Máte skúsenosť s pavilónmi Kačjak v Crikvenici?

ronja
4. jún 2011

Boli ste niekto ubytovaný v tomto zariadení? Ak áno aké sú vaše osobné skúsenosti - spokojnosť s kvalitou ubytovania stravovania a hlavne vhodnosť pláže pre menšie deti 1,5 ročné, možnosti zábavy pre deti - niekde má byť ihrisko no neviem či je priamo v areály hotela.
Hotel nám bol doporučený pre rodinnú dovolenku, je cenovo výhodný takže žiadny luxus od neho neočakávam, no na druhej strane nechcem ani nič podpriemerné.

janula
4. jún 2011

Ahoj,
my sme tam boli 2X .... a fakt žiaden luxus nečakaj. Prvý krát sme boli cez cestovku, to sme bývali na ľavej strane Kačjaku (Kačjak je taký poloostrov) a tam boli tie apartmániky lepšie, trošku väčšie, pekná kúpeľna, každý deň to tam upratovali a vymieňali uteráky ... celý Kačjak si predstav ako jeden veľký areál ... v strede sa nachádza recepcia s barom a s takou malou spoločenskou miestnosťou - tam bol TV, nejaká stolová hra, klavír..., no a na takom vyvýšenom mieste, v strede poloostrova sa nachádza reštaurácia-jedáleň .... tam sa mi to páčilo ... keď sme sa najedli, tak sme tam vždy ostali sedieť vonku na terase, na pivku a tak... na tej terase je tanečný parket, pódium a tam hrávala živá kapela... krásne sa to rozliehalo po okolí, lebo tá terasa, ako som už písala je asi najvyšší bod tohto poloostrova ....má to tam svoju atmosféru 😉no a bývali tam súťaže pre deti a tak... ale zase sa neboj, neni to počuť dolu k apartmánom ...a jedlo tam je skutočne vynikajúce !!! to sa nemusíte báť a to bol dôvod, prečo sme tam išli aj druhý krát 😀 len druhýkrát sme tam šli na blik, lebo keď sme tam boli vtedy cez cestovku, tak som zašla za vedúcou recepcie, pani Lýdia - veľmi milá, tá mi dala mailovúl adresu, že si máme napísť, či je niečo volné ... a bolo, tak sme tam len tak prišli, ubytovali nás - ale tento krát na pravej strane Kačjaku a teda tam sa mi už moc nepáčilo/to ubytko myslím/, ale veď čo... postele čisté a aj tak sme boli celé dni preč ...a hlavne na tej pravej strane je všetko do kopca a z kopca, ale to som bola aj rada, lebo mne pohyb vôbec nezaškodí 😀 môj syn mal vtedy 3,5 roka, keď sme tam boli prvý krát a bolo to tam fajn, on sa ináč veeeľmi prebavil s tými drobnými kamienkami...je tam taká menšia pláž, nič obrovské, ale to sme my chceli, to sme vraveli aj v cestovke, že niečo viac pokojné hľadáme ... takže to by som sa nebála...my sme chodili až dozadu na pláž a tam to bolo pre deti super 🙂 no a z toho druhého razu sme si z Kačjaku priviezli nášu druhú lásku 😉 sem-tam mu aj poviem ty Goran! 😀 a že my máme dieťa z dovozu 😀 ináč deti tam bolo veľa, veľa...a ešte - priamo v areáli, hneď pod jedálňou/reštauráciou je minigolf, také malé ihrisko, hojdačky a tak ... ale tam dlho nebudete, uvidíš, lebo okolo celého poloostrova je spravená cestička a vlastne ho po nej celý prejdete, dívate sa na more a je tam krásne ...my sme vždy po večeri išli na prechádzku tade ...no a na tej ľavej strane Kačjaku je taká väčšia reštika, pizzéria, to je v prístave, a tam každý deň chodí vláčik, z ktorého sú deti hotové, a chodí pravidelne medzi mestom Crikvenica a Kačjakom... boli sme vždy viac krát - aj vy pôjdete-určite! 😉 ak ma ešte niečo napadne,napíšem, alebo sa chceš opýtať, tak kľudne, rada odpoviem.... 🙂

janula
4. jún 2011

@ronja a ešte som zabudla, že personál v jedálni bol k deťom absolútne super, srandovali s detmi, keď niektoré plakalo, tak robili somarinky a tak ... 🙂

ronja
autor
4. jún 2011

janula - ahoj moc ďakujem za info, takže hádam to bude dobrá voľba - teda kvôli malej - ešte nemáme nič zajednané, počkáme ešte či nebude na to aj nejaký last minute nech je to fakt za ,,babku", pred dvoma rokmi sme sa tak dostali na baška voda do penzionu s polpenziou za 119€ na osobu, to s nami malá vtedy cestovala ešte v brušku - bola som 4.mesiac tehotná 🙂 no plánujeme druhé dieťatko takže by sme si ho možno aj my odtiaľ doviezli 😀 😀 😀...........a vláčik bude asi najlepší zo všetkého ....pred týždňom sme boli v zoo lešná a malej sa tam najviac páčil vláčik čo sme sa ním odviezli po celom areály 😀 😀 😀
ešte raz vdaka

janula
5. jún 2011

@ronja - rado sa stalo 😉

cic
16. jan 2013

Ahoj chcem sa opýtať chceme isť tento rok do tohoto pavilonu a v lete naša dcerka bude mať rok tak rozmyšlame ci je to vhodny hotel pre rodiny z kocikmi ci to neni moc strmi kopec ci sa dobre dostať s kočíkom k moru .

cic
16. jan 2013

A ešte pláže neboli moc preplnené ?

tono10
14. júl 2013

@janula - Ahoj mohla by si mi prosím poslať mail na tú pani cez ktorú si vybavovala 2x dovolenku prosím pošli mi to na 10tono10@gmail.com Ďakujem

rusirusi
22. feb 2016

@janula
Ahojcek, dakujem za všetky informácie, ktoré si napísala. Sú užitočné, lebo veľa som sa nedozvedela z netu. Chcela by som sa ťa spýtať, že kde je lepšie ubytovanie? v bungalovoch, či pavilónoch?
Ja tiež mám trojročnú dcéru, tak sa snažím nájsť niečo čo je vhodné aj pre ňu.
Neviem kde sa nachádza pavilón? hore v strede niekde, či je reštaurácia kde sa chodí jesť bližšie ku pavilónom, či bungalom? Ja len dúfam, že natrafíme aj na Slovákov s deťmi 🙂
Je tam aj nejaký obchodík kde sa dá kúpiť aspoň nejaké pečivo čerstvé? alebo kde ste chodili do potravín? Boli ste na nejakom peknom výlete, ktoré by stálo za to, aby sme ho absolvovali. ? 😉
Videla som na nete, že by mal byť v Cirkvinici akqarium morské. Tak tam možno by sme išli, Neboli ste tam náhodou? Ďakujem za každú radu, nápady a skúsenosti. 🙂

janula
23. feb 2016

@rusirusi Ahoj, juuj, len neviem, či si si všimla, ja tom to písala v roku 2011 🙂 Tak netuším, čo sa tam mohlo zmeniť za ten čas, ja môžem len tolko povedať, že je to nenáročná dovolenka, s deťmi úplne v pohode 🙂 Keď sme boli my, tak tam boli také malé potraviny, v podstate oproti recepcii, ak si dobre pamätám, tak tam mali pečivo, nanuky, nejaké ovocie, také malinke potraviny ... a ako sa išlo na pláž, tak tam predávali také klasické veci na kúpanie, tie topánky do vody, nafukovačky, rukávniky, opalovacie krémy a priamo napláži bol taký menší bar, klasika pivko, voda, nanuky ...to bolo na pláž, kde sme chodili my a dali sa tam aj požičať vodné bicykle. A keby človeku niečo chýbalo, nie je problém, autom si v Crikvenici za chvíločku a tam je je úplne všetko, DM drogerie, Lidl .... a dá sa tam ísť aj tým turistickým vláčikom, ten chodil viac krát denne tam aj späť 🙂 a to ubytko bolo také jednoduchšie, cez cestovku sme mali lepšie /väčšia kúpelka, balkón/ a do reštaurácie/jedálne nie je nejak daleko, to sa neboj a všetky cestičky tam vedú pomedzi stromy, je tam klud a krásne, to typické ranné teplo a slnko pri mori ti určite spraví náladu 🙂

domini4
15. júl 2016

@janula Dobrý den,prosím vas,viem,že tato diskusia prebiehala už dávnejšie,ale chcem sa vás spýtat.Máme cez cestovku zajednané toto ubytovanie Kacjak a potrebovala by som vediet ohladom bezpečnosti ,že ked ste sa isli kúpat,či ste si veci ako fotaky,mobily,doklady mohli nechavat v klude na izbe.Či sa niekomu nestalo,že sa im niečo stratilo. ďakujeem

gabika81
31. júl 2016

@janula ahoj,viem ze to uz bolo davnejsie,ale nemas nahodou este stale ten kontakt,mail na kacjak?ked ano ,mozes mi to poslat?na mail g.kollar@zoznam.sk dakujeeem

domini4
31. mar 2017

Neodporúčam.Cely týžden sme sa nemohli vybaliť,lebo by nam všetky veci smrdeli.Ked otvoríte skrine,chce sa vam z toho smradu vracať.Postel starodávna,vrzgajúce struny.V sprche starodávny záves,voda neodtekala. Pláž bola v pohode,dá sa tam isť s detmi.Na okoli žiadna reštika,bar.Najesť sa možte v jedalni (ranajky,obed,vecera) a na pláži je jeden bufet..Pre mladých ludí oničom,nuda,žiadny život..Toto miesto je pre ludí s detmi alebo starších ludí ktorý chcu klud.Ak dovolenka v Crikvenici tak priamo v centre-crikvenica.Tam bolo všetko ;)