Šibeník - Solaris, Chorvátsko

adaadela
8. jún 2015

Ahojte tento rok sa chystáme koncom augusta na dovolenku do Solarisu. Budeme cestovať autom s malou má 3 a pol roka. 🙂 Kedy je lepšie cestovať, keď príchod na hotel je až od 15.00 hod. 😢 😢 Uvažovala som isť nad ránom okolo 4.00 hod. Alebo v noci.
Kde sa tam všade oplatí ísť pozrieť, privítam všetky typy na výlety a okolité prechádzky. 😎 Aj pláže v Solarise a Šibeníku. 😉 🙂

sssilvia
8. jún 2015

Ahoj, my ideme do Solarisu koncom týždna.. tiež nás ubytujú až okolo 16tej, takže vyrazíme niekedy nadránom.. nechce sa mi zbytočne strávit pol dna navyše v aute.. Co sa týka výletov, zatial máme naplánovaný výlet do Národného parku Krka, čo je od Šibenika len 20 km... a pokial viem, tak v rezorte je možnost aj výlet lodou po okolitých ostrovoch, a historický Šibenik má tiež asi čo ponúknut .....a rezort je tak velký, že sa človek nebude nudit, kým to všetko pochodíte .. 😉

adaadela
autor
9. jún 2015

@sssilvia Tak prajem peknú dovolenku 🙂 Ak by som mohla poprosiť či by si mi napísala potom keby sa dá ubytovať skôr nahodou. 🙂 A diky za infošky moc.

sssilvia
9. jún 2015

Dakujem, určite sa ozvem ... a v ktorom hoteli máte byt ubytovaní? 🙂

simcatko11
11. jún 2015

My by sme chceli ist buduci rok do kempu do solarisu,tak zacina hladat info,budem rada ak tu najdem viac info 🙂

sssilvia
12. jún 2015

Baby, takže balíme, v noci odchádzame, dúfam, že všetko dopadne fajn a možem potom napísat info, ako sme sa mali 🙂

adaadela
autor
15. jún 2015

@sssilvia ideme do kempu mobilné domčeky. 🙂 tak šťastnú cestu prajem. 🙂 😎

adaadela
autor
16. jún 2015

@simcatko11 pre deti je to super dovolenka plno atrakcii na jednom mieste co je super. je to vsetko prisposobene ich potrebam 🙂

sssilvia
21. jún 2015

Ahojte, takže v noci sme sa štastne vrátili z dovolenky, bolo úžasne, týžden bol málo 🙂 neskor doplním foto, v krátkosti zhrniem, solaris odporúčam, užili sme si to tam naplno 🙂

adaadela
autor
25. jún 2015

@sssilvia tesim sa na fotky a prispevky 🙂

skrecok
25. jún 2015

My sme boli minuly rok, bolo super. Boli sme ubytovani v hoteli Jure.
Hotel Andrija bol beznadejne obsadeny uz od februara, tam je raj pre deti. Cely den animacie pre deti ci uz v hoteli, pri bazene alebo na plazi. Ale plaz nebola tam pekna ako pri hoteli Jure...

skrecok
25. jún 2015

My sme sli s dvoma detmi - 5 rokov a 1,5 roka. Vyrazali sme v noci o 23tej hod, prisli sme tam rano o 7 hod. Hned sme mohli vyuzivat bazen a bolo tam uvitacie obcerstvenie...

sssilvia
26. jún 2015

@adaadela Ahoj, dakujem. Určite možem len odporučit. Vela možností využitia času, 4km pláž, aj pieskové úseky, ležadlá na pláži - ráno síce vyberali poplatky, ale poobede to už bolo každému jedno, kto tam leží emoticon, ak je more chladné, dá sa kúpat v bazénoch, barov a reštík dost, zmrzlina na každom kroku, super udržiavaný areál, milí ludia, ochotný personál, trochu vyššie ceny, ale vedla areálu solaris sú tiež reštiky,takže sa dá najest lacnejšie, a do mesta len 5 km, tam je Lidl, Kaufland, velké nákupné centrum Dolmare, takže možností dost, A to nevravím o krásnom historickom centre Šibenika, úžasná atmosféra, lacné reštiky, napr, pizza za 35 kún emoticon my sme stihli aj výlet do NP Krka, takže som nadmieru spokojná. Určite sa tam ešte niekedy vrátime, a aj viac ako týžden, nech si človek može vychutnat to prostredie. More je krásne tyrkysové, možeš si nájst vstup do mora, aký ti vyhovuje, super aj pre malé deti... ihrísk dost, a tie prechádzky popri mori...suveníry sa potom oplatia kúpit v meste 🙂 album je už vytvorený 😉

