Praha cez jarné prázdniny

emqfashion
15. feb 2024

Ahojte baby, neviete mi dat tip, kde sa ubytovat v Prahe cez jarne prazdniny s dcerou (14r.) a aspon polpenziou? Nieco blizko centra najlepsie v centre a aj nejake tipy na vylety, chceme ist na 3 dni

viestta
15. feb 2024

Nie je to blizko centra a len s ranajkami, ale je to 5 minut od metra a v centre ste do 15 minut. Hotel Crystal na Veleslavine. V Prahe nie je problem sa najest, ked uz nic ine tak food courty su v kazdom nakupnom centre.

berenika39
15. feb 2024

https://www.expoprag.cz/?gclid=CjwKCAiAibeuBhAA... Parkování, metro kousíček, bus do ZOO, Výstaviště, hotel je super.

sarita510
16. feb 2024

. ja sa pripajam tiez cheme ist a nieco blizko hlavaku aby sme sa netrepali moc

hermionecka
16. feb 2024

@viestta len dodám, Crystal sa mi od centra zdá byť trošku ďaleko a tiež v nie moc peknej časti a sám o sebe sa mi hotel zdá byť nemoderný

viestta
16. feb 2024

@hermionecka boli sme v nom 2x. Na to, ze sme sa tam isli len vyspat nam maximalne vyhovoval. Ked mas v Prahe dobre zostaveny program, tak ta na ubytovani zaujima len ci je ciste. A Crystal ma vlasne parkovisko, co je v Prahe velka vyhoda.

kornelies
16. feb 2024

@emqfashion Skus definovat rozpocet a ako pojdete do Prahy. Polpenzia asi tazko, v hoteloch sa viacmenej ponukaju iba ranajky. Casto chodim, takze co to uz mam vyskusane.

emqfashion
autor
16. feb 2024

@kornelies vlakom, rozpocet mam na ubytovanie do 400€ s polpenziou

kornelies
16. feb 2024

Otvor Booking a hladaj Praha Stare mesto alebo Mala Strana ( Praha 1 ). Hotely su na vysokej urovni, polpenzia je skor vynimkou. Ja sa skor priklanam k Malej Strane, Kampe. Tam su naozaj top hotely. Ci v style historickom alebo moderne. Obedy, vecere sa riesia v meste. Popripade si stiahni Wolt a donesu ti aj do hotela.

hermionecka
24. feb 2024

@viestta jasne v poriadku, každému vyhovuje niečo iné