Autom do Bulharska

mayca20
18. jún 2013

ahojte, isiel uz niekto autom do bulharska? dakujem

tish1986
13. júl 2023

@kiralyz ahoj, poradili by ste prosim, ako je to s mostom, ktory treba prejst z Rumunska do Bulharska? (Giurgiu - Ruse)? Da sa toll kupit online? Alebo aspon na mieste kartou? Dakujem pekne

ma77
13. júl 2023

@tish1986 Neda sa kupit online ani platba kartou ale beru eura 3 eur im daš a ideš dalej spät sa mi zda že 2eur

tish1986
13. júl 2023

@ma77 dakujem krasne za info. Googlim tu uz polhodinu a nikde sa to nedalo kupit online. 🙃

ma77
13. júl 2023

@tish1986 Za malinko😉

kiralyz
14. júl 2023

@tish1986 hlavne sa netreba pytat a rovno podat 3 eura. asi 5 metrov pred okienkom je aj tabula s cenami v eurach ale oni pytaju 5 aj ked je tam pisane 3. na druhej strane mosta je pasova kontrola. spiatocna cesta sa plati 2 eura za most. a zvyknu pytat aj potvrdenie o dialnicnej znamke a niekedy technicak

janake
8. aug 2023

Ahoj, ako je to aktuálne na hlavnom ťahu Oradea-Kluž-Pitešť-Ruse-Burgas. Nejaké obmedzenia, práce na ceste....? Nejaké čerstvé správy?

ma77
8. aug 2023

@janake Dnes rano sme sa vratili z BG presne tou trasou žiadne obmedzenia ani prace na ceste neboli šli sme plynulo akurat Karpaty trocha zapchy ale šlo to 