Lacná dovolenka pri mori na začiatku septembra

bilotti
23. máj 2023

Ahojte,
radi by sme šli s priateľom niekedy začiatkom septembra na dovolenku k moru, najlepšie Grécko, Cyprus, Španielsko tak do 600 eur na týždeň s All inclusive alebo polpenziou
Viete mi poradiť kde je pekne?
Cez akú cestovnú kanceláriu je to najlacnejšie? Prípadne nejakú fintu pomocou ktorej to vyjde za dobrú cenu :D
Ďakujem

elmivelmi
23. máj 2023

@bilotti skus bulharsko,tam je to troska lacnejsie

aneta09
23. máj 2023

@bilotti od Septembra je skoro všade lacno keďže je to po sezóne, ale napríklad Kanarske Ostrovy - Tenerife, Lanzarote, Mallorca sú lacné. Skús hľadať na internete tam to máš lacnejšie ako cez cestovku

bilotti
autor
23. máj 2023

@aneta09 asi musím počkať a zakúpiť to v auguste, lebo zatiaľ je všetko drahé ak by som to mala zakúpiť teraz

vikusjk
23. máj 2023

@bilotti ved ale ked si das termin september, tak aj ceny ti ukaze septembrove. jun a september byva lacnejsi, lebo je to pred a po sezone

dori2
23. máj 2023

@bilotti za tolko zakdes do egypta, v septembri do vybranych destinacii co pises z mojej skusenosti len bez cestovky

jaga18
23. máj 2023

Last minute v pohode aj za menej. Známy pracuje v CK a aj teraz nás volal do Egypta za smiešny peniaz. Čím skôr na jar resp čím neskôr v lete/ na jeseň, tým lepšie ceny a tým viac ponúk Last minute.

luccija
23. máj 2023

@vikusjk ale do septembra ešte pôjdu dole
@bilotti inak tiež sa mi zdá tá cena trocha nízka aj na september

domiklik
23. máj 2023

@bilotti len si uvedom, že v podobnom duchu rozmýšľa veľa ľudí, hlavne tak rozmýšľali iz v januári... Väčšina septembrových kapacít, tie najlepšie pomery cena-vykon sú už dávno fuč... Last minute budú, ale nejaký zázrak nečakaj... Skôr hotel nižšieho štandardu za pomerne dosť peňazi... Možno ešte egypt, ale to už tiež nie je to co bývalo...

zorkahorka
23. máj 2023

Teraz isto nekupuj. Tak 2 tyzdne pred odletom. A cez cestovnu agenturu, nue cez cestovnu kancelariu. Agentura ti vie najst najlacnejšiu z viacerých kancelarii.

bilotti
autor
23. máj 2023

@zorkahorka
@domiklik
@luccija
@jaga18
@dori2
Ďakujem pekne za odpovede
A teda nnejakú agentúru vieš odporučiť?
@zorkahorka nebude už všetko vybukovane tak na rýchlo?

luccija
23. máj 2023

@bilotti Invia napríklad
Z týchto čo píšeš by mohlo byť najlacnejšie Grécko, Španielsko Cyprus si drží cenu
Ešte pozri Turecko

rebrambora
23. máj 2023

Egypt, Tunisko, roky sme takto chodievali s kamaratkami na Last-Minute all inklusive.

zorkahorka
23. máj 2023

@bilotti u vas v meste musia nejake byt. Vygoogli si podla mesta, pripadne... ja som vsetko vybavila cez telefon a mail. Ja som isla cez tuto pani, je velmi mila https://www.vasacesta.sk/. Skus teda riesit mesiac dopredu,aby si mala predstavu. Cim blizsie k odletu,tym sa vyber zuzi