Sardínia - Rezort Baia Dei Pini

chavierka
26. aug 2015

Bol tu niekto? Alebo sa sem chystá? potešia ma vaše názory,odporúčania, rady, varovania....vďaka

giugia
27. feb 2016

@chavierka jasné napíšem. ...určite sa vám vydarí. ...A na ubytko ti nehovorila nič tá Z cestovky....

chavierka
autor
27. feb 2016

@giugia nie,hadam bude ok

giugia
29. feb 2016

@korytnacka81 Ahoj ...môžeš mi prosím ešte povedať či more bolo bez rias V baia dei pini....ďakujem

korytnacka81
29. feb 2016

Ano more uplne uzasne sem tam trava ale riasy nie 🙂

giugia
29. feb 2016

@korytnacka81 Ďakujem. ...asi to risknem ...hádam to nebude až také hrozné ...dufam...A bazény boli V pohode čiste.... .

korytnacka81
1. mar 2016

@giugia ano, ale v bazene sme boli minimalne, bazeny mame aj u nas, more nie 🙂

giugia
1. mar 2016

@korytnacka81 ...jasné. ...súhlasím. ...to len ak by boli vlny,alebo tak....uz len posledná otázka nepamätás koľko vás to vyšlo. ..mne to na počítali 2300 ....neviem či to je dobrá cena, alebo mám ešte nejaký týždeň počkať. ...ty si kupovala V predstihu,alebo Last minut......

korytnacka81
1. mar 2016

@giugia my sme boli 2 tyzdne az.. takze o dost viac nas to vyslo, neviem kolko volna si vies vybavit, ale oplati sa na dlhsie 🙂 lacne to nie je samozrejme..

giugia
1. mar 2016

@korytnacka81 chcela som ísť na 11dni...ale už sú letenky na cele leto vypredané. ..Na viac sa mi nedá. ...takze zostava 8 dni....

korytnacka81
1. mar 2016

@giugia skus cez inu cestovku

giugia
1. mar 2016

@korytnacka81 tento rok to ponúka len satur. ....firo ho už nemá vôbec V ponuke...tui má vyššiu cenu....ty si dávala do poznámky že chces izbu s balkónom terasou...lebo niektoré izby sú len s oknom,a to by som asi nechcela....viem že izby sú neni žiadny luxus, ale hádam to nebolo nejaké otrasne...

korytnacka81
1. mar 2016

Ziadnu poznamku som nedavala, az ked sme dosli, tak talianom, ze mame male dieta tak by sme chceli byt blizko restiky a bolo nam vyhovene ☺

giugia
1. mar 2016

@korytnacka81 ...A pri restike bolo dobre miesto ja mam tiež dve malé deti....tak si dam poradiť. ...Na prízemí ci na poschodi ste boli...V akom termíne ste boli cca...inak som ti veľmi vďačná, že mi odpovedas ...cením si každú odpoveď a každú radu....

korytnacka81
2. mar 2016

@giugia boli sme na poschodi, skoro bez susedov, boli sme v juli, prostredne 2 julove tyzdne, more uz bolo teple 🙂 z rána sme mali asi 3 dni zamracene, to sme boli na prechadzke v Budoni a poobede uz slniecko, plaz. Ano pytaj si ubytovanie vedla restiky, rezort je velky, tak aby ste to mali blizko 🙂 ale ako som ti uz spominala, riesila som to s recepcnym, ked sme dosli a davali nam kluce od izieb 🙂 ostatni, co s nami pricestovali, neviem kam ich šupli 🙂

giugia
2. mar 2016

@korytnacka81 OkI😊 ..tak to skúsim vybaviť na recepcii. ...ved taliansky viem,tak hádam mi vyhoveju....nepamatas náhodou číslo izby. ....Mali ste terasu či balkón?. ...vlastne najväčšia nespokojnot je s izbami čo citam recenzie....počasie si nevyberiem😦, dúfam že aspoň pár dní bude slniečko. ...V budoni je aj nejaká zmrzlinaren,taliani maju výbornú zmrzku.....chcela by som sa ísť pozrieť aj do San Teodoro, je to 12km busom alebo taxi....ak to nebude moc komplikované. ...☺😉

lastom
4. mar 2016

diky za tipy, my sa chystame na sardiniu v juli s 3 detmi, tak bude sranda, chceme aj nieco pocestovat po ostrove....

giugia
4. mar 2016

@lastom ahoj....A kde na Sardiniu idete?

modrofuzik11
9. mar 2016

ahojte, skuste airnbn.com, nie su to hotely, ale ubytovanie v sukromi, na druhej strane mozete najst naozaj velmi pekne ubytovanie hned pri mori za dobru cenu.

martinadu
5. máj 2016

Maminky nechystate sa niekto s prckom 29.6 do baia dei pini?

giugia
5. máj 2016

@martinadu Ahoj. ...presne tento termín som chcela ísť S deťmi do baia dei pini.....ale nakoniec sme sa rozhodli pre Rodos. ...tak som zvedavá ako sa ti bude páčiť ☺

castania
4. feb 2017

@chavierka ahoj. Toho roku chceme do Calaserena. Sli ste nakoniec?boli ste spokojni? Mame dve decka 3 a 5 ,a toto sa mi celkom pozdava. Len tie recenzie na ubytovanie:( poprosim ak si najdes cas o Tvoje dojmy a rady.dakujem