Wellness hotel Chopok a hotel Partizán

haimi
20. júl 2020

Ahojte, mate niekto skusenost s oboma hotelmi - Chopok a Partizan? Chodime s detmi do hotela Chopok, ale viackrat som pocula aky je Partizan TOP. Je to naozaj tak? Je este o nieco drahsi, tak ci to stoji za vyskusanie 😅. Dakujem

marika258
20. júl 2020

Ahoj máme skúsenosti s oboma a pre nás je top Trinity 🙂 - konkrétne máme viackrát odskúšený Atrium, ale ešte lepší je údajne Sitno. V Partizáne sme boli cca pred 4 rokmi a vtedy mal veľmi malý a strohý detský kútik, takže pre deti nič moc. Ale prešiel rekonštrukciou a podľa aktuálnych foto už vyzerá byť viac zameraný na rodiny s deťmi, tak snáď pridá niekto aktuálnu skúsenosť s týmto hotelom.

elenajezova
21. júl 2020

Presne Átrium je super. Už sme tam boli dva roky po sebe a je tam perfektne.

haimi
autor
21. júl 2020

To ste mi teda este viacej zamiesali karty 😅

janage
23. júl 2020

@haimi skus pozriet hotel Druzba v Jasnej. Sice mensie izby, ale servis tip top.

janoh9
2. sep 2020

ja odporucam zochovu chatu, sice to je na zapade, ale boli sme tam na wellness a suepr, ale teraz asi pozri stranku https://hotelzochovachata.sk/balicek/wellness-p... ci nemaju nejake obmedzenia alebo popripade zavolaj.. ak mate male dieta, tak my vzdy volame dopredu, ci je mozne tam prist aj tak.. )