Mám si zobrať do Chorvátska dojčenskú vodu?

barbiska4
8. jún 2012

Ahojte baby,chcem sa spýtať chceme ísť s ročným bábätkom na dovolenku do Chorvátska a chcem sa spýtať či mu mám sušené mlieko zalievať ich vodou alebo si radšej z domu zobrať dojčenskú.

adahk
8. jún 2012

Ja som používala ich , prevarenú, veď nejde len o mliečko, taktiež bude piť čaj, polievku tiež treba z niečoho uvariť atď....

mummy01
8. jún 2012

@barbiska4 my sme brali dojcensku,ani my sme nepili vodu z vodovodu

lucka1987
8. jún 2012

@barbiska4 v chorvatsku neviem aka je voda. no ked ju prevaris, tak problem nebude urcite.. v grecku bola voda taka uzasna, ze mi stacil pohar napustenej vody z tocky a uz som letela na wecko 😀

irriss
8. jún 2012

@barbiska4
zeptej se @lucinocka 😉

irriss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irriss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jonas17
8. jún 2012

@barbiska4 v chorvátsku je tak, ako na slovensku, všade potiahnutá pitná voda...teda, na slovensku všade nie 😀 my máme studňu...na východe je to iné 😀

irriss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jonas17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irriss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jonas17
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irriss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinki
8. jún 2012

@barbiska4 v chorvátsku je normálna pitná voda. V grécku a v bulharsku je to upravená morská voda, preto sa tam voda z vodovodu nepije. Ale v chorvátsku prevarenú kľudne môžeš používať.

tinki
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jonas17
8. jún 2012

@tinki my nie 😝 a okolo nás máloktorá obec 😉 kľudne sa príd pozrieť 😉 snád si si nemyslela, že všade je už kanalizácia a vodovod 😀

irriss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
micka21
8. jún 2012

@barbiska4 v chorvátskych obchodoch je dostat originálnu dojčenskú vodu, dokonca aj malé flašky s cucáčikmi... takže určite si zober 2 fľašky na začiatok a ďalšie si dokúpiš...

lucinocka
8. jún 2012

@barbiska4 myslim ze vsade je pitna voda, my sme na polostrove a stale pijeme vodu z kohutika..

irriss
8. jún 2012

@lucinocka
Mela bys zduraznit, ze bydlis primo v Chorvatsku... 😉

@barbiska4

barbiska4
autor
8. jún 2012

dakujem vám za vaše rady...

lucinocka
8. jún 2012

@irriss radsej to zdoraznovat nebudem 😀

irriss
8. jún 2012

@lucinocka 😀 😀 😀

no ja to myslela v tom smyslu, ze bude mit informace od domorodkyne 😝

lucinocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irriss
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sissy27
8. jún 2012

@barbiska4 áno, zober vodu, na prípravu jedla aj na umytie, jedlo na celý pobyt, posteľné obliečky, príbory, veľa dezinfekčných prostriedkov, plynové masky pre celú rodinu... a teraz vážne - chorvátsko nie je rozvojová krajina kdesi v afrike, si stále v európe, dokonca sa tam bežne rodia a vyrastajú deti a poznajú aj umelé mlieka a pampersky. Majú aj splachovacie záchody a pitnú vodu z vodovodu - stačilo trošku pogoogliť a zistila by si napr. aj približné ceny potravín v obchodoch či reštauráciách 😉

tinki
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lienka1
17. jún 2012

ja som pre 9 mesacneho brala, aj ked urcite Chorvatsko nie je rozvojova krajina, ale ani v ramci SR nie je voda co sa tyka kvality rovnaka