Podvody na booking.com

teleskop
20. máj 2023

Šli sme na kratku dovolenku izba iná ako na foto malá ponizujuce ubytovanie, krátka manžel sa nevie narovnať v sprche, majiteľ hotela zamieta reklamáciu booking call centrum sa mi vyhováralo ako riešite podvodníkov pri ubytovaní cez booking?

zmrzlinka2021
20. máj 2023

@teleskop
A mozem sa spytat - recenzie mali ake?

alison11
20. máj 2023

@teleskop O ktorý hotel a mesto šlo?

sheila121
20. máj 2023

@teleskop uz som išla viackrát cez booking a nikdy sa mi nič takéto nestalo.

mikadooo
20. máj 2023

@teleskop ja som tiež bola s bookingom vždy spokojná. Ak si čakala za 5 korún 5* ubytko, tak žiaľ, to nenájdeš ani na bookingu. Treba pozerať recenzie.

zuzanka.zuzu
20. máj 2023

@sheila121 aj ja, miliónkrát a potom raz bum...
@teleskop nijako, booking nepomôže. odvtedy sme cez nich nešli. recenzie si už nepamätám, ale asi nič hrozne to nebolo čo by nám vadilo (tenké steny, bez vytahu-vtedy ešte bezdetní a pod.) no my sme mali plesne v sprche, kúpeľňa neumyta, wc ako na verejnom wc, posteľné prádlo nenavlecene (len pripravené na vankúši, mali sme si obliecť sami) a matrac mapy z precikania a krv, plachta nevyprate spermie alebo čo to bolo a zvyšky hovna (asi to prali na 30st.), viac sa mi nechce pokračovať, celé zle, zbalili sme sa a išli nájsť iný hotel - už sme v ňom boli ešte 3x odvtedy 🙂

teleskop
autor
20. máj 2023

@zmrzlinka2021 95 perc,dvesto recenzii....

teleskop
autor
20. máj 2023

@sheila121 my snimi cestujeme skoro od ipociatku tiez nic take...

teleskop
autor
20. máj 2023

@mikadooo 140 eur na noc este nieco primitiv?????

teleskop
autor
20. máj 2023

@zuzanka.zuzu aj my po tolkych rokoch z bookingom skoncime, ja si to poriesim sama uz som volala na nieco ako obchodnu incpekcu a hygienu, ale checla som vediet nazory tycg co toto riesiii

teleskop
autor
20. máj 2023

@zuzanka.zuzu aky pouzivas teraz bookingovy server?

mikadooo
20. máj 2023

@teleskop snáď sa ti uľavilo 🤣

zuzanka.zuzu
20. máj 2023

agoda je niekedy ešte lacnejšia než booking, potom trivago, ale akože ja pozriem aj booking (hlavne recenzie) len im už nedám ani cent! 😡 a ešte vieš osloviť priamo hotel

teleskop
autor
20. máj 2023

@zuzanka.zuzu ach jaj som taka sklamana, ked si pomyslim ze minuly rok sme dali tri litre za dom, a mohlo sa to pokaslat a oni by nijak nepomohli,myslela som ze maju enjake pravomoci, surodenci maju na bookingu ubytovania a hovorili, ze maju kopu zavazkov voci bookingu tak to nechapme.

sheila121
20. máj 2023

@zuzanka.zuzu to som nevedela, ale dobre vedieť, budem si dávať pozor radšej 🙂

cacianka
20. máj 2023

@teleskop podľa textu (chyby, vyjadrovanie )aj podľa úrovne je primitiv niekto iný...

gypsomilka
20. máj 2023

Co to bolo za hotel? My chodime na 95% len cez booking a problem ziadny nikdy.

