Poraďte destináciu na dovolenku v Chorvátsku s dieťaťom

jennyf88
26. jan 2020

Maminky, vedeli by ste mi poradiť, ktorú destináciu v Chorvátsku vybrať na letnú dovolenku? Dcérka bude mat vtedy dva a pol roka. Našla som na nete zoznam pieskových plazi vhodných pre deti, ale skúsim ešte tu, tu by mohli byt aj skúsenosti, postrehy, hodnotenia... hľadáme teda plytké pláže, piesok alebo drobne kamienky, ubytko čo najbližšie k plazi. Skratka, kde bude relatívne bezpečne a dieťa sa zabaví. Ďakujem za každý názor a radu 🙂

denullllka
26. jan 2020

@jennyf88 ahoj, podľa mna ostrov Vír v Chorvátsku je to pri ostrove Nin, nemusis ísť trajektom na ten ostrov, lebo prejdeš cez most.
Čo sa týka mora tak v mori je piesok, voda je plytká po kolena dooost daleko 🙂 prostredie a aj mesto je pekne, neni to rušne mesto moc.
Ostrov vir ma veľa časti a nie z každej časti je takéto plytké more, preto ak budeš pozerať na mape skús si vyhľadať Vila Monica ( je to aj reštaurácia) a tam na tej ulici sa dakde ubytovať, je to blízko aj centra 🙂

lucinka1988
27. jan 2020

@jennyf88 crikvenica

aniele
27. jan 2020

My sme boli 2 x s vnúčatami u Mišky (tomiholjubavi) na Pagu. Dom v slepej ulici, záhrada s detským kútikom , schody priamo k moru (záliv, teda tiché more). Pre nás ideálne, pre deti bezpečné.

karin158
27. jan 2020

@jennyf88 pripájam sa ak môžem tiež niečo také hľadám

karin158
27. jan 2020

@aniele prosím vás dáte mi link

jennyf88
autor
28. jan 2020

Ďakujem 🙂 zatiaľ sme pozerali Lopar na Rabe, len sa obávam, že to bude preplnene, keďže je to celkom známa pláž pre rodiny s malými deťmi. Pozriem aj vaše odporúčania 😉

janqa999
28. jan 2020

@jennyf88 Lopar na Rabe odporúčam . Boli sme s malou vtedy mala rok a pol a super. Preplnené no je pravda že je tam viac ľudí ale myslím si že to není problém.

angelinja
28. jan 2020

my sme boli ale so 4,5 rocnym porec..musim povedat ze uz aj ja som mala dost v aute hlavne v kolone ked sme boli :D..ale myslim ze nic blizsie a tak dobre neni..my sme boli spokojni...vsetko ciste samy nemec vsade sluzby dobra uroven jedlo perfektne..a da sa pochodit vseliake zatoky atd...bola tam aj pieskova plaz malinka pri hoteli

lentilka23
28. jan 2020

Lopar jednoznacne. 👍👍👍 My sme boli s rocnym synom a teraz ideme s 10 mesacnou + 5 rocnym. Len treba natie plaze zajst peso. Je to mozno narocňejsie ako by v aquacentre. 🌞🌞🌞

katarina789
28. jan 2020

@jennyf88 ostrov Pag ❤️

zankapetro
28. jan 2020

vodice su krasne, vi tak isto no najviac ludia chodia s detmi tak na rab na lopar. tam je plytka a piesocnata plaz

jennyf88
autor
2. feb 2020

@katarina789 ktorú časť myslite? Podľa netu je tých pláží pre deti viacej. Máte skúsenosť s niektorou?

merri259
26. feb 2020

@angelinja dobrý deň prosím vás chystáme sa prvy krát na Poreč a chcela by som sa spýtať či tam bolo niečo aj pre deti máme 2,6 ročného chlapca 😉 ďakujem