Ktoré cestovné poistenie je podľa vás najlepšie?

trnava91701
26. júl 2019

Ake mate skusenosti s cestovnym poistenim?
Kde je najlepsie sa poistit?
Ake mate skusenosti?
Rozmyslam nad Generali.
Europa, 7 dni.

vikusjk
26. júl 2019

Porovnaj si vzdy podmienky plnenia vs. celkova cena poistenia. Ja sa poistujem cez Axu. Ani neviem, preco mi vzdy vyjde najlepsie.

dadka36
26. júl 2019

Ja poistujem cez netfinancie. Sk, je to online poistenie, vygeneruje vždy rôzne poisťovne pre porovnanie a rôzne varianty.

dadka36
26. júl 2019

@vikusjk posledne som mala tiez ročné cez axa, rychle plnenie, super komunikácia

anna_maria1
26. júl 2019

@trnava91701 generali nie, to si radsej priplat a daj sa poistit v Allianz. Moj drahy bol raz v generali, vykradli nam auto a nic neuvidel. Vymysleli si vyhovorku aby nemuseli nic vyplatit.

simsalabim
26. júl 2019

@trnava91701 ja nas poistujem len v Allianz. Za tie roky sme uz viackrat mali problem a vzdy sa to riesilo aj platilo vcas. Naposledy v Grecku mal manzel problem s uchom - poslali mu taxik, zaviezli do nemocnice, kde o nom uz vedeli (hovoril, ze na chodbach cakalo kvantum ludi), hned ho brali dnu, taxik ho vzal do lekarne aj naspat. Osetrenie mal zdarma, lieky aj taxik platil, ale ucty po prichode domov sli do Allianz a do tyzdna vsetko na ucte.

relaxx11
26. júl 2019

odporúčam Axu

trnava91701
autor
26. júl 2019

@vikusjk
@dadka36
@relaxx11

Dakujem, prečo Axa?
Prave maju zlavu 50%, tak uvažujem 🙂

vikusjk
26. júl 2019

@trnava91701 ja sama neviem, preco, vzdy mi vysla nejak najlepsie, co sa tyka krytia. Tu zlavu maju furt :D ja ci som isla pred troma rokmi, dvoma, rokom ci tento, vzdy bola ;) Volim vzdy len medzi Excellence a tym o stupen nizsim a to podla toho, ci idem letecky s podpalubkou, alebo nie

dadka36
26. júl 2019

@trnava91701 posledne mali najvýhodnejšiu ponuku a co sa tyka poisteného plnenia, do týždňa od zaskania dokladov do mailu mi poslali peniaze v plnej výške

rainbow82
27. júl 2019

Union alebo Allianz