Štúrovo - poraďte ubytovanie

allkag
28. jún 2013

Baby , nejaké ubytovanie pre 4 v štúrove, blízko Vadašu? Zháňam na budúci víkend, dajte tip, v areáli je všetko obsadené.

peggy589
28. jún 2013

my ideme do penzionu Florida...ideme v pondelok a viem,že ešte tam mal volne izby.

allkag
autor
28. jún 2013

@peggy589 ďakujem , idem kuknuť 🙂

siposfamily
28. jún 2013

Ahoj, pozri aj este Kormos penzion, majú tam krásne izby, aj urcite aj miesto, je blízko pri Vadasi. ak to hladás tak Kormos Internet Bar

ivkamt
28. júl 2016

Ahoj Baby. Uvoľnil sa nám termín ubytovania v Štúrove - priamo na kúpalisku / cca 70 m. od bazénov/ . Keďže je to na poslednú chvíĺku ponúkame len za cenu vstupného na kúpalisko + 2 Eurá / s tým, že budu min. 4 platiace osoby/ Máme voľno od 4.8. do 14. 8. ale počet nocí si môžete vybrať / nieje podmienka obsadiť celý termín/

yvoneta
28. júl 2016

@ivkamt ahoj, prosim Ta, o ake ubytko sa jedna ? Ďakujem.

ivkamt
28. júl 2016

Je to náš obytný karavan. pekný čistý úplne prispôsobený na dovolenkovanie s rodinkou. V karavane sú 2 dvojlôžka. Jedno oddeliteľné zasúvačkami. je v ňom elektrika, voda, plyn, kúrenie. gril, lehatka vonkajšie sedenie + všetko príslušenstvo - veľký predstan v ktorom je ešte jedna izbietka na spanie pre ďaľšie 2 osoby, alebo len tak na poobedné oddychovanie. Máme ho kusok od bazénov aj od detského ihriska. Po prvých pokusoch v hoteloch sme vyskúšali aj kemping a pre mňa je dovolenka v karavane najkonfortnejšia v tom, že deti majú úplnú voľnosť / nemusia čakať kým sa naranajkujeme, oblečieme prichystáme/ ráno otvoria oči a hrajú sa von a ja v klude dovolenkujem 😎

ivkamt
28. júl 2016

@yvoneta ak by si mala náhodou záujem, tak sa uvolnil termin aj od 31.7 do 4.8. Keďže je to takto na rýchlo, tak by som to nechala len za 32 Eur / noc objekt aj so 6 timi pernamentkami v cene. Normálna cena vstupného je 7 eur, takže je to je lacnejšie ako keby si mala kupovať vstupné a je v tom už aj ubytko. mala tam isť moja mamina,ale je chorá, tak nakoniec nejde :-/

gabriellka
1. aug 2016

@ivkamt zdravím od 4.-7.8. By nebol voľný ?

ivkamt
2. aug 2016

@gabriellka až po 18 tom máme voľné . 😉

gabriellka
2. aug 2016

@ivkamt Ďakujem zohnala som horko ťažko mimo areálu

lenka18rs
9. aug 2016

Zdravím , hľadám ubytovanie od 18-20.8...2noci ,2 dospelý 2deti (8,2rocne) .... Ak by ste mali voľne, poprosim cenu a poprípade nejaké foto ... Kontakt na mna 0907252650 .dakujem LENKA