaa12 mozem sa opytat kam tam chodite a ako z sk? Myslim cestivka, na vlastnu past, je tam letisko na ostrove?? Pozerala som fotky a prave som sa 😍😍😍

melanta
4. jan 2023

Z Európy by som vybrala grécke či španielske ostrovy alebo Sardíniu.

mirraaa12
4. jan 2023

@kulumulu123 šli sme na vlastnú päsť cez airbmb je veľa možnosti ubytovaní v rôznej cene(odporúčam na každej strane ostrova jedno ubytovanie keďže jedna strana ostrova sú nádherne pláže a Ta druha sú mestečká )lietadlom z Budapešti rovno na ostrov rovno pri letisku sa dá požičať auto za super cenu ostrov je malý dá sa prejsť za krátky čas

lucyl13
5. jan 2023

@mirraaa12 prosím Ta - nevieš mi poradiť ? Mam vo výhľade tento hotel, len neviem - potrebujem v prvom rade naozaj krásne more a pláž!
Neboli ste náhodou niekde v tejto časti?
https://www.invia.sk/hotel/grecko/lefkada/ninos...

dididudu
6. jan 2023

@mimi3008 mozem vam napisat spravu?