Rodinná dovolenka na Slovensku

benoitka
6. máj 2023

Ahojte,

sme stvorclenna rodina, mame dve male deti 3,5rocne a 9mesacne. Radi by sme toto leto stravili dovolenku na Slovensku. Slovensko velmi precestovane nemáme, a preto by som si velmi rada nechala poradit od tych vas, ktore uz mate Slovensko v tomto smere s detmi precestovane a mate skusenosti. Ake miesto na Slovensku (kludne aj konkretny hotel) by ste odporucili, ked mame nasledovne poziadavky:
1. Babyfriendly hotel
2. Detske ihriska, detske kutiky, detske atrakcie
3. Wellness + detske bazeny
4. Kupanie aj vonku (vonkajsi bazen alebo este lepsie jazero alebo termalne kupalisko)
3. Krasna priroda, kam sa da ist aj s detmi (lesik, parky, jaskyne, vyhliadky, hrady, a pod.)

Dakujem za kazde odporucenie.

luccija
6. máj 2023

@benoitka ja mám rada Liptovský Ján dlhá dolina kde máš veľa možností trávenia času vonkajšie múzeum hradov neviem ako sa volá, máš tam aj jaskyňu, v Pavcinej lehote boby, oveckoland.Kusok na Chopok či do Tatralandie, alebo kontaktná Zoo.
V Jane je aj vonkajšia termálna kada a veľa hotelov.
Alebo Námestovo, Zuberec ...výlet loďou na ostrov, Oravský hrad...termálne kúpalisko ...to sú miesta kde sa stále vrátime a je čo vidieť.

sun_shine_2020
6. máj 2023

@benoitka ahoj, pozri penzion Marko v Turanoch, okr. Martin - maju obrovske indoor aj outdoor detske ihrisko, wellness, detsky bazen...
v okoli sa da ist na Sutovsky vodopad (mensie do nosica, vacsie dieta to urcite prejde peso),
Vylet do Gaderskej doliny (super na kocikovanie, pre deti na kolobezku, bike, korcule, pripadne sa da ist na Blatnicky hrad),
vylet do Valcianskej doliny (v lete byva na Snowlande take detske ihrisko, nafukovaci hrad, obrovska smyklavka,...), prechadzka do doliny,...
v Martine sa da ist do skanzenu - Muzeum slovenskej dediny,

michala11111
7. máj 2023

Demänova rezort, je super ak vyjde pekne počasie. Nám vyšlo takže to bol raj pre deti...
3x sme boli v zuberci chata jósu aj tam je super