Ako si užiť dovolenku na Slovensku?

cawes
4. júl 2014

Ahojte zienky, na buduci tyzden sa chystam aj z malym na Slovensko budeme tam skoro mesiac a kedze je to moja prva dovolenka po 5 rokoch v lete tak si ju chcem aj uzasne uzit.
Maly bude mat dva roky, mam sestru ta ma dceru 6 rocnu a este je tu mamka. Take jednodnove vyletiky mam naplanovane ako Bojnice a Zlin. Ale chcela by som ist niekde na 3-4 dni na neaku chatu, chalupu, ktora slusne vyzera najlepsie z bazenom a krbom aby sme sa mohli kupat a grilovat.
Neviete o niecom nepoznate nieco pekne ?
Vikendy mam uz vsetky rozplanovane ale co cez tyzden. Dakujem za kazdu radu.

erickatt
4. júl 2014

Daj si megaubytovanie.sk. tam je toho vela

cawes
autor
4. júl 2014

@erickatt uz som hladala viem ze je x stranok ale chcela som nieco overene

erickatt
4. júl 2014

Sak to. Je toho velmi vela, tam sa da zadat vela moznosti, preto som tam aj ja hladala

horana
4. júl 2014

My sme boli velmi spokojni tu: http://www.svorad.sk/ konkretne prazdninovy byt, co je vlastne drevenicka ozaj dobre zariadena, nova, je to skutocne v krasnom a cistom prirodnom prostredi s vyhladmi na stity hor, luky vonaju bylinkami tecu cez ne potociky, moznost lahsich vyletikov na stare drevene zrekonstruovane mlyny na Oblazoch, na zacaitkok Prosieckej doliny k rebrikom a vodopadu Cervene piesky...alebo odviezt sa - autom je to kusok - dole do Mikulasa a do Dem. doliny a tam lanovkou na Chopok zvladne aj male dieta, pobehat si po hrebeni Nizk. Tatier....