Resort SANDY BEACH - Korfu

marcelatt
19. jún 2018

Ahojte, neboli ste prosim Vas niekto v tomto hotelovom komplexe na ostrove Korfu? Dakujem za vsetky informacie

simaleja
25. jún 2018

Minuli rok sme boli a určite odporúčam !!!! Mali sme obj 2 izby a dostali sme rodinnú ,, takze výborne sme pochopili, boli sme na kope všetci 👍 v zadnej reštaurácií robia každý deň talianske pizze a sú fantastické 👍

marcelatt
autor
26. jún 2018

@simaleja dakujem krasne..my ideme tento rok na 12 dni v auguste....tak sa uz tesime...su aj nejake negativa resp na co sa treba pripravit? su tam zevraj blizucko obchodiky a nejake korzo, je to tak?

lianka123
26. jún 2018

@marcelatt ahoj. tak ja ta nepotesim. boli sme s manzelom ale pred 6timi rokmi. mozno sa za ten cas nieco zmenilo. mali sme hnacku- uplne hroznu a cely hotel. cize pit iba kupovanu vodu, ani to co maju vlastne v tych dispenzeroch sme uz potom nepili. dalej nas chceli ubytovat asi v najhorsej izbe bez klimy a to som teda na recepcii vydupala potom fakt dobru izbu. je to 4* hotel, ale nie je to ziadne terno. bazeny ok, jedlo si uz moc nepamatam, ale dosla som paradne schudnuta. inak korfu je nadherne zeleny ostrov a ak sa bude dat pozicajte si auto/motorku, oplati sa tam povozit. aj do toho ich hlavneho mesta, to maju pekne vybudovane. hotel by som uz volila iny.

simaleja
26. jún 2018

@marcelatt my sme boli presne pred rokom a určite odporucam ano, izby su vselijaké ale ak nie ste spokojný urcite chodte reklamovat a daju hned inu, vodu sme nepili len v restauracii a tu sme si nosili aj na izbu, su blizko aj obchodiky, my sme si pozicali bicykel pre viac osob a aj motorky sme mali pozicane, bolo to super !!!

marcelatt
autor
27. jún 2018

dakujem...my sme s hnackami a v nemocnici na infuziach dopadli v turecku, cela rodina (traja), potom sme boli dva razy po sebe v grecku, raz korfu a raz rodos a nehnackovali sme, asi je to proste zhoda nahod...a menit izby 🙂)) v grecku v tom mame uz prax 🙂) to je pohoda...jedlo je vzdy vyborne v grecku, to sa nebojim, more je tam ake? lebo na fotkach vyzera nadherna ta plaz s pieskom..len sa bojim ci su tie fotky realne

simaleja
27. jún 2018

@marcelatt nie pláž v pohode i keď sme viac boli pri bazénoch, i keď sa platí na plazí za slnečník my sme sa okúpaní a šli k bazénom ale dalo sa

marcelatt
autor
28. jún 2018

@simaleja a to centrum tych taverien a obchodikov je ake?

simaleja
28. jún 2018

No my sme len pobehali ale dá sa aj všelijaké akože značkové veci

marcelatt
autor
28. jún 2018

@simaleja my sme take typy ze sa vzdy po veceri ideme pomotat mimo hotela a potom na program v hoteli, tak nejde ani o kupu ako o prechadzky 🙂

simaleja
28. jún 2018

@marcelatt Fu to skôr keď videte z hotela smer pláž odbočíte hneď vľavo a ťahájte sa sme pláž je tam nádherne miesto kde budete mat suprovy výhľad na zapad slnko ale choďte skoro po večeri inak ho nestihnete , je tam taká ako keby priepasť nádherná

