Rhodos - Ixia

sara2830
27. dec 2017

Ahojte,hľadam dovču,boli ste niekto na Ixii?Na fotkach sa mi veľmi páči a aj mala dobry ohlas no samozrejme sa nasli aj zle recenzie ako spina, bordel a nevhodná pre deti????Ďakujem,prípadne za foto👍

zuzkaluk
9. jan 2018

Ahoj. Priamo v Ixii sme neboli. Ubytovaní sme boli vo Faliraki. No boli sme na jednom z výletov v meste Rodos. Mimochodom je nádherné a určite sa oplatí vidieť. Je zapísané v UNESCO. Zlieva sa tam stredozemné a egejské more. Kým stredozemné je pokojné, egejské je búrlivé s veľkými vlnami. Hoci sme dosť dobrí plavci, mali sme problém sa v ňom udržať, ako nás vlny unášali. Vtedy som si povedala, že som sa dobre rozhodla, že sme nemali ubytovanie na tejto časti ostrova. Oplatí sa vidieť i Lindos, Tsambika beach, pláž Antonyho Quina. Toľko rýb v mori som nikde nevidela. Krása.

mirage
9. jan 2018

Boli sme priamo v Ixii, neuveritelne tam fuka a teda more ma obrovske vlny.Na pohlad nadhera, na kupanie nemozne.

jankaga
9. jan 2018

S detmi radsej chodte do Faliraki

sara2830
autor
9. jan 2018

Baby,ďakujem za postrehy,budem sa sustredit na Faliraki a Kolymbiu ale neviem ci najdem nieco v cene a aj slušné😕minulý rok pre mňa Zakynthos veľké sklamanie tak mam obavy ..este raz ďakujem

mirage
9. jan 2018

@sara2830 preco si bola sklamaná?

martinka13
9. jan 2018

Doporučujem hotel Lindos princess alebo Lindos imperial. Tento rok vyskúšame Amada Colossos. Vypada slušne tak uvidíme. Inak aj Peloponez je super pre deti.

mirage
9. jan 2018

@martinka13 mne sa plaz a more pri Lindos P bohvieako nepacili ..

babulka82
9. jan 2018

Ixia je pekna ale dost vetrisko a nonstop velke vlny uplne nevhodne pre deti.Skor Faliraky alebo ja som bola priamo v meste Rhodos.

martinka13
9. jan 2018

No kazdemu ako vyhovuje. Mne pláž aj more vyhovuje. Skôr by mi vadil vietor a vlny.... Ale kazdemu podľa gusta 😊

sara2830
autor
9. jan 2018

@mirage 4hviezdičky a velmi ,velmi slabe AI,no to by ma az tak nemrzelo ale tá špina a bordel,smeti vsade na pláži a aj v mori,prve 3 dni som bola tak znechutena ,skoro som sa rozplakala ale mozno záleží od oblasti,boli sme v Laganas

sara2830
autor
9. jan 2018

Uz viem termin celozavodky a teraz pozeram ze sa vmestime aj do Mallorky😉👍tak ta asi zvíťazí,boli sme uz 3krat , vzdy inde a boli sme spokojni