Odlet zo Schwechatu - testy a kontroly

mishel966
12. aug 2022

Ahojte,
prosím Vás, letel niekto z Vás pred nedávnom zo Schwechatu? Chcela by som vedieť, či na letisku kontrolujú covid pass prípadne test? Ďakuje veľmi pekne.

janai1
12. aug 2022

@mishel966 záleží od toho kam letite.. Ak v danej krajine to je podmienka pre vstup, tak áno skontrolujú Vás na letisku

mishel966
autor
12. aug 2022

Do Barcelony

yanni
12. aug 2022

@mishel966 nie. letala som prd mesiacom z a do Mnichova. Vramci EU nie su ani v jednej krajine obmedzenia. Aspon zatial.

onedaynick
12. aug 2022

@mishel966 zalezi na krajine destinacie, nie na aerolinkach, ci letisku.

missviolet
12. aug 2022

@mishel966 das mi prosim ta vediet, ked poletis, aka je situacia na letisku? takisto letim do Barcelony a vaade v Europe su zdrzania, netusim, kolko teraz trvaju kontroly špeciálne na Schwechate... odlet mam 5.50 rano

onedaynick
12. aug 2022

@missviolet rano to je v pohode, a ak chces, na FB je skupina Cestovatelska poradna, tam pisu aktualne info. Okolo obeda su dlhe rady na check in, ale hybe sa to, za 20 minut sme boli vybaveni v spicke.

yanni
12. aug 2022

@missviolet Moj muz letel minuly tyzden Mnichov-Vieden-Mnichov a nemali ziadne zdrzanie. Posledny julovy tyzděn bol v Parizi a tiez ziadne zdrzanie.

3009
12. aug 2022

@mishel966 môj vnuk včera ráno 5,35 odlet zo Schwechatu a žiadne zdržanie a žiadne kontroly. Letel to štátu EU.

jenn7
12. aug 2022

My sme leteli pred cca 10 dnami, kontroly ziadne, vybavenie rychlo, ale lietadlo meskalo 3h

miadi
12. aug 2022

@missviolet pozri si na nete Barcelona flights arrivals a tam si mozes kuknut ci ten “ tvoj “ let dnes prisiel na cas .:( kazde letisko to mà mozes kuknut prilety)

oliverceky
12. aug 2022

@miadi má také informácie aj letisko Piešťany?

missviolet
13. aug 2022

@miadi dakujem, budem to sledovat 🙂 zmeskat nemozem, tak nech tam odstojim kolkokolvek hodin, nejako si to uz vyratam :D

missviolet
13. aug 2022

@onedaynick dakujem za cennu radu, ja dokonca chcem spravit checin a odovzdanie batoziny den predtym, na Schwechate je taka masina na to a teda pred odletom by ma cakala uz len security... do skupiny sa urcite pridam, velka vdaka!

miadi
13. aug 2022

@oliverceky no ked si das do google tak ako som napisala tak by malo byt .. kukla som ale nic neukazovalo Asi ze je to mini letisko. Este su aj appky na sledovanie letov.

miadi
13. aug 2022

@missviolet nestresuj ta batozina bude ok. Ja letim v utorok do Kanady zo Swechatu s 2 detmi malymi a 4kufre .. Mne budu kontrolovat covid ocko v appke . ( tebe nic ) Vieden je jedno z letisk kde to maju najviac pod kontrolou.

missviolet
13. aug 2022

@miadi to je dobra sprava, dakujem, nevedela som sa prepracovat k realnym info o situacii 😊