Poraďte all inclusive hotel**** - južný Cyprus, Grécko - ostrovy, Turecko

13. jan 2023

Ahojte,
prosím Vás, poraďte hotel 4 a viac hviezdičiek služby All inclusive alebo Ultra All inclusive pre letnú dovolenku Južný Cyprus, Grécko ostrovy, prípadne Turecko.
2 dospelí, dieťa 4 roky, nie na samotke, taký stred aj obchody ale nie rušne miesto (NIE napríklad ako Bulharsko Slnečné pobrežie) a najlepšie piesočná pláž, max. drobné kamienky. Odlet BA najlepšie.
Výhoda sú vodné šmykľavky, tobogány v rámci hotela pre deti a miniclub.
Ďakujem pekne 😊

surama
13. jan 2023

📌Pripnem sa 🙂 Tiez to obzeram 🙂

aniss257
13. jan 2023

Bola som už asi 8 krát v Turecku a za mňa naj hotely v akých som bola tak Kirman Belazur v Beleku 5* a hotel Arcanus Side 5* - v tomto hoteli boli aj slovenskí animátori a celkovo vela čechov a slovákov, v oboch sú urobené bazény aj pre deti. Strava skvelá, služby výborne nieje čo vytknúť.

jaja20
13. jan 2023

Z vlastnej skúsenosti odporúčam južný Cyprus hotel Dome beach resort and spa
Turecko Saphire hotel and villas
Zakynthos Poseidon beach hotel
Kos hotel Casa Paradiso
Rhodos Blue sea beach resort
a mohlo by sa vám páčiť aj na Mallorke v oblasti SIllot / Sa Coma.

aylinn
13. jan 2023

My ideme do Turecka 🙂 Trendy Aspendos Beach

bluemoon24
13. jan 2023

Lindoss Princess Beach hotel

leona45
13. jan 2023

@bluemoon24 aka je plaz piesocnata?

anonymous87
13. jan 2023

@jaja20 ahoj na tom cypre je pri hotely pekna plaz? Cista? A pri vstupe do mora nie su skaly kamienky a tak? Dakujem 🙂

autor
13. jan 2023

@jaja20 Ďakujem, pozerali sme Dome, ale potom sme nasli slabe recenzie... Kedy a cez aku cestovnú kanceláriu ste boli, prosím?

autor
13. jan 2023

@aylinn pekny, aj super, ale hodina bude asi presun/transfer, tak este pozriem ine 🙂

jaja20
13. jan 2023

@anonymous87 Pri tomto hoteli sú 2 pláže - jedna je súkromná hotelová,tá druhá je najkrajšia pláž na Cypre Makronissos.
Boli sme s Hydrotourom pred 2 rokmi.
Čo sa týka recenzií,vždy sa nájde niekto nespokojný,to sa nám stalo dokonca aj pri 5* hoteli v Spojených arabských emirátoch,že pár ľudí napísalo zlé hodnotenie...

anonymous87
13. jan 2023

@jaja20 a da sa ist aj na tu druhu plaz v pohode? Je to nejak daleko? 🙂🙏

jaja20
13. jan 2023

@anonymous87 Východ na ňu je hneď z hotela od bazéna,takže úplný ideál 🙂

anonymous87
13. jan 2023

@jaja20 super, dakujem. Zatial pridavam na zoznam. Aj ked recenzie su naozaj velmi rozpacite

jaja20
13. jan 2023

@anonymous87 Toto je hotelová pláž,kde je aj plážový bar.

jaja20
13. jan 2023

@anonymous87 A toto je pohľad na tú Makronissos hneď pri areáli hotela

aylinn
13. jan 2023

Cez cestovku máte transfer zabezpečený

oli18
13. jan 2023

Turecko, family hotel IC Santay, vsetko pre deti. Vrele doporucujem.

autor
14. jan 2023

@aylinn ano, ale nechce sa mi absolvovať este hodinovy a dlhsi presun autobusom, uz môžem byt vyvalena na plazi a ovlazit sa v mori 🙂 mozno ked bude mat maly viac ako 5 rokov, tak uz mi to bude jedno, naposledy sme mali skory ranný let a potom presun 30 min busom z letiska na hotel na Rhodose a stačilo to s malym, uz bol unaveny z toho 🙄 ale ked uz bol pri mori, tak sa znovu prebral k životu 😊

autor
14. jan 2023

@jaja20 dakujem, no napriek vselijakym recenziam a zmiesanym pocitom z nich, sme si vybrali Dome beach na Cypre... Hlavne kvoli plazi a potom rychlemu presunu z letiska na hotel...

jaja20
14. jan 2023

Neboj sa,bude vám tam dobre a more + pláže sú tam naozaj úžasné 🙂

aurorastone2
14. jan 2023

A kedy ste vybrali termín a ako dlho prosím trvá transfer? 🙂

alzbeta1301
14. jan 2023

@bluemoon24 Ano ten je skvely 🙂)) svokra bola minuly rok

autor
14. jan 2023

@aurorastone2 od 26. august do 2. september, a z letiska Larnaka je to cca 40 km, tak hadam to bude do hodiny aj menej, ak by aj ine hotely prišli do úvahy, ze budu s nami v buse dalsi ludia a postupne vykladať dovolenkárov.
Zvazujete tento hotel? 🙂

aurorastone2
14. jan 2023

Pozeráme rozhodujeme sa ešte 😁 a my sme boli v 2020 v nelia beach ale ten transfer bol celkom dlho, a tiež sme sa rozhodovali práve medzi týmito dvomi ale už ani neviem prečo sme vybrali neliu tak by sme radi skusili niečo nové... Ale termín určite budeme nejaký skorší pozerať aj kvôli práci 🙂

leona45
14. jan 2023

Ahojte. Grecko, kde najdem piesočnatu pláž?

autor
14. jan 2023

@aurorastone2 my sme uz boli na Cypre pri Limassol, st. Raphael resort, Limassol je velmi pekne mesto.. teraz ma taha ta ayia napa... My kvoli praci nemozeme skor a muz by mi zhorel v júli auguste byt pri mori 🤭 inak sme chodili koncom juna vzdy, aj ceny aj teploty ako tak primerane, teraz mame skolkara, tak chceme vyuzit dni bez skolky este spolocnou dovolenkou 😁

autor
14. jan 2023

@leona45 Kreta - viem ze dessole malia beach ma piesok, lebo aj tento hotel sme pozerali

aurorastone2
14. jan 2023

My sme boli na prelome júl august a horúco bolo neskutočne 🥵🥵🥵🥵... Mame však obmedzeny termín, vždy len od druhého júlového týždňa po predposledný augustový týždeň, ináč sa nedá 😅

autor
14. jan 2023

@aurorastone2 rozumiem, je to tazke sklbit, ked je clovek pracujuci veru. Tak prajem dobrý výber a spokojnu pohodovu dovolenku 😊