Kam na dovolenku so psom?

22. máj 2023

Ahojte.. viete mi odporučiť nejakú peknú dovču aj so psíkom? predstavuje si nejaký apartmánik malý pre 2 ludí s nejakou záhradkou pre psíka (ročný jazvečík) .More by potešilo najviac asi, ale nebránim sa ani horám.
Vopred dakujem

andrejkap123
22. máj 2023

Chces presné ubytko? Alebo tip na krajinu? Mesto?

luccija
22. máj 2023

Na Krku v Baske som videla plaz pre psov a hneď vedľa boli apartmany

rebrambora
22. máj 2023

Zapni si Airbnb, daj si filter s psikom a hladaj co ti vyhovuje.

jasomzabka
22. máj 2023

roky chodime sverne taliansko mentalita je tam nastavena na wellfare zvierat...

lenitta
22. máj 2023

My sme boli v Bibione, v Caorle a tento rok Rimini, všade majú pláže pre psov, aj v hoteloch a ubytovaniach sme mohli mať, Taliani sú veľmi priaznivo naklonení psíčkarom

teleskop
22. máj 2023

@lenitta ti na severe ktori su ovyplvneni germanskou mentalitou ked pojdes dole par hodin budes oci vyvalovat v akom stave su tam psy

lenitta
22. máj 2023

@teleskop my sme ešte dole neboli, teraz ideme prvý raz do Rimini, tak uvidíme, ale to zas nie je až tak dole

zefyra
22. máj 2023

Crikvenica - Chorvátsko, je tam aj pekná pláž pre psíkov.

teleskop
22. máj 2023

@lenitta rimini v poho zavisi akych mate psikov mi chodime skoro dvadsat rokov s nejakym krizencom ovciaka (vlciaka)

ropucha6
22. máj 2023

S jazvecikom hocico…staci zapnut filter petfriendly. Boli sme Rakusko, Slovinsko, Cesko, Taliansko, Chorvatsko…vsade v pohode, akurat nasmu jazvecikovi moc teplo nevyhovuje, v horach bol ovela radsej.

lenitta
22. máj 2023

@teleskop shiba inu

teleskop
22. máj 2023

@lenitta veselko 😃

lenitta
22. máj 2023

@teleskop to áno, kto má shibu, vie 😀

teleskop
22. máj 2023

@lenitta nase psy si vzdy uzili more, naucila som ich medzi prvym plavat a hlavne aport vo vode, takze pri mori rano plavanie a vecer plavanie (myslim tym psa) a ta hebka strsticka potom po dovolenke 🙂

lenitta
23. máj 2023

@teleskop naša mám problém s klbami, chodieva na rehabky, takže to plávanie v mori jej dosť pomôže

teleskop
23. máj 2023

@lenitta odporúčam, mala babulka aj naša bola s platničkami na rhb to je tak smutné a zároveň milé...more je úplný liek na pohyb ustroj