Tunisko - skúsenosti

zuzulik1234
6. jan 2015

Ahojte...chystame sa na dovcu do Tuniska, len neviem aku oblast si zvolit, pripadne hotel... co odporucate, ti co ste tam uz boli?

adinam
7. jan 2015

@zuzulik1234,odporúčam oblasť Mahdia-najkrajšie pláže,ako v Karibiku 😉 Diskusie o Tunisku sú,pohľadaj si,tam nájdeš aj tipy na hotely 😉

zuzana612
7. jan 2015

@zuzulik1234 my sme boli tu a boli sme max. spokojni. Vyberali sme kvoli detom hlavne hotel s aquaparkom a ten nas bol na nezaplatenie. Jasne ze by sa naslo co vytknut, ale my nie sme narocni tak nam to stacilo http://www.satur.sk/hotel/thalassa-sousse

elenapol2
7. jan 2015

dobrý deň,
dovoľte mi, aby som som sa predstavila - moje meno je Elena a sama mám cestovnú agentúru www.aztravel.sk, a ak budete hladať letnú dovolenku, lyže, wellness, či poznávačku - rada vám vybavím a dám najlepšiu cenu. Mám zazmluvnené všetky renomované ck (slovenské,(hydrotour,firo.satur, ....) nemecké, rakúske ck) a mamičkám z koníka pri objednávke dávam zlavu na konečnú cenu, čiže dovolenku budete mať za naj cenu.
TO GARANTUJEM 🙂

Koníkovský profil profesionála, kde ma môžete sledovať:

Tábory, plávanie, detské aktivity, dovolenka - www.aztravel.sk

alebo Facebook

https://www.facebook.com/aztravel.sk

pekný den prajem

elena

elenapol2
7. jan 2015

@zuzana612 hej mám aj ja tento hotel v ponuke , ešte za lepšiu cenu

zuzana612
7. jan 2015

@elenapol2 ano? Len u nas je teraz ten problem ze mame 3 deti, takze bud by to chcelo ist so starymi rodicmi alebo mat rodinnu izbu co je asi o nieco drahsie. Minuly rok sme vyuzili ze najmladsi este nemal 2 roky takze sme za neho platili len nejaky pausal.

elenapol2
7. jan 2015

@zuzana612 ak budete chcieť, napíšte termín a možme popozerať, čo by bolo pre vás najvýhodnejšie

madaraszka
10. jan 2015

@elenapol2 Tak ja by som sa rada zapojila do tejto debatky v tejto chvíli tiež. začali sme totiž aj my uvažovať tento rok nad Tunisom....Zaujala ma ponuka zľavy či dobrej ceny od vás 😀 . Tak mi prosím niečo ponúknite. Som registrovaná tu na koníku a som aj na Facebooku. Tuším som vás a zahliadla v nejakej skupine inzertnej. 😉 .
Sme dvaja dospelý + 11.r. dcéra. Nie sme nejako náročný. Myslím na hviezdičky .... Strava All., bazén (prípadne aj s toboganom.), čo najbližšie k pláži. Mohlo by to byť rušnejšie letovisko...nie kde skapal pes 😀.
Uvidíme....Ďakujem pekne...Môžete mi napísať internú poštu tu na koníku, alebo na Facebooku...

madaraszka
10. jan 2015

@elenapol2 Zabudla som napísať termín.....v auguste..... 😎

tama321
10. jan 2015

Mahdia je super čo sa týka mora určite. Ja by som tiež tento rok rada tam myslite že je to bezpečne...
@zuzana612 ako znašal synček teplo a tak, tiež máme dcerku ktora v lete nebude mat ešte 2 roky, tak by sme chceli využit.

zuzana612
11. jan 2015

@tama321 my sme boli koncom Juna, takze neboli este take horucavy. Ale inak to maly znasal v pohode, akurat zo zaciatku nechcel velmi jest, ani do vody nechcel ist prvych par dni ale potom uz pohoda 🙂

danarka
11. jan 2015

@elenapol2 Mohli by ste nájsť niečo pre nás 2 dospelý a 8 ročná dcéra. Hlavne more a termín od 26.6. max. na 11- 12 dní. ĎAKUJEM

legorka
21. jan 2015

A Djerba? Čo hovoríte?

kikina84
21. jan 2015

@zuzana612my tam ideme tento rok v juni..mozem sa spytat ako sa vam pacilo? more bolo pekne?
nasla som na zoutube toto video..a vyzera to tam velmi pekne vsetko..len ci to je naozaj pravdive :D
DAKUJEM PEKNE ZA INFO

https://www.youtube.com/watch?v=Lo9SbVaY6Yo
rose32
21. jan 2015

@elenapol2 zdravim.chcela by som s Vami popisat.dam Vam moj email som nepocujuca rose32@centrum.sk tyka sa dovolenky.dakujem:-)

lia09
2. feb 2015

skusenosti s tymto hotelom? http://www.travel.sk/katalog/tunisko/sousse/mov... Vyzera uzasne,vraj luxusny ale niektore recenzie nie su bohvieco 😒

larnaca
2. feb 2015

@zuzulik1234 ak s rodinou, tak lokalita Mahdia - krásne biele pláže, jediné v Tunise sú myslím také biele, boli sme v Hoteli Thapsus a je skvelý, písané bolo 3* ale je to omnoho lepšie 🙂 odporúčam ale dať na recepcii 10€ do pasu 🙂 budete mať krajšiu izbu s výhľadom na more 🙂 Tiež som bola v Sousse, ale je to mesto a moc rušné

jantato
2. feb 2015

ja som bola v tunise minule leto v auguste aj s malym a podla mna su preto tie recenzie aj take aj take, lebo je to proste afrika a pre nich luxus je pre nas taka klasika.... aj ja by som vedela najst zle veci a popisat ale celkovo bola super dovolenka, kto chce si vždy najde zle,ale ja som si išla dovolenku užit a aj sme si ju užili, a hotel bol čisty,každy den upratovane izby, strava tiež dobra a maly bol od rana do večera v bazenoch alebo v mori, popripade na toboganoch....

kvetka18
2. feb 2015

Aj my sme boli dvakrat v Tunise a boli sme spokojni, vzdy smeboli Sousse, prvykrat hotel Marabout a druhy Thalassa sousse. v oboch sutobogany na vysantenie, ale v tom druhom su lepsie. Vzdy sme dali do pasu nejake eurace a bola hned lepsia izba🙂 urcite by sme sa este vratili 😉

lia09
2. feb 2015

@jantato to je jasna vec, ze vzdy sa najdu frflosi 😀 aj mi to tak pride ze najviac sa stazuju ti,ktori maju najviac penazi. Len mne ide o to,ze v tomto hoteli sa plati za izbu s vyhladom na more 90eur na osobu. Co je teda dost a akoze mne ani nejde tak o ten vyhlad,ten okaslem,len sa bojim toho,ze tym padom by sme dostali uplny zapadak a ziadnych 20eur do pasu mi nepomoze 🙄 . V tunisku sme uz boli a tam za 20eur sme hned mali vyhlad na more,ale v tomto hoteli sa obavam,ze by sme trcali v neakej sachte 😎 .Preto by ma zaujimalo,ci tam niekto uz bol a ako dopadol s izbou 😉

jantato
2. feb 2015

jaj tak, no v našom hotely sa nedala predplatit izzba,preto sme tiež davali do pasu a bola dobra a hned v hlavnej budove. ale 90 eur a ešte aj na osobu tak to je sakra moc myslim....

zuzkap221
21. máj 2017

chystame sa toho roku do tuniska hotel EL BORJ MAHDIA.nemate niekto skusenosti?

andrea101112
19. jún 2018

@elenapol2 dobry den. mozem napisat spravu?