marcelatt
autor
29. jún 2018

@simaleja pobehame to tam 🙂

yoginko82
8. júl 2018

ahoj. my sme boli s rodinkou minuly rok v juni v Sandy beach cez koala tours.(AQuis sandy beach-ak myslis tento hotel) bola to perfektna dovolenka.boli sme s priatelom a dvoma detickami vtedy 4r.a 1,5r. Je to velký komplex-areal. s bazenmi. my sme v bazenoch neboli ale boli stale plne. my sme chodili len na plaz. nevyhoda je ze sa plati za slnecniky a lehatka myslim 5eur. dost malo miesta bolo ked si chcela rozlozit len svoje veci mimo slnecnikov. ale urcite sa da najst. my sme chodili kusok vlavo tam kde sa poziciavali lodky na vylety. tam sme sa kazde rano rozlozili a nechali tam veci aj cez obed. tam bol vstup do vody cisto pieskovy bez kamenov
lebo niekde boli pri vstupe aj kamene ale nic hrozne. more neskutocne krasne.mam vela foto ak by si chcela. fakt nadhera ciste krasne. co sa tyka izieb. je pravda ze izbu sme mali starsiu aj kupelnu ale nam to nevadilo.bola tam chladnicka postielka dve velke postele ako manzelske a jedna postel zvlast.cize my sme sa vyspali na tych manzelskych.spojili sme si ich takze parada.izby upratovali kazdy den.aj uteraky menili casto. jedlo paradne.kopec jedla.kolacov. ovocie vela druhov.melon jablka broskyne. ranajky to iste stale.ale velmi vela toho bolo.ja som pribrala dve kila. :( su dve restauracie jedna talianska mensia.pizza stale. kazdy vecer program aj pre deti potom dospelych asi do tej 23hod.pitie piva dzusy vina nejake miesane napoje kava , zmrzlina vsetko super.zmrzku som si stale nabrala do plastovych poharov a brala na plaz aj s oblatkami. ziadne hnacky nic sme nemali.vobec. za mna jedna uzasna dovolenka. ak chces pytaj sa na hocico rada odpoviem. aj na prechadzky sme chodili.je tam par restik obchodikov .

marcelatt
autor
10. júl 2018

@yoginko82 dakujem velmi pekne, prijemne citanie 🙂 uz sa tam tesim...tento rok ste co vybrali, nedate link? lebo my vzdy nieco taketo hladame a aj chodime...tak uz riesim co kam o rok 🙂 prosim vas je treba brat nieco proti komarom do zastrcky ci netreba?

yoginko82
10. júl 2018

@marcelatt my sme nemali komare. ale pre istotu ked chcete si vezmite. my sme boli v juni tusim 18 sme odlietali z kosic. ale len na 8dni.aj to asi naposledy na tak kratko. strasne to zbehlo.aj som plakala ked sme odchadzali. nechcelo sa mi ist domov 🙂 tento rok sa chystame zaciatkom augusta do chorvatska autom tak som sama zvedava ako bude. mame rezervovane apartmany v Duce-Omis.

baryana
24. júl 2018

@marcelatt ahoj.my sme tu prave teraz.je to obrovsky rezort.my mame izbu uplne na konci.pri plazi.recepcia,obchodiky a zmrzlina je na opacnom konci.fnes sme tu druhy den a uz sa nam nechce vhodit az dopredu😅.co sa tyka izby...ak by som mala ist znova,tak beriem osviezovac vzduchu.najprv nas ovalil taky zatuchly pach.ale uz je to v pohode.byvame na prizemi,takze more nevidime.vyhlad nic moc,ale co uz.ved cez den sme vonku.plaz cista,more krasne,len prvy moment trochu studene.potom uz ok.a dnes dost fukal vietor na plazi.vlny super😊strava super.jedla od vymyslu sveta.co ta len napadne.deti maju svoj kutik na jedenie s detskym jedlom.cestoviny, hranolky,rybie prsty ........zelenina,pudingy..
poziciavaju sa tu motorky,stvorkolky,detske auticka,stvorkolesove bicykle😅😅..pytaj sa,co chces vediet.

martuskanns
24. júl 2018

Dobrý deň, nečítala som predošlé odpovede, pridám vlastnú recenziu. My sme boli v tomto rezorte pred dvomi rokmi, keď sme mali 4,5 ročného syna a 5 mesačnú dcérku. Boli sme na dva týždne a nám sa veľmi páčilo. Mali sme jednu izbu s prístrojom a postieľku. Izba bola veľmi priestranná. Upratovanie taký štandard na aký sme zvyknutí z dovoleniek v grécku - 4 hviezdy. Strava bola veľmi dobrá a podľa mňa aj pestrá. Čo bolo najviac super je more a pláž. Piesok a pozvoľný vstup, ďaleko plytká voda. Pre deti podľa mňa super. Tento rok sme sa opäť vrátili. Dostali sme rodinnú izbu -teda dve veeeelke izby, predsieň, veľká kúpeľňa a super velka terasa. Bolo to perfektné. Súkromie a kľudné spanie pre rodičov aj deti. My sme s izbou boli maximálne spokojní. Strava opäť nesklamala. Jedine negatívum je, že som značne pribrala. Dobre funguje aj detský klub-animator Friďo je super a deti ho majú veľmi radi. My sme ocenili aj večerný program-najma deti.
Určite si vezmite repelent na komáre dá sa aj tam kúpiť. Čo sa týka hnačky, myslím že to spomínala nejaká mamička pred tým. Pri prvom pobyte nejaké nevoľnosti chytili syna, ale trvalo to necelé dva dni, ževraj to malo vtedy viacero hostí. Tento rok sa to neopakovalo.
Požičanie auta takého menšieho stojí cca40 eur. Pekné sú aj prechádzky po pláži a do pieskových dun. Pri bazéne sme boli len raz asi na 2 hodiny,my to nemáme veľmi radi, takže to ani neviem zhodnotiť.
Celkovo to hodím ako veľmi dobrý resort ak beriem do úvahy ubytko,stravu, more, plaz a a možnosti zábavy. Nevylučujem, že sa ešte vrátime. Peknú dovolenku a užite si to.

