icon

Tip na dobrú dovolenku ma Slovensku

avatar
diaszoky
18. jún 2021

Ahojte viete mi dat prosim tip na dovolenku na Slovensku?? Nikdy som tam nwbola a vibec neviem ani kde mam ist dakujem

avatar
nena76
18. jún 2021

Ahoj, záleží aké veľké máš deti. My sme chodili s deťmi do Bešeňovej a Tatralandii. Síce drahšie ale dve - tri noci a stačilo. Vybláznili sa aj deti aj ocko 🙂 a ja som vegetila na lehátku. Už sa nám to zunovalo a deti podrástli tak rozmýšľame nad Pieninami: plte, turistika, bicyklovanie, nájde sa tam aj nejaké kúpalisko. Ešte Štúrovo je fajn. Tiež by som prijala nejaké tipy na dovolenku.

avatar
evabb35
18. jún 2021

Záleží či chce k vode /termálne kúpalisko, vodná nádrž/ alebo do hôr /kde sú rôzne koníky a iné atrakcie pre deti/.
@diaszoky

avatar
evabb35
18. jún 2021

@diaszoky Ak sa chcete kúpať dobre je aj na Oravskej priehrade, aj na Zemplínskej šírave. Na Zemplínskej šírave sa dá ubytovať v hoteli na pláži, tam sa aj prestravujete, je tam aj detské ihrisko. Dobre je aj na Táloch - hotel Partizán je taký fajn, rôzne atrakcie pre deti, náučné chodníky, Bystrianska jaskyňa je neďaleko. Aj v Nízkych Tatrách je veľa dobrých hotelov či penziónov, Liptov celkovo je fan, je tam veľa penziónov, skanzen, jaskyňa. V Liptovskom Jáne sú rôzne penzióny, hotely aj s wellnes.

avatar
diaszoky
autor
18. jún 2021

@nena76 nemame deti

avatar
diaszoky
autor
18. jún 2021

@evabb35 skor k vode

avatar
evabb35
18. jún 2021

@diaszoky Dala som do správy nejaké tipy, ak ma niečo napadne tak ešte doplním...je toho strašne veľa. Mne osobne sa na Slovensku lepšie oddychuje. Neviem prečo.

avatar
evabb35
18. jún 2021

@diaszoky Dôležité je, čomu sa chcete na dovolenke venovať. Keď nemáte deti, máte výhodu, že môžete toho vidieť viac a môžete spať na rôznych miestach, nemusíte byť na jednom mieste viac dní. Dobré je už cestou do cieľa sa zastaviť niekde - v jaskyni alebo nejaký hrad, či skanzen si prezrieť, ktoré budú po ceste. Nemusíte sa zastaviť len niekde na halušky.