Slnečné pobrežie v Bulharsku - recenzie

denne73
24. jún 2017

Zdravím vo spolok.Tento rok sme sa rozhodli pre dovolenku v Bulharsku.Konkretne cez,cestovku na,11dni hotel Amelia.Uvitam ak.máte niektora skúsenosť s pobytom na,Slnečnom pobrezi ,hlavne z oblasti financii.Upozorňujú nás ,ze Slnecne je drahe.

3009
24. jún 2017

@denne73 my sme boli minulý rok s dvomi deťmi - 11 r. a 1,5 r. - strava all inclusive, takže super. Slnečné je super - ak chce niekto kľud, samotu, tak potom treba ísť niekde inde.

denne73
24. jún 2017

Nie klud,a samota nam nechýba.Mne hlavne slo o to ,aby to tam.nebolonmoc drahe ,nakolko mi ideme bez,stravy ,pretoze dcerka ma bezlepk.dietu a dlhoooo som za prijatelnu cenu hladala hotel s kuchyn.zariadenim 🙂 🙂 🙂

drobcek26l
25. jún 2017

Mne sa Slnečné nezdalo byt na potraviny drahé, hlavne nenakupuj priamo na pláži, ale v centre pri hlavnej ceste sú veľké supermarkety ako napríklad ZORA, tam nakúpis za ceny ako u nas možno aj lacnejšie. 😀😀😀

zornicka409
25. jún 2017

My sme boli minuly rok na Slnecnom,sice sme mali stravu all in,ale chodili sme obcas jest aj vonku a vobec mi to nepripadalo drahe,prave naopak.Boli sme aj v supermarketoch a dovolim si tvrdit,ze nas nakup vysiel lacnejsie ako doma.

katarinche
27. jún 2017

Slnecne pobrezie je vrchol komercie. Medzi Bulharmi je to miesto pre velke party, nocny zivot a pod. Nie zrovna pre rodinnu dovolenku. S detmi tam chodia najma Cesi a Rusi.
Ceny su mierne vyssie ako priemer v Bulharsku, ale na slovenske pomery celkom v pohode.

bettyb
4. júl 2018

Ahojte, deti nám ochoreli, mali sme letieť 7.7. do Bulharska, takže mám na predaj buď celú dovolenku na 14 dní alebo len spiatočné letenky pre 4 osoby, Viedeň-Varna-Viedeň. Letenky by stáli okolo 1000 € so všetkými poplatkami na 4 osoby - je to jedno, či deti alebo dospelý. Alebo celá dovolenka aj s letenkami s polpenziou priamo na pláži 2530 € komplet na 14 dní. Keď niekto má záujem prosím zavolajte, nemám čas sledovať internet: 0903 912 763 Prílet 21.7.2018