martuskanns
24. júl 2018

Sada dvoch lehátok a slnečník stojí 7 eur a ak prídete na pláž neskôr už ani nemusí byť voľný tam hneď pri hoteli. Repelent si zabezpečte aj na natieranie ak chcete byť večer von, lebo vtedy útočia najviac.

marcelatt
autor
25. júl 2018

dakujem krasne za vase recenzie, my tam odlietame 2.augusta, buduci tyzden, tak sa veeelmi tesime 🙂

simaleja
25. júl 2018

@marcelatt určite viem poradiť keď Nie ste spokojný s izbou je ďaleko či smrat dajte si vymeniť nebojte sa sťažovať určite vidu v ústrety a určite nevynechajte aj tu menšiu reštauráciu robíš výborne pizze a pri hlavnej recepcii zas je grill bar kde môžete ísť v plavkách podávajú gyros, hranolky a hoz-dog pre deti

marcelatt
autor
25. júl 2018

@martuskanns neda sa kupit si lehatko a slnecnik napriklad na tyzden, ci vzdy len rano na jeden den?

mimi21mimi
25. júl 2018

My sme boli na začiatku júla. Izba sice nič moc šla areál, jedlo pekné... more cistunke. My s bezlepkovou diétou sme sa bez problémov najedli. Inak dve reštaurácie pri sebe... v oboch nám chutilo.
Dá sa požičať motorový čln napr.za dobrú cenu. Dcere sa páčilo aj v detskom klube s animatormi.

Okrem tej izby fajn

martuskanns
25. júl 2018

@marcelatt neskúšali sme to takto. Manžel si chodil zaplávať pred pol ôsmou,tak obsadil lehátka. Voda bola ráno riadna kliestovka, tak ku koncu pobytu bol otuzily a zosilneny z dlhého a pravidelného plávania....

martuskanns
25. júl 2018

Ešte by som vám odporúčala si požičať auto a ísť do hlavného mesta. Delegátka vám bude ponúkať výlet, ale ak ste štyria, auto vás výjde lacnejšie a môžete si robiť svoj program. Je tam veľa obchodov, dá sa aj kúpiť niečo grécke (kožené sandálky za 25 eur-a sú perfektné...napríklad) nielen také štandardné veci, má to atmosferu a cestou môžete skúsiť nejakú inú pláž

baryana
25. júl 2018

Dnes bolo more dost ladove.sme treti den a zacinam byt zufala,ze teplejsie uz ani nebude😞

yoginko82
26. júl 2018

ahojte. tak to som prekvapena ze mate ladove more. nechapem. my sme boli pred rokov koncom juna a mali sme teple more.

marcelatt
autor
26. júl 2018

@martuskanns dajte foto sandalok ak sa vam da

baryana
26. júl 2018

Tak dnes bolo more veeelmi fajn.dufam ze bude aj zajtra.lebo teraz je zamracene.snad nepride nejaka burka.

martuskanns
26. júl 2018

@marcelatt som do pondelka mimo domu, tak az v utorok☺

alobalka
26. júl 2018

@marcelatt boli sme v 2014 a až tak sa nám za tú cenu nepáčilo. Izba síce nádherná a veľká, ale pri budovách lastovicie hniezda a hovienka. V jedálni obtazovali muchy. Strava sa mi až tak pestrá nezdala, možno to zmenili. Zmrzlina z AI bola veľmi divna, taký nízky level. Mali sme vtedy 1,5r dcérku a ťažko sa nám s kocikom dalo prísť k moru, kde bol vhodnejší piesok. Inak ok: )

marcelatt
autor
27. júl 2018

dievcata, ako jectons pozicanim auta a autosedackou? maly ma 6 rokov, ci tam autosedacky neriesia?