Pozor na podvodné cestovky

24. aug 2021

Zdravím vás, chcem vás upozorniť na podvodne cestovné kancelárie ktoré fungujú výlučne len na fb jedna sa o BESA TRAVEL a TRAVEL je to jeden a ten istý majiteľ len na BESA TRAVEL ma už veľmi zlú reklamu tak ma novu firmu s názvom TRAVEL. Okrádajú ľudí o peniaze!!! Skupina PODVODNÍCI na fb ale aj iné zverejňujú prípady kde oklamany ľudia zdieľajú že boli touto cestovkou okradnuty a nechcú im s5 vrátiť peniaze, potom si ich zablokujú. V prílohe vám posielam fotografie stránky kde to nájdete, ale aj ich stránku ako vyzera tu BESA TRAVEL ale aj tu novú TRAVEL. Písala som im aj ja, a keď som im napísala ze sa mi to zdá byť podvod že fungujú len online na fb, tak si ma zablokovali. Pozor na nich sú to podvodníci!! V žiadnom prípade im neposielajte peniaze ani si nič cez nich nerezervujte!!! Ak vás zaujíma viac pripojte sa do skupiny podvodníci sú tam viacero príspevkov o tom.v skupine ZLE SKÚSENOSTI A PODVODNÍCI vymazuju príspevky ohľadom týchto podvodov. Preto sa vytvorila nová skupina. Ak máte aj vy zle skúsenosti s touto skupinou neváhajte sa podeliť o to v tejto novej skupine alebo iných skupinách!!!

patka06
24. aug 2021
autor
24. aug 2021

@patka06 Áno ale už vraj nefungujú už sú ako TRAVEL na fb, všetko s vami dohodnú vybavia a keď im prídu peniaze už s vami ne komunikujú na fb sú screenshoty konverzácii podvedeny h ľudí

eleven234
24. aug 2021

Hrozné. Niektorí ľudia vážne nie sú normálni. Ľutujem ťa, dúfam, že to dobre dopadne. Že sa nehanbia dačo také robiť!

autor
24. aug 2021

@eleven234 Mňa našťastie neoklamali, ale skoro som sa oklamať nechala, iných ludi oklamali, čo je dosť zarážajúce, a smutne preto to zdieľam všade kde sa dá nech si ľudia dajú pozor. 🙏

eleven234
24. aug 2021

To je od teba veľmi milé. Tak sa ľudia rýchlejšie dozvedia, čo za podvody sú na nete.