icon

Tipy na dovolenku pri mori s deťmi v roku 2025

avatar
tomashabrun
31. jan 2025

Pozdravujem
Chceme ísť niekam k moru s rodinkou a potrebovali by sme poradit hotel zameraný najmä na deti 4r a 1r takze malé 😊
Španielsko , Taliansko niečo 2-3 hodinky letecky
Máte nejakú skúsenosť s minulého roka ?
Za každú radu dakujem

avatar
majkatarajka
31. jan 2025

Insotel Punta Prima Resort & SPA 5* - menorca

avatar
tomashabrun
autor
1. feb 2025

@majkatarajka zevraj tam je škaredá pláž
Máte s tým skúsenosť ?

avatar
zuzikak
3. feb 2025

a nerozmyslala si nad greckom ? Let mas max do 2 hodin - Rodos. Plaze su pozvolne, troska s drobnymi kamienkami ale zalezi na tom kde. Na mnohych miestach mas aj piesok. More je tam teplucke, greci maju velmi radi deti a strava je dost pestra. Skus pozriet hotel Blue Sea Island - Rodos (je tam aj pre male deti taky maly aquapark (odporucam vsak ubytovanie priamo v hlavnej budove. Mas blizsie plaz aj restauraciu. V tzv.dome pre rodiny je vraj tichsie ale nepovedala by som 🙂 - hlavne zatvoria bazeny po 6 hodine vecer a vsetko mate dalej. V hlavnej budove bolo v noci ticho.

avatar
23karin
8. feb 2025

@tomashabrun Odporúčam Grécko s takými maličkými deťmi. Z vlastnej skúsenosti odporúčam cestovať bez CK, kde sa dá ušetriť budget. V prípade záujmu pošlem kontakt na Slovenky, Česky, ktoré žijú v Grécku a vedia pomôcť s cestou, ubytovaním.

avatar
tomashabrun
autor
9. feb 2025

@23karin to by bolo fajn keby ste mi tak dokázali pomôcť s tým kontaktom

avatar
smejko47
31. aug 2025
@majkatarajka

Insotel Punta Prima Resort & SPA 5* - menorca

@majkatarajka dobrý deň, prosím boli ste spokojná s ubytovaním, stravou a plážou? Kedy ste boli? Je tam v 2. Polovici ešte vhodne počasie?