Tunisko 2015

kikina84
19. nov 2014

ahojte..poradite dobru dovolenku v Tunise? konkretne do 200 metrov od plaze hotel,velke piesocnate plaze s pozvolnym vstupom do mora,animator a tobogane na hotely..a samozrejme nejake dobre fakultativne vylety..nejake delfinaria,akvaria,jazda na tavach a podobne..skratka vsetko vhodne pre deti..
Poprosím konkrétne názvy oblastí,hotelov a vaše skusenosti..budem rada ak mi sem pripadne hodite aj nejake fotky z prostredia hotela a okolia,hlavne plaze...to velmi ocenim..
..Ďakujem pekne 🙂

kaja00
20. nov 2014

Ahoj, my sme boil 2x v Tunise. Teraz sme boli v Monastire hotel Bella Vista. Boli sme cez Koalu. Môžem odporučiť, krásna pláž, 2 detské bazény + vo vnútri bazény, tobogány a slovenská animátorka. My sme veľmi ocenili obedy aj na pláži + široký sortiment jedla, veľa ovocia, zmrzliny, šišky, palacinky a iné počas celého dňa. Hodinku od hotela krásny Safari park s tuleniou a delfíniou šou. Taxíkom do mestečka, ťavy na pláži + iné atrakcie.

svetluska131
27. nov 2014

Ja celkom odporúčam hotel Safa v Hammamete, ale to asi len v prípade, ak to chceš lacnejšie, tj. si nenáročný klient. Priamo v areáli tobogany, bazén vpredu aj za hotelom, výborné animačné programy, personál ochotný, milí ľudia, dobré jedlo,na pláž asi 100m, mestečko Hammamet rušné, plné obchodíkov, stánkov...celkom ok🙂

luslus
27. nov 2014

ja som tiez bola spokojna s hotelom Safa. co sa tyka plaze tak hotel je skoro na plazi, treba prejst len cez cestu

danarka
17. jan 2015

Ahoj, chystame sa do Monastiru hotel Ramada Liberty, boli ste tam niekto? Skusenosti...

borkoo393
17. jan 2015

@danarka boli sme tam a velmi sa nam pacilo, mali sme izbu so super balkonom na okraji kde sme mali sukromie nikto nam tam nevidel a este sme mali vyhlad na more.... v restike casnici kmitali clovek este nedopil uz mu brali pohar.... len ti ludia niekedy ako prasata.... to nam kazilo chut nechapem ako moze niekto pri jedle nechat po sebe taky bordel.... more bolo faj aj bazenik perfektny , no raz ma poprhlila meduza tak to bolo neprijemne... inac jedlo v jedlani a pitie v restike uplne super...odporucam aj ked nabuduce by som vybrala uz asi mahdiu predsa je tam krajsie more a plaz... inac boli sme v juli a bolo priserne teplo ale to k tomu patri...

danarka
17. jan 2015

@borkoo393 ake bolo more? Daleko od hotela? Davali ste vsimne do pasu pri ubytovani? Nebol tam hluk od cesty a letiska? Dakujem za odpoved

borkoo393
17. jan 2015

do pasu sme nedavali nic, nejako na kazdej dovolenke mame stastie na super izbu a vyhlad 🙂 dufam ze to teraz nezakriknem 🙂 more je kusocek cez cestu uplne blizko.... boli dost riasy ked fukalo a ta meduza ma potom od mora odradila uplne... ale nebolo az take zle dalo sa to... raz s a nam stalo ze neboli volne lehatka na plazi tak sme sa vratili do hotela ale to len 1x za celu dovolenku... poniektori mudri si rano hodia na lehatko uterak a nechaju ho tam cely den a blokuju tak lehatko hlavne pri bazene sa to stavalo... celkovo sme ale boli velmi spokojni ze cenu last minute to bola skvela dovolenka...kupovali sme 2 dni pred odletom cize cena bola perfektna... kludne by som tam sla znova ale skor by som asi uz vyberala mahdiu ale to len preto ze som tam este nebola 🙂

borkoo393
17. jan 2015
danarka
17. jan 2015

@borkoo393 tak mahdiu ti odporucam, boli sme tam minule leto. Nas odradza ten transfer do hotela, preto sme chceli skusit Monastir. Kolko vas vysla dovolenka v last minute a cez ktoru cestovku ste isli? Chcem si porovnat cenu s first minutom.

borkoo393
17. jan 2015

boli sme minuly rok cize cestovku si uz nepamatam, ked si spomeniem napisem 🙂 platili sme do 950e spolu pre dvoch na 7 noci. do monastiru je tranfer 5 minut po tom lete to bolo super ale dosli sme nejak o pol noci na izbu cize z toho prveho dna sme nemali nic...

