Ubytovanie v Tatrách

ervenka
20. jún 2014

Ahojte. Ideme na Slovensko uz o 2 tyzdne. Radi by sme isli aj s mojou mamou do Tatier. Mohol by mi niekto poradit ubytovanie 3 dospeli, 1 dieta- 2roky? Vsetky fotky vyzeraju na nete krasne a cisto, ale rada by som si precitala aj hodnotenia. Napr. podla booking.com je pre nas idealny Apartmanový Dom TatraTravel Smokovec. Ak ma niekto ine navrhy, tak sem s nimi. Dakujem.

jul11
20. jún 2014

@ervenka ahoj,pozri napriklad tu http://www.hotelforton.sk/sk/hotel-forton.html je to hotel,ale taky detsky aj s animaciami a nikomu v htoely neprekaza,ze dieta place,krici,beha

terezka1947
20. jún 2014

@ervenka my sme boli: hotel TULIPAN....celkom ok
dalej hotej Atrium....tiez ok,ale kaurat tam bol nejaky kongres psychiatrov...aaaa,dost som sa bala pri nich jest 😀 nevyzerali privetivo 😀
aj ako spomina
@jul11 Forton je dobry...
a bola som aj v penzione Slalom....je to sice penzion,ale moooooze byt=ale trosku mi vadilli zvierata majitelov,kt.sem tam vbehli do jedalne.....

ervenka
autor
20. jún 2014

@terezka1947 zvierata=psy? 😕

terezka1947
20. jún 2014

@ervenka ano 😀
akoze nejedli nam nic 😀 ....nemozem povedat nieco zle....to nie
ale ja osobne nemam rada zvierata v interieroch...

ale opakujem....bolo tam cisto...atd....mali sme tam iba ranajky....a na to vsetko aj cena bola ok-dokonca nam majitelka vzdy nejako tu sumu znizila 😀

petabela
20. jún 2014

Pred dvoma rokmi sme boli v hoteli Sipox, Strba a supeeeer aj pre detska, nas maly mal vtedy necele 3. Akurat je to daleko od atrakcii, od Lomnice, cca 40 km a od Strbskeho plesa cca 20 km. Casto mavaju akcie aj na zlavovych portaloch a cena je na Tatry fakt prijatelna.

janette1105
21. jún 2014

Ja by som doporucila Sorea Titris v Tatranskej Lomnici. Kebyze je z,e picasicko, tak maju super vodny svet a saunovy svet. Strava super aj ubytko cistucke a pohldne.

ivkadarko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz