Nin - Chorvátsko

katka24879
27. mar 2016

Poprosila by som ludí,maminky....kto bol na dovolenke v Nine v Chorvátsku či by bol ochotný napísať spomienky,dojmy...kde sa tam dalo ísť,či ste boli spokojný,či sa to oplatilo...chystáme sa tam s deťmi,tak by som chcvela vedieť kto tam čo pozažíval 🙂 Ďakujem poprípade ak má niekto nejaké fotky,by som poprosila

acer11
27. mar 2016

je tam krásne,aj more fajn,okolie sa dá pobehať autom,napr.múzeum morskej soli 🙂 kúsok je kemp kde sa dá večer vojsť bez poplatku na zábavu,do reštiky,obchodu,s deckami na ihrisko...

razdvastyri
29. mar 2016

ahoj, my sme boli vlani kusok odtial (Kožino/Petrčane), urobili sme si do Ninu dva výlety, jeden denný, jeden večerný. Krásne mestečko, rušné, ale pohodové (rodinné). Nekúpali sme sa, lebo sme boli ozaj s malým mimi a nechcelo sa nám šliapať z centra v najväčšom výpeku kamsi kde by bol aj tienik, ale vyzeralo to pomerne lákavo aj na plážach, plytká voda, piesok..je tam taká akoby piesková hrádza, ktorou sa dá prejsť na druhú stranu zátoky kvázi "suchou nohou". V mestečku inak špeci obchodíky s cukríkmi, zmrzlinárne, cukrárne, kopec pamiatok (napr ešte aj z rímskych čias..), čiže myslím, že dovolenka pre malých aj veľkých. pobehali sme aj širšie okolie (napr až po Pag, či opačným smerom Biograd) a všade sa nám páčilo. Peknú dovolenku 🙂

rena40
29. mar 2016

čauko,my máme rezervovaný Nin na dve noci začiatkom júla...potom smer Brač 🙂

ajkalc
10. apr 2016

my sme sa minuly rok zastavili na dva dni v Nine. aj ked som tu citala pozitiva, tak nam sa apsolutne nepacilo. mesto bolo vecer super. carovne, zive.... ale ta voda, hroza. horuca (az neprijemne), plytka, spinava. nas Max ma 5 rokov a nechcel sa tam kupat. plno ludi a voda žlta. my sme zvyknuti na najjuznejsie Chorvatsko. na cistucku číru vodu, osviezujucu. s podmorskym svetom. tato nam fakt svojou farbou pripadala spinava. potom sme sa chodili radsej kupat do Kožina a to bolo uplne ine.....

ninai
10. apr 2016

Ahoj, my chodime kazdy rok do mesteciek v okoli Ninu, Privlaka, Kozino, alebo na ostrov Vir....Nin je pekne mestecko, ideme tam zakazdym na vylet, avsak je malilinke, neviem ako stare deti mas, ale podla mna pre deti nic moc..radsej by som s nimi isla na ten Vir alebo potom skuste tu Privlaku 🙂 v Nine je to solne muzeum, ale to je tak na chvilu a moju dceru to absolutne nezaujimalo 🙂

zus111
6. feb 2020

My sme boli minulý rok v Nin a pre nás to bola najhoršia dovolenka akú sme absolvovali. Každý má samozrejme iné očakávania a preferencie. Takže poviem len za nas: mestečko pekne, ale mini a na každom kroku predávajú nejaké gycovosti, čo znamená, že deti stoja pri každom stánku a dožadujú sa hlúposti. Nič extra sme bohužiaľ z architektúry nepostrehli vďaka tomu. More čistá katastrofa, to už človek môže ísť niekam na jazero a ma rovnaký zážitok. Špinavé, plytké, teplé (jediná výhoda) a žiaden podmorský život. Pláž je ďaleko, kým sa k nej dostanete so všetkými vecami, dušu vyplujete....jedine,ze chcete byť hlava na hlave nasackovany bez kuska tienu vpredu (dajú sa na umelo vytvorenom vyvýšenom bare objednať lehatka/nevyužívali sme). Aj tak tam tieň veľmi nenájdete,par ubohych kríkov...... Ale najhoršie z toho bolo, že ste tam necítili žiadnu vlhkosť. Ani sme nemali pocit, že sme boli pri mori. Pre nás vyhodené peniaze a strata vzácneho času. K ubytovaniu sa radšej ani nevyjadrujem..

vtacatko2
7. jan 2023

@ninai dobrý deň ,prosím vás vedeli by ste mi poradiť na tých pieskových plážach ako počítať spotrebu osusiek,keď ideme do apartmánu bez práčky? Budú stačiť dve na 10 dní pre dieťa? Alebo ju len vyprášim a fungujem s ňou ďalej ? Nemám vôbec takúto skúsenosť ,ďakujem za radu