Wizz air a bábätko

16. apr 2024

Zdravím, keďže prvý krát budem letieť lietadlom tak potrebujem pomoc. plánujeme letieť s 10m bábom a nevieme ako to je presnejšie s batožinou. Povolená je 40x30x20cm a do tej plánujem dať jeho oblečenie atď. ktoré už na dovolenke bude mať oblečené. Môžem so sebou vziať aj zvlášť batoh na palubu do ktorého dám jeho mliečko, vodu teplú a studenú v termoskách, na mliečko. A teda či môžem um mať v dávkovačoch alebo musí byť v originálnom balení?

mamina7070
16. apr 2024

mas priority ci klasicku letenku? ten batoh urcite nepojde do podpalubia, dalsi batoh ak mas prioritu a odkial letite?

melanta
17. apr 2024

Ak nemáš priority, tak nemôžeš. Môžeš mať iba jeden kus batožiny, s max rozmerom ako uvádzaš. Či je to kufrík, ruksak, kabelka je jedno. Ale iba 1 kus. Čiže nie táto jedna batožina a aj kabelka. Tu je to všetko krásne vysvetlené, čo môžeš a nemôžeš. https://www.letenkywizzair.sk/batozina/

mk1111111111
17. apr 2024

Ja toti nepochopim. Ides s dietatom, tak jednoducho priplat batozinu. Zasa to nestoji stovky eur a mas po probleme

melanta
17. apr 2024

@mk1111111111 ja si hlavne neviem predstaviť ísť na dovolenku s tak malým dieťaťom a zbaliť seba, aj dieťa, plienky, mlieko do jednej malej batožiny, bez kabelky. Veď sebe môže človek zobrať len 2 šaty, ale 10 mesačnému dieťaťu len 2 kúsky oblečenia nie.

autor
17. apr 2024

Ostatné veci posielame autom. Nebojte sa nenechám si dieťa v jednom obleceni 7dni. Cestujeme z Viedne do Podgorice.
Zo sebou teda zoberieme pár oblecení ale hlavne ma zaujíma ako a kolko umelého mlieka môžem vziať. A teda či aj tie termosky s teplou a studenou vodou môžem vziať