karamel
26. jún 2015

Ja jednoznacne odporucam Narodny park Krka, boli sme vlani, tu je zopar foto🙂 Inak byvali sme v Primostene🙂

adaadela
autor
26. jún 2015

@sssilvia
@karamel dakujem Vám za krasne fotky. uz teraz sa tam tesim 😎 😎 😉 😉 chcem sa este opytat na ten narodny park ze ako je to tam zo vstupnym. ci je ozaj tak prehnane drahe, cca na osobu 90 eur vraj.... 😅

karamel
26. jún 2015

@adaadela nepamätam si vstupne, ale 90 eur na osobu to je prehnane!!!!!! tusim nejakých 10 alebo 12 eur to vychadzalo🙂

sssilvia
26. jún 2015

Vstupné do NP Krka bolo zo vstupu Skradin 110 kn na dospelého a myslím že 70 na dieta....a určite to stojí za návštevu... a do tohto rezortu sa ešte určite vrátime 😀

17042010
5. júl 2015

@sssilvia AKO BOLO?V AKOM HOTELI STE BOLI?

lydkaaa1
20. júl 2015

ahojte žienky, a bola niektora z vas v Šibeniku, ako to je daleko od komplexu Solaris? ako to je tam potom zo vstupom keby som bola v Šibeniku ubytovana, tak mozem do toho komplexu kedykolvek? aj na plaž? Prvy krat by som chcela ist do Chorvatska tak neviem ako to tam chodi 😉

sssilvia
20. júl 2015

@lydkaaa1 Ahoj, Šibenik je od solarisu asi 5km, do komplexu možeš bezplatne....ale parkovat tam myslím nemožeš,to možu len ubytovaný hostia.. ale pred solarisom je velké bezplatné parkovisko..aj pred Aquaparkom Solaris je tiež jedno... samozrejme, že aj na pláž možeš bezplatne, to tam nikto neskúma, kde je kto ubytovaný 🙂

lydkaaa1
20. júl 2015

a kontakt na neake ubytovanie nemas? nemusel by to byt hotel lebo chceme ist taka väčšia partia

sssilvia
20. júl 2015

my sme boli v solarise v mobilnom dome cez aeolus, skús popozerat cez inviu, či sa niečo nenájde 😉

17042010
20. júl 2015

@sssilvia dakujem vzdali sme to s Chorvátskom ideme do Talianska ako každý rok 🙂

nuna1
20. júl 2015

my sme tiez tento rok boli v solarise v Sibeniku, s 2,5 rocnou, mozem len odporucat 🙂 Z domu sme vyrazali skoro rano, mali sme casto zastavky, takze na miesto sme dorazili okolo siestej vecer, ale bolo o uplne v pohode. Ubytovani sme boli v hoteli Niko.

adaadela
autor
21. júl 2015

mi odchadazme uz za mesiac. tesim sa 😀 😀

simonka99
29. júl 2015

@sssilvia my byvame pri Vodiciach-oplati sa ist na jeden den do aquaparku?je tam dost atrakcii?

simonka99
29. júl 2015

@sssilvia my byvame pri Vodiciach-oplati sa ist na jeden den do aquaparku?je tam dost atrakcii?

sssilvia
30. júl 2015

@simonka99 ahoj, no, je tam jeden velký komplex so šmýkačkami a vodným tryskom, lenivá rieka a vírivky a ešte menšie tobogániky pre menšie deti,.. a detské ihrisko... ale našim sa páčilo 🙂

peneloppe
30. júl 2015

@simonka99

Mali ste ubytko zarezervovane alebo ste isli na blind? Tiez chceme skusit Vodice tohto roku.

adaadela
autor
11. aug 2015

ubytko sme mali rezervovane stale ked sme isli do chorvatska

pitik
11. aug 2015

Dievcata boli sme v tom aquaparku v juli, na 1 den (byvali sme pri Vodiciach) a sice sa detom pacilo, ale manzel si odtial priniesol anginu a najmensi take zelene sople, ze sme sa ich nevedeli zbavit 3 tyzdne. 😢