Mallorca - aktuálne počasie

6. jún 2023

Ahojte nie je niekto aktuálne na Mallorce. Časť cala do'r, cala Millor, Calas de Mallorca? Alebo kľudne aj ina časť.

Zaujíma ma počasie a teplota mora.

Ideme 14.juna čiže o pár dní a počasie 21° dážď... dlhodobá predpoveď ukazuje max 24° zamračené ... a teplota vody vraj 19°.

Tak uvažujem ci rýchlo stornovať a vybrať niečo iné.

Ďakujem za info.

maros313
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucik194
6. jún 2023

idete o tyzden, co blaznis, dlhodoba predpoved (tyzden a viac je cisty blud) .....v palme je dnes 23-24 slnko oblaky, vsetko sa za den 3x vymenilo.....

leto zacalo na malorke v aprili (skor ako po minuly roky), cez velku noc a okolo nej padali 30st tepla
v maji im prsalo, pocasie je nevyspytatelne tento rok.....

pozri co pise aemet aj teplotu mora aj vzduchu, teraz a ako vidia predpoved, su to meteorologovia, priamo predpoved z malorky

zuzinabila
6. jún 2023

celkovo je teraz vraj v Stredozemi akosi chladnejsie ako po minule roky.

zmrzlinka2021
6. jún 2023

Nemusis hned stornovat - mallorca má aj krásnu prírodu, da sa turistiovat, pozicat bajky...

autor
6. jún 2023

@zmrzlinka2021 áno ja viem, len ideme s malým ročným synom tak s nim sa veľmi také nedá... a hnevá ma aj ta studená voda ze sa veľmi neokupe 😭

autor
6. jún 2023

@lucik194 ďakujem za radu, tam mi ukazuje už teplotu vody 23°, to je už o niečo lepšie. No kiež by sa umudrilo počasie.

autor
6. jún 2023

@zuzinabila áno ved pozerám co by sme zmenili, ale všade je to počasie aké si divne. Co pozerám Turecko, Grécko, Taliansko všetko okolo 23° -26° a oblačno, dážď...

amelie2017
6. jún 2023

Mne ukazuje predpoved takto. Sever ostrova- Pollensa. Ja som aktualne pri Barcelone, cely vikend malo liat a nepadla ani kvapka. Aj ked mraky sa dovalili a o hodinu zas pekne. A aj ked je to len kusok, na Malorke zvykne byvat o dost teplejsie a tu sme stravili vikend na plazi.