Odporučte dovolenku v Turecku a cestovnú kanceláriu

5. jan 2024

Ahojte, rozmýšľame nad dovolenku v Turecku prosím.viete.mi.odporucit nejaký fakt fajn hotel s ktorým ste boli spokojný aj pre deti vhodný ( 2 roky ) ak to nie je tajné tak aj cca cena 2 dospelý plus dieťa a cez akú cestovku ďakujem

petamich
5. jan 2024

aby tie ceny boli pre teba aj kusok relevantne, skus este napr. ktory mesiac planujete ist a na kolko noci, ci chcete byt blizsie pri letisku alebo dalej od letiska (cim dalej od letiska, tym nizsie ceny, nie dramaticky ale kusok)

ja som si prave davala nacenit Turecko 2+1, 10/11 noci a teda ten standard, na ktory sme zvyknuty dost zdrazel 🤷‍♀️

antonia16
5. jan 2024

Ahoj. My sme boli v Side, hotel sera garden veľká spokojnosť, všetko bolo super. Boli sme cez Solvex, vyšlo nás to pre dvoch dospelých a dve deti okolo 3600 na 10 dní

autor
5. jan 2024

@petamich chceme tých 12 dní a prvá polovica semtembra a letovisko je v podstate jedno ale aby nás to nevyšlo 5 000 zasa 🫣

petamich
5. jan 2024

no ja ti mozem odporucit IC Santai, Green Palace alebo Selectum - tie su jedny z tych lepsich a pre deti super 🙂 ale teda nacenila nam jun 10/11 noci tak 4500€ co sme povedali, ze ani nahodou, dva roky dozadu bola cena podstatne ina aj ked uznavam za maleho sa vtedy neplatilo

tak sme teraz zvazovali Turan, Horus alebo ist opat do Starlight (ten bol tiez fajn), tam to nacenila na nejakych 3200-3500€

ale teda napokon u nas vyhral Egypt, roky sme tam neboli, tak sme si povedali, ze skusime, svokra ide s nami a hrozne chcela po 10 rokoch zasa Egypt

a teda ja chodim cez sprostredkovatelsku cestovku Mia Tour z Nitry, nikdy nam neponukla horsie (az zle) ubytovania, pracuje s vela cestovkami ale teda skor mi ide o to, ze sa mozem spolahnut, ze to nebude des (lebo v par tureckych, co boli otras, sme uz boli)

autor
5. jan 2024

@petamich vieš aj názvy hotelov aby sme sa im vyhli? My sme väčšinou chodili Grécko Turecko nepoznáme až tak

petamich
5. jan 2024

svokra si to detailne znaci 🙂 tak sa jej rano spytam - pamatam si take, ze k moru vozili traktorom, pripadne sa slo najdazdom ponad 4-prudovu cestu, to je za mna nie uplne ok a uz by som tak nesla

kazdopadne krajsi piesok a plaz je Side a dalsie letoviska za nim, Belek je blizko letiska, co sme mali preferenciu odkedy mame dieta, lebo zatial kazdy let nam meskal, prides tam v noci a potom ist este 2 hodiny autobusom ale zasa piesok je taky kamienkovy, nie pekny jemny

autor
5. jan 2024

@petamich aha ďakujem , my sme boli minulý rok oblasť kemer dosinia luxury rezort ale niečo lepšie by to chcelo ak nezabudneš budem ti veľmi vďačná 😊
Presne pre tieto podchody a neviem čo ešte by som sa radšej vyhla takymto hotelom

autor
5. jan 2024

Mám vyhliadnuty mylome luxury resort alebo Bosphorus Sorgun ale na Bosphorus sú rôzne recenzie tak neviem

petamich
5. jan 2024

ak chces napis mi sukromnu spravu, skopirujem ti nazvy tych, co mi poslala z tej nasej cestovky, ze mozno ti nejaky padne do oka

