Tunisko verzus Turecko

lusinda3
17. aug 2013

ahojte,
chceme ísť s malými deťmi budúci týždeň na dovču. Čo bude lešie Tunisko alebo Turecko? Chceme hlavne pozvoľný vstup do mora kvôli malej.
Myslíte, že bude problém ak mám pase foto ako blondína a teraz mám tmavé vlasy?
ďakujem za rady 🙂

sakura77
17. aug 2013

@lusinda3 bola som aj aj, a jednoznačne kvoli detom turecko 🙂😉 aj teraz ideme zas ; tiez buduci tyzden.

lusinda3
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marylis
17. aug 2013

@lusinda3 urcite Turecko, ked som bola v Tunisku, vsade boli meduzy a asi 3 dni sa vobec nedalo kupat 😒 Aj hotel bol lepsi v Turecku 😉

martina1305
17. aug 2013

ak to dovolia financie, tak urcite Turecko!! pomer kvalita - cena najlepsi. Turecko je moja srdcovka

ress
17. aug 2013

Turecko za mňa jednoznačne 🙂 Keď budeš vyberať hotel, čítaj recenzie, tam budú písať určite aj o vstupe do mora, aj tu v téme o Turecku 🙂

adeala
17. aug 2013

@lusinda3 s tým pasom to nie je problém, ja mám na pase blond, na občanke a vodičáku hnedú a vlasy mám červené 😅 a v pohode 😉
inak jednoznačne Turecko! 🙂

sakura77
17. aug 2013

@lusinda3 jasne popozeraj fora a recenzie a aj tu mas temu na konikovi o turecku tak postuduj 🙂😉 vacsiniu je bud piesok alebo piesok miesany s kamienkami pri vstupe, aako kde.

jaaty
17. aug 2013

bola som v oboch krajinách viackrát a jednoznačne Turecko 😀 . Tunis bol zaujímavý ešte tak pred pred 10-15 rokmi, keď to bola prvá "africká" destinácia. Teraz ma tam však už nič neláka. Naposledy sme boli v r. 2006 na svadobnej ceste a to sme už boli sklamaní.

tamarik
17. aug 2013

ja si nemožem pomoct, mne sa viac páčilo v Tunisku, aj v Turecku nebolo zle, ale u mna vyhráva Tunis

lusinda3
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lusinda3
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sakura77
17. aug 2013

@lusinda3 teraz ideme do Titanic beach resort v Lare,pred tym sme boli v rezorte Kamelya world,vrele odporucam,perfektne od a po zet...raj pre deti ozaj,piesok na plazi a more teplucke,strava super,aj detsky bufet,nonstop otvorene bary a restky pri plazi aj bazenoch,ozaj super.

lusinda3
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tilly
17. aug 2013

ja suhlasim so @sakura77 bola som tiez aj aj a turecko vyhrava

sakura77
17. aug 2013

@lusinda3 teraz ideme cez hydrotour

jespera
17. aug 2013

Jednoznacne Turecko a s detmi ani by som neozmyslala...

radkanika
18. aug 2013

ja odporucam oblast Side a hotel Grand Prestige...absolutna spokojnost, prekrasny hotel, super plaz piesocnata bez jedineho kamienka, skvely pristup do mora, dcerka ako 5 rocna sama chodievala plavat s rukavnikmi a my na lehatku, uzasne jedla, program a lehatka so slnecnikmi, resp. to neboli jednotlive slnecniky, ale taka cela kryta strieska, kde deti v pohode aj cely den vydrzia...blizko rozne obchodiky, promenada atd...najlepsia dovca v Turecku.

flori
18. aug 2013

@lusinda3 boli sme aj aj,moja srdcovka je Tunisko-Mahdia,najmä krásne pláže....ale s deťmi posledné roky volíme jednoznačne Turecko,skvelá kuchyňa,služby,vybavenosť rezortov,zatiaľ žiadne zdravotné problémy...len pozor na vzdialenosť od letiska a prečítať si recenzie ohľadom pláže

danulkaja1
2. jan 2015

@radkanika
Ahoj,chcem sa spýtať na ten hotel Grand Prestige.Píšete že je tam piesková pláž,presne takú hľadám aj ja,s pozvoľným vstupom do mora.Len teraz neviem,videla som tu fotky jednej baby ktorá bola v tom istom hotely a pláž bola dosť kamienková....tak som teraz z toho zmätená...tento hotel má aj dobrú cenu,ak by bola pláž fakt piesková,tak by to bolo fakt super.

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz