Najlacnejšia dovolenka v Chorvátsku?

lapulinka
29. jún 2018

Ahojte baby,
viete mi poradit bud z vlastnej skusenosti alebo ak o niečom viete, nejaké najlacnejšie ubytovanie na Severe CHorvátska prípadne v Istrii najlepšie nie daleko od mora. Chceli by sme íst s mužom a šest ročnou dcérkou vypadnut na takých 4 až 5 dní koncom jula alebo začiatkom augusta k moru do Chorvátska ale s čo najlacnejším ubytovaním bez stravy aby sme sa zmestili do takých 120 eur. Poradte.

saslavka73
29. jún 2018

4 -5 dní? A ešte šetriť prachy? To radšej zostaňte doma.

lapulinka
autor
29. jún 2018

Ok može byt aj viac dní len aby nás to vyšlo čo najlacnejšie.

bosorkabb
29. jún 2018

@lapulinka 120 za celý pobyt? To je nereálna suma v sezóne. Chorvátsko dosť zdraželo.

lapulinka
autor
29. jún 2018

Možno u nejakého sukromníka len neviem žiaden kontakt a na portáloch som nič nenašla.

fefe123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lapulinka
autor
29. jún 2018

O tom som už tiež počula, len nemáme odvahu íst na blink s dietatom je možné že nič nenájdeme a budeme spat v aute. Ja len že či tu neviete niektorá niečo konkrétne.

fefe123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lapulinka
autor
29. jún 2018

Dakujem skusim.

bosorkabb
29. jún 2018

@lapulinka sestra je tam teraz cena 80 za noc, v sezóne 100, kamoška má 60 na noc a to hľadala najlacnejšie. Niekedy nájdeš dobre ceny keď pozrieš cestovky a odchod hneď alebo na druhý deň.

belllinka
29. jún 2018

Najlacnejsie apartmany idu po 50 eur za noc. Nemate sancu s takou smiesnou sumou.

nietzsches
29. jún 2018

Na stranke limba.com by ste nasli len si zaskrtnite policko privaty a apartmany je tam toho tak vela ze musite hladat.

hettinka
29. jún 2018

@lapulinka my sme mali najlacnejšiu izbu v Sv. Filip i Jakov za 30€/noc, dvojka s priateľkou, asi 300m od mora, ale bola to len izba so spoločnými toaletami a kuchynkou na poschodí.
Skúsila by som kemp a ist pod stan, ak chceš lacno.

vevesh
29. jún 2018

@lapulinka neexistuje 120e na 4-5 dni- chorvatsko uz nie je " lacna dovolenka pri mori". V sezone musis minimalne 60-70 za noc ratat. Mm sa vratil prave z Hr a mimo sezony na blind v zapadakove platili 70e. To skor v inych krajinach najdes lacnejsie- chorvatsko urcite nie.

liljana
29. jún 2018

Tak chodte mimo sezony - v strede, koncom septembra.

hettinka
29. jún 2018

Malo byt s pristelkou nie s priateľkou.

belllinka
29. jún 2018

@hettinka lacno nie je ani v kempe, najlacnejsie kempy su od 30-40 eur za noc + parkovne

hettinka
29. jún 2018

@belllinka no neviem, nemám skúsenosť.

Nám sa na blind podarilo zjednať cenu na tých 30 za izbu, alebo dalsikrat na 50 za 2-spálňový apartmán. Nebolo to na týždeň, ale práve tých 4-5 dni v hlavnej sezóne. Oni sú ústretoví, keď im človek vykryje prázdnu izbu na pár dni, medzi dvomi zajednanymi termínmi. Ale chce to odvahu, kus šťastia a prispôsobivosť.

Tých 120€ na 4-5 dni je ale dosť nízka suma. Do 200 treba aspoň rátať.

lapulinka
autor
29. jún 2018

Dakujem Vám za rady no čo už idem hladat dalej možno sa niečo poštastí.

zdenka67
29. jún 2018

a cim menej dni, tym drahsie uprimne - lepsie sa oplati ist potom na tyzden, to sa da aj za nejakych 20 eur na osobu najst, cim kratsie, tym drahsie

lapulinka
autor
29. jún 2018

Ok ved aj na dlhšie len kde nájdem ubytko za tých 20 eur na osobu?

titla
29. jún 2018

My si zvyčajne rezervujeme ubytovanie v Chorvátsku cez tento online portál: https://www.adriatic.hr/sk
Ale čo som zbežne pozerala ubytovanie pre 3 osoby pod 50 eur za noc asi nenájdeš.

kaja73
29. jún 2018

@lapulinka 20e na osobu-to mas 40 ena vas dvoch-to mozno najdes-ale apartman bude malinky,niekde zastrceny..od 50e na noc je to skor realne pre dvoch a dcerku si vybavit ako oosbu navyse v 2 lozkovom apartmane. inak treba 3 lozkovy a tam to je skor od 60e na noc pre vsetkych.

m2612
29. jún 2018
jankalukasova
29. jún 2018

Da sa najst... ale treba hladat zapadnute dedinky... a hlavne dalej od mora, znami tak chodili, platili 5€ na osobu, bol to starucky apartman a kazdy den sli na inu plaz/vylet...samozrejme autom. Takze co usetrili na ubytku, to prejazdili... ale zas vedeli, ze nechcu byt na jednom mieste, takze im to vyhovovalo... nuz ale dnes uz ta suma nebude realna..

m2612
29. jún 2018

Istria je drahsia,apartman najdes skor len 2lozkovy dcera by musela ako pristelka.Prave sme v Chorvatsku je drahsie ako min.rok,ak chces lacnejsiu urcite na poslednu chvilu len cez cestovku a ides v najvac.sezone ubytko koncom jula s zac.augusta je najdrahsie a cim.bl.k moru tiez drahe ubytko- mas belmi obmedzeny cenovy limit.Mozno by si nasla aj nieco lacnejsie,ale rataj dalej od mora.

anett9
29. jún 2018

@lapulinka skús tu: http://www.hrvatska.sk/maslenica/apartmani-budisa/ ,nám sa páčilo, zohnali sme minulý rok na poslednú chvíľu 40€/noc.Cenu myslím nedvíhajú kedže majú toho viacej.Domáci sú užasní- pani mala starých rodičov zo SVK takže vie slovensky., majú 5 apartmánov k dispozícii ,takže vždy je niečo voľné.Každý apartmán je jedna veľká izba+kuchynka+kúpeľňa,v izbe dvojposteľ + rozkladacia pohovka pre 2 menšie decká ako sme mali my. Maslenica nie je až tak daleko, malá sympatická dedinka, na pláži pár ľudí žiadna tlačenica, nedaleko Zadar ,tam je dostatočne rušno.

evittam
29. jún 2018

@lapulinka Prepac za uprimnost, ked nemas na dovolenku tak sed doma. A na 4-5dni? A cestujete ako-predpokladam,ze podla rozpočtu na bicykli? To tam ani nepridete. A nie cakat,ze nieco podobne zozenies. Kup si stan.

bonetka
29. jún 2018

@lapulinka nikde

hettinka
29. jún 2018

@lapulinka inak, ešte mi napadlo, ak chcete vidieť more, existuje aj možnosť 1-dňovej kúpačky pri mori, ideš v piatok večer, celú sobotu sa kúpeš a večer späť. Busom to vychádza okolo 30€ na osobu, cestovky si takto vyťažujú autobusy, skús sa informovať, videla som to aj na zlavomate kedysi. Kamoška takto bola so 4 deťmi v HR, sesternica v Taliansku.

hettinka
29. jún 2018

Teraz som na Bookingu vygooglila apt pre 4 osoby v Pazin, na pláži 140€ na 4 noci. Je to ťažké, ale nie nereálne. Alebo cez www.airbnb.com sa dá nájsť všeličo.