tie dva co si napisala zial nepoznam, ani som o nich nepocula

bluemoon24
6. jan 2024

My letime do Turecka - Vikingen Infinity resort a SPA, na 8dní v juli 2 dospeli a 2r dite - 2350€ komplet. Letime s polskou CK Itaka z Katowic (je to nase 2 nejblizsi letiste a kdyby jsme leteli s ceskou CK vyslo by nas to o 800-900€ vice). Moji rodice tam byli loni, velmi si to chvalili a letos leti s nami, tak jsem neodolala, ze si s muzem uzijeme i nejaky cas pro sebe :D

ivanash
6. jan 2024

Mne sa osvedcil Papillon Belvil Hotel Resort & SPA. Boli sme 2x, tobto roku ideme zasa. Pre deti maju akoby dedinku, jeden domcek iba s legom, v dalsom sa premietaju rozpravky, toddler domcek, kreativny domcek... Hojdacky, smyklavky, trampoliny. Rovno na plazi, vsetci hostia maju ultra all inclusive, takze staci najst najlacnejsiu cestovku. Odporucam bungalov, nie hlavnu budovu.

anonymous87
6. jan 2024

My ideme v auguste cez Kartago, Delphin Diva🙂
Ja dovolenky pozeram len cez satur, hydrotour a tento rok prvykrat ideme cez kartago

anjelok
6. jan 2024

@petamich prosim ta, ten horus si myslela tento https://www.kartago.sk/turecko/turecka-riviera/... ? Pozeram na neho, len tie recenzie z minuleho roka nic moc, tak neviem. Boli ste tam?

maminkadeticiek
6. jan 2024

Nemozes 0ovedat koljo ta to nema vyjst!Mas povedat aky mate budget a podla toho.Tak sa to robi.Dostanes tu 30 tipov z toho 20 bude pre teba cenovo nedostupnych.Naco ti to bude?Len dievcata stracaju cas.

petamich
6. jan 2024

@anjelok ano bude to on 🙂 neboli sme ale tento rok nam ho nacenila ako jednu z moznosti, akurat nam odporucala vyssi standard izby, celkom jej doverujem tej pani, zatial nas este do vyslovene zleho hotela neposlala, vzdy sme boli spokojni

autor
6. jan 2024

@maminkadeticiek vyššie som napísala že nie 5 000

maminkadeticiek
6. jan 2024

Skvela odpoved 🤦‍♀️

anjelok
6. jan 2024

Tento mozem odporucit https://www.hydrotour.sk/dovolenky/turecko/bele..., ale ako pisala @petamich, tento je blizsie k letisku, plaz a more nie su take pekne ako dalej. Pre 2r ale idealne, boli sme, ked mal moj tolko.

petamich
6. jan 2024

@anjelok tento si poznacim, dakujem!

autor
6. jan 2024

@anjelok ďakujem

jaja20
6. jan 2024

Pozri Royal Taj Mahal, Royal dragon alebo Defne star.

autor
7. jan 2024

@bluemoon24 dobrý deň prosím môžem napísať správu?

bluemoon24
7. jan 2024

Klidne 🙂

roxana280
24. mar 2024

A nechcete chodit niekam na vylety s 2 rocnym isto nie a zostat v hoteli, tak LImak Atlantis Belek idealny pre male detia rodiny do 12 rokov maju deti zadarmo. Boli sme 3 roky dozadu.Kedze je velmi velky, tak este v aprili sme zohnali vtedy 12 dni https://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g31272... a dobru last minute cenu. BOla som sama so synom.

ajussska
27. apr 2024

baby a v ktorom hoteli ste boli najspoko co sa tyka plaze? 🙂 my sme zas zvyknuti chodit na cyprus, sever.. tam je super piesok a naozaj pozvolne plytke vstupy do mora.. ideme s deckami tak by som rada nejaku takuto plaz. len premyslam nad tureckom, lebo by som chcela ist niekam kde trva cela ta cesta kusok kratsie kedze cyprus 3hodky let plus transfer cca 1,5h