sense
20. máj 2023

Vždy predtým ako booknem niečo cez booking pozerám recenzie na googli, veľakrát boli na booking super recenzie ale na googli nie a tam pridávajú ľudia aj reálne foto

zuzanka.zuzu
20. máj 2023

@sense súhlasím, ani nám nedovolil booking pridať našu recenziu 😡 najskôr to bolo "v reklamácii" potom sa im zase musel hotel vyjadriť a nakoniec to zamietli a už sa recenzia pridať nedala.... vrrrrrrrr

teleskop
autor
20. máj 2023

@sense u googlu je to tak ze ked si otvorim dvadsat email adries tak nie je problem tam recenzie pridat, preto googlu moc neverim, dokonca viem, ze su firmy ktoreplatia ludi za pridavanie recenzii ☹ preto som verila bookingu, ale toto co sa stalo cisty nonsense, booking mi tvrdil jednu vec, tito druhu, ja som to musela bookingu prekladat, a potom sa booking uz neozval, nikdy som od bookingu nic nepotrebovala, len si brali svoju proviziu, ja som si kazdu nezrovnalost doriesil sama ale toto co stalo je sila, cele chovanie prevadzkarky, bookingu ine je hodne21 storocia, nuz vdaka bohu zo sa mi to nestalo niekde v tramtarii kde chem ist na tri tyzdne, tuna sme prisli len o tri stovky, ZATIAL....well mozno aspon pre ostante konikarky vystraha...

teleskop
autor
20. máj 2023

@cacianka prosim ta nevyjaruj sa do debaty ked nerozumies pisanemu slovu

oli18
20. máj 2023

@teleskop ja som bola s Bookingom tiez x krat a vzdy bolo vsetko ok. Booking ma fotky s konkretnym typom izby a udava aj m2. Bola ta sprcha v podkrovi? Mozno preto sa manzel do nej nevmestil. Ak sa ti vyjadril sam majitel hotela, az taky velky a znamy hotel to nebude a v tom pripade im ozaj zalezi na dobrej povesti a vyriesil by to k tvojej spokojnosti. Cim argumentoval? Nepises nic konkretne, okrem sprchy. Ved daj hotel, izbu, bude to tvoja negativna recenzia. Ved si ju zasluzia. A my sa vyhneme tomu hotelu.

nicicka
20. máj 2023

My sme tiež nemali nikdy problém s bookingom. Dokonca ani s kiwi a to ma mega negatívne recenzie. Booking nás vyšiel ešte lepšie cez génius ako priamo od ubytovateľa. Asi ste mali smolu

teleskop
autor
20. máj 2023

@oli18 ahoj neuvedomujem si ze len o sprche som pisala, izba ma asi polovicutoho co bolo napisane na bookingu!!!!manzel to meral, mali sme meter v aute, zajtra ideme rano domov nebudem si kazit pobyt, recepcna mi povedala ze na sefa mi telefon neda, lebo som nadavala tak asi nechcela robit problemy s usmevom povedala, ze ponuka robi dopyt a neboji sa zianho postihu. &ja sa pondelok pustim do velkeho humbuku, lebo nechem aby toto este niekto zazil.

teleskop
autor
20. máj 2023

prosim vas netreba mi tu pisat kto ste nemali problemy s bookingum, ani ja cele roky, sme klienti premium co stale cez nich chodime!!!pytala som si radu ci niekto risil reklamacku a booking konal neferovo co ste robili dalej.

teleskop
autor
20. máj 2023

sorry za preklepy

nelca84
20. máj 2023

@teleskop no ked nikto nemal problem, tak asi ani neriesil reklamaciu... ani my sme nikdy problem nemali 🤷‍♀️
Vsak nam prezrad ake je to ubytovanie, aby sme sa mu mohli vyhnut.

onedaynick
20. máj 2023

@teleskop posli link na ubytko

sense
21. máj 2023

@teleskop tak ja som sa ešte nesklamala v tomto porovnaní recenzií. Booking hodí vždy najkrajšiu fotku izby a realita úplne inde. My sme sa tak sekli raz v jednom pražskom hotely na booking dobre recenzie žiaľ až neskôr som čítala recenzie na googli a mohli sme sa vyvarovať 4hviez. Hotelu na úrovni 2 hviezd

mamina7070
21. máj 2023

chodievame s bookingom pravidelne mame genius 3
raz sme rieisli problem s hotelikom v talianskych alpach cez booking a za mna spokojnost dostali sme odskodnenie nakoniec
ale reda review si kontrolujem aj voci tripadvisoru
sak napis o aky hotel islo

teleskop
autor
21. máj 2023

@mamina7070 pošlem im fotky a videá z izby asi padnú v bookingu na zadok