Tichá dovolenka s malými deťmi - Istria

kristina28918
30. dec 2023

Ahojte mamičky.
Viete mi poradiť miesto na Istri v Chorvátsku, kde je pri ubytovaní detský kryty bazén, pláž,ihrisko, nejaké reštaurácie.
A hlavne kde je večer ticho. Pozerám už pár rokov rezorty kde je všetko ako si predstavujem,lenže v recenziách píšu,že hraje tam hlasná hudba večer, pretože robia animácie. Mam malé deti tak nechcem aby sa mi budili večer.
Vedeli by ste mi poradiť.dakujem krásne.

zuzanaete
30. dec 2023

Ked boli deti male, tak sme vobec nevyhladavali baby friendly hotely. Predstava davu malyxh vrestiacich deti ma desila. 🙂 S detmi sme chodili iba na plaz, ved kvoli moru sme tam prisli. Pripadne je moznost vyskusat sa dohodnut s hotelom na izbe, ktora je dalej od programu. A budu sa deti urcite budit? Pri mori sa fajne unavia. Deti zvycajne ked spia, tak spia.

katkaseiner
1. jan 2024

Moji zvykli vypnut uz pri veceri. Dieta som nalozila do kočíka a spalo ako drevo...jasne ze som kocik neodparkovala vedla repraku, ale teda po celodennom pobyte ba slnku, vo vode ich nezobudilo ani zemetrasenie (a toto myslim vazne..). Na Rhodose sme sa jednu noc zobudili na zemetrasenie a deti spali ako drevá, dokonca syn ktory rano skoro vstaval (doma okolo 5 rano) vstaval na dovolenke o 9

zuzubb007
1. jan 2024

Tak kde su taketo veci ako bazen, ihriska a podobne budu vzdy animacie do polnoci hluk atd., my chodime do tichych lokalit do IT alebo HR s tym, ze si varime a tak, podla mna nerealne poziadavky mate

zuzubb007
1. jan 2024

@katkaseiner to zalezi od dietata, my sme boli takto v Grecku syn 1,5 roka naspidovany z noveho prostredia, cely den vo vode, nonstop behal kocil som si tlacila sama spat ani za boha kazdy vecer behal bez unavy do 23:30, moj sen vychutnat si aspon drink vecer v klude 0 bodov, tu take a take deti

kristina28918
autor
1. jan 2024

@zuzubb007 boli sme už na 2 takých miestach. Tak reálne požiadavky. Chcela som len názor tých čo majú odpoveď na moju otázku. Ale ďakujem za nazor