borkoo393
17. jan 2015
katrin21
17. jan 2015

ak do Tunisu, jedine do MAHDIE 🙂 uzasne more, krasne ciste, biely piesok, dobre sluzby.. Nikde ide v tunise take more nemate 🙂 a tiez hotely priamo na plazi su tam ( niekde inde byvaju aj cez cestu až 😝 )
My sme boli v mahdii 2x, spokojnost velmmi. HOtel Mahdia Palace Thlalasso sa tusim volal.. vedla neho je golfove ihrisko...
Co nam hovorila delegantka, tak MOnastir sa s Mandiou neda ani porovnať.. plaže v Mahdii su ako v karibiku, hlavne to more 🙂 ciste priezracne krasne..

borkoo393
17. jan 2015

@danarka
teda uz predminuly rok kedze uz je 2015 🙂 boli sme v 2013

adinam
18. jan 2015

@danarka,transfer z Monastiru do Mahdie je úplne v pohode,nejaká hodinka 🙂 .
@katrin21-súhlasím,aj my sme boli v tom hoteli-nádherná pláž a more- tisíc* 😀

legorka
21. jan 2015

Ahojte, my sa chystáme tento rok na Djerbu, aké sú skúsenosti?

kikina84
autor
12. máj 2015

@borkoo393 baby neviete nahodou,kedy zvyknu z cestovky posielat pokyny k danej dovolenke? odlety ,prilety,nejake fakult.vylety,meno delegata a podobne hovadiny? 🙂 ..o mesiac odlietame a nevieme este nic 😲

sara1308
12. máj 2015

Ahojte, no my sme boli minulý rok v Monastire - HOTEL : Ruspina - sieť Dessole. Bolo úžasne. Odporúčam. Úplne najlepšia dovolenka. Pláž blízko, z lietadla vystúpiš a hneď v hotely, žiadne dlhé cestovanie. Úžasný milý personál. Program pre deti, venujú sa im celý deň. Večer detská disco. Lietadlá vôbec nevnímaš. Keby sme neboli s malou (2,5r.), ktorá pri každom prelete výskala od radosti, že vidí lietadlo, tak by sme si to ani neuvedomovali. Dovolenku sme kupovali deň pred odletom, čiže sme 2dospelý a 2deti platili len 1200eur 😀 😀 😀

paulina1811
12. máj 2015

ja odporucam NOUR PALACE MAHDIA,uzasna plaz,super hotel,animacie proste všetko,v okoli aj obchodiky,takisto aj LTI El Ksar Resort & Thalasso,nemali sme v nom povodne byt ale nas bol plny,ale odporucam je super,plaz tiez krasna,boli sme sa pozriet aj v nasom povodnom hoteli LTI Thalassa Sousse,ale velmi vela turistov a cez vikend chodievaju domaci na tobogany takze je to tam az velmi preplnene,inak je to do takeho euuropskeho stylu,za mna tobogany nie, vela deti malo z nich urazy

nemezys
13. máj 2015

@kikina84 7 dni pred odletom.fakultativne vylety a meno delegata sme dostali az na letisku v tunise

bombonka
13. máj 2015

ak Tunis,tak určite Mahdia....a neodporúčam hotel 200 m od mora,lebo kým prejdeš od hotela k moru,tak skapeš od tepla 😀....my sme tak raz boli,ale to v Sousse bolo a nikdy viac...určite hotel priamo na pláži

kikina84
autor
13. máj 2015

@bombonka ideme do sousse a mame hotel priamo na plazi..tak tesim 😅 ..Boli ste aj v delfinarku? 🙂

tatianamt
13. máj 2015

Ja pracujem v cestovke a u nás je najpredávanejšia jednoznačne oblasť Mahdia. Klienti si strašne pochvaľujú more. Bola som tam tiež a môžem s nimi len súhlasiť.
Najviac sa u nás predávajú hotely:
LTI Mahdia Beach http://www.palmtour.sk/katalog/product/24861-Ho...
Nour Palace http://www.palmtour.sk/katalog/product/23816-No...
My sa tento rok chystáme do Nour Palace tak uvidíme. Al podľa našich klientov je super 🙂
Ak by ste potrebovali poradiť kľudne mi napíšte

danulkaja1
13. jún 2015

@tatianamt ahoj,písala si že sa chystáš do Nour Palace,ešte je to aktuálne?Dáš potom info ako si bola spokojná?My ideme za týždeň do Turecka do Alby Queen,rozmýšľam,že v septembri by bolo dobré Tunisko,nikdy sme tam ešte neboli,tak by som bola vďačná za každú recenziu..

lulana79
16. jún 2015

Mahdia je TOP destinácia v Tunisku. Bola nám odporučená známymi, ktorý do Tuniska chodia každý rok, boli na viacerých miestach a tak vedia porovnať sever s juhom. Ja osobne, čo som videla fotky dovoleniek z Monastiru aj Hammametu, tak sa s Mahdiou nedali porovnať 🙂

danulkaja1
20. jún 2017

@tatianamt ahoj🙂prosím ťa možem sa spýtať ako si bola spokojná v Tunise,v hotely Nour Palace?ďakujem