Sun beach Lindos

bzucka4
10. apr 2023

Ahojky, bol niekto na Sun Beach Lindos na Rodose? Ako ste boli spokojní? Ako ďaleko je z hotela na pláž? Ďakujem

aknaj
10. apr 2023

skús si na internete nájsť recenzie, všetky, ktoré sú negatívne, sú pravdivé, boli sme tam minulý rok 🙂
izba - neskutočne malá, zariadenie staré a neudržiavané, málo úložného priestoru
kúpeľňa - WC je od sprchy oddelené len závesom, umývadlo sme mali v izbe !!!
pri polievaní trávnika nám ostrekovač striekal vodu na vchodové dvere a z druhej strany do balkóna
chýbajú šnúry na vešania prádla
jedlo - priemerné, jesť sa dalo, ale stále sa opakovalo
bazén - pri ňom sme ani neboli, málo miesta, nedostatočný pre toľko ubytovaných hostí
jedna jediná dobrá vec bola to, že je hotel priamo na svojej pláži a neplatí sa za lehátka, len si treba ráno prísť obsadiť dobré miesto
sú tam vraj aj na novo zariadené izby, ale nevidela som ich
ja určite neodporúčam
môžem ti poslať aj viac foto

aknaj
10. apr 2023

a pre istotu, jedná sa o tento hotel
https://www.fischer.sk/grecko/rhodos/lardos/sun...

bzucka4
autor
10. apr 2023

@aknaj ďakujem ti za recenziu 😊

bklaudia
26. feb 2024

@bzucka4 Ahoj! Boli ste nakoniec v tomto hoteli? Ak ano, ake ste Mali dojmy?

bzucka4
autor
1. mar 2024

@bklaudia ahoj, áno boli sme. Keďže hotel má myslím, že 3 hviezdy, ubytovanie bolo jednoduchšie a strava tiež, ale boli sme hneď pri pláži. A keďže sme ušetrili na ubytovaní, prenajali sme si auto a skúter a takmer každý deň sme boli pozrieť inú pláž alebo nejaké iné miesto. Ja chválim. Záleží, čo očakávaš od dovolenky.

bklaudia
1. mar 2024

@bzucka4 dakujem az odpoved. Tiez mame v pláne prenajat auto, chceli by sme navstivit mesto Rodos, Lindos, Kalitheu

bzucka4
autor
2. mar 2024

@bklaudia V Lindos je krásne, aj Kalithea. A v Rhodos sme boli autobusom. Kvôli tomu, že je tam veľa áut. Trvá to síce cca 50 minút ale bez stresu. Len si treba dávať pozor, my keď sme šli busom z Rhodos, dcéru nechceli pustiť do autobusu lebo mala na sebe kratasy a vrchný diel plaviek, museli sme kúpiť tričko. Môžte ísť pozrieť aj Tsambika beach a Prassonissi, tam sa stretávajú dve moria.