Pobyt vo Vysokých Tatrách s 11 mesačným dieťaťom

diablica697
7. jún 2017

Ahojte,mamicky,v juny ideme na 3 dnovy vylet do Tatier.Ake vylety,mensie tury by ste nam odporucily s 11 mesacnym synom?Je vhodne vyjst s lanovkou napr na Lomnicky stit? Dakujem!

1988majka
7. jún 2017

@diablica697 mate nosic alebo satku alebo len kocik? za 3 dni toho vela nestihnete ale dam nejake tipy. popradske pleso jamske plesa vodopad skok hrebienok zamkovskeho chata skalnate pleso lomnicak v pohode zelene pleso sliezsky dom 🙂

diablica697
autor
7. jún 2017

@1988majka dakujem!mame nosic.Na Popradske pleso sa naozaj vieme dostat aj kocikom,alebo skor nosicom?

sweetdreams
7. jún 2017

@diablica697 na popradske sa dostanete kocikom zo zastavky zeleznice popradske pleso - to je asi 50 minut po asfaltke. Ak by ste vsak isli zo strbskeho plesa, treba vam nosic. Ale vseobecne do tatier je asi vhodnejsie zobrat nosic alebo satku.

majik66
7. jún 2017

@diablica697 s malou sme boli nedavno a to mala 6m a chystame sa zase, ked bude mat 10m. lanovka, zubacka uplne v pohode, no zaobstarala som si nosic. cize ked sme chceli ist isli sme. mala v nosici aj pospinkala. velmi dobra vec do hor 🙂 uzijte dovolenku

susanna33
7. jún 2017

My sme boli tiez minuly rok v Tatrach, ked mal syn 7 mesiacov. Dobre bolo, ze som ho mala obcas aj v kociku a aj v nosicke. Na striedacku. Vsetky veci sme mali v kociku. Vybrali sme sa zo Smokovca na Hrebienok a odtial ze pojdeme aspon na Rainerku s kocikom. Rano bolo krasne slnecno, tricko, kratase.... maleho som mala v nosicke a kym sme prisli na Rainerku, tak sme uz mali oblecene vsetky teplejsie vrci. Razom sa tam zmenilo pocasie. Pre maleho som mala nastastie tenky fusak.
A co sa tyka vyletov... okolo Strbskeho, na Popradske... ako baby pisu vyssie. Ten Lomnicak by som este s takym malym nedavala.

1988majka
8. jún 2017

@diablica697 na Sliezsky a z Popradskeho na Popradske aj s kocikom. Ostatne v nosici. Fakt moze byt kadejake pocasie tak urcite mu zobrat nieco aby boli nozky v teple a aby neprefukalo a kedze tam pekne pripaluje obcas tak klobucik alebo nieco s velkym siltom 🙂. Na lomnicaku som uz videla aj mensie deticky. Ked bude dobre obleceny tak myslim ze nieje problem. Pekny vylet zelam 🙂

diablica697
autor
8. jún 2017

Dakujem baby 🙂🙂