Sri Lanka s deťmi

deni24
4. feb 2023

Ahojte, bola by som rada, keby mi napisu mamicky, ktore cestovali s detmi na Sri Lanku..mame kupene letenky a uvitala by som rady na co si dat pozor, co privalit...dakujeeem😊

lasona
5. feb 2023

@deni24 to neberiem..nemáme doma žiadne...ale keď pôjdeme spýtam sa lekárky že či dačo nebude treba...ale čo sme sa jej pýtali, tak vraví ze bez problémov...ze nevidí dôvod neísť...netreba ani nejaké špeciálne ockovania

lasona
5. feb 2023

@deni24 jasne beriem kocik, bez neho neviem ako by sme fungovali...idem objednať elodie stoler mondo...dá sa poskladať ako prirucna batozina so tasky

deni24
autor
5. feb 2023

@lasona ja nasej dr.nemozem asi povedaf ze ideme ina mala problem aj ze som chodila na plavanie do trnavy so starsou

lasona
5. feb 2023

@deni24 nám naša doktorka povedala ze nevidí žiadny problém, že máme kľudne cestovať. Ona to podporuje

deni24
autor
5. feb 2023

@lasona ano aj kamaratka ma taku, ze ju tlacila ked boli deti male do Thajska nasa je proti tomu to nemozem ani spomenut

deni24
autor
5. mar 2023

Ahojte tak po 12 dnoch doma a bola uzasne odporucam vsetkymi 10...vystriedali sme 5 ubytovani mame kopec zazitkov vsetci sme sa vratili plne zdravi a isla by som znova, krizu sme absoluuutne necitili vsade plne obchody jedla ovocia ,benzinky fungovali vsade(mali sme pozicane auto)maly bol najlepsi cestovatel na svete si to velmi uzival...akurat more sice uzasne teple ale velke vlny tak sme sa radsej iba na brehu drzali....dufam, ze nadalej bude xhodit vela turistov aby tu krizu prekonali lebo je to uuuzasna krajna

lucyjka6
5. mar 2023

@deni24 kamoska je tam uz 2mesiace,prenajali si byvanie...a teda ziaden problem...dalsia kamoska sa odtial teraz vratila aj s detmi 5r a 7r.,uplne v pohode pochodili toho vela a ziaden problem nebol

deni24
autor
5. mar 2023

@lucyjka6 ako fakt mi bolo do placu ked sme odchadzali maly mi tam konecne pribral 1kg tolko ovocia najviac som sa bala komarov a nastastie maly ani jeden stipanec ja 3, nastastie sme zrusili Thajsko a isli sem

bluka2
6. mar 2023

V dobrom závidim 🙂