Mobilné domy - Chorvátsko

queen_mary
17. jún 2023

Ahojte. Viete poradit nejaky camp s mobilnymi domami v severnej casti chorvatska?

Aj s bazenami, ihriskami detskymi atd. Nieco na styl Falkensteiner mobile homes pri Zadare, ale nie za 3000e za 6 noci 😀 pripadne aj Zaton ma tusim take, ale to mi pride az moc velky rezort.

Dakujem🙂

sun_shine_2020
17. jún 2023

@queen_mary camping park umag. Ma rozne mobilne domceky, bazeny, detsky bazen,...v jednej casti su dokonca urobene tak, ze 5 mobilnych domov ma 1 vlastny bazen,...

lucik194
18. jún 2023

na istrii sme boli v dvoch
polari camp pri rovinj
lanterna camping nad porec

oba maju ihriska a bazeny pre deti, kazdy iny styl,

queen_mary
autor
18. jún 2023

@sun_shine_2020
@nwnw
@lucik194
Dakujem vam. Ako sa vam pozdava takato dovolenka? My mame 3 mesacne dieta, preto nechcem hotel, ale take napoly sukromie, ale mame 4 rocneho, pre ktoreho by som chcela bazen, preliezky atd :(

lucilaines
18. jún 2023

My sme boli v Lanterna camping, skus pozriet

sun_shine_2020
18. jún 2023

@queen_mary my sme tam stanovali a bolo to super! V kempe si uzijes kocikovanie a starsi sa moze vozit na kolobezke lebo su tam pekne chodnicky.

lucik194
18. jún 2023

v lanterna boli vsetci 😂😂😂

musis ale ratat s tym ze lanterna je naozaj velky kemp, full vybaveny ale velky...

nwnw
18. jún 2023

@queen_mary no tak v Paklenici s takymi malymi asi nie. My tam chodime na tury cez den a vecer voda alebo do Zadaru.

queen_mary
autor
18. jún 2023

@lucik194 no vsetky tie kempy sa mi zdaju byt teda dost velke. Nebyva tam tlacenka v bazene alebo restikach? Ci sa to mnozstvo ludi strati v tych arealoch?

lucik194
18. jún 2023

@queen_mary v restikach sme tam nikdy nejedli, kedze chodievame aj mimo kemp/ varime sami takze to naozaj neviem.....

pri bazenoch sa to roztrati, ale necakaj nieco velkeho ako v turecku v hoteloch.....

my mame velke deti, u nas more ma prednost.....bazeny nie su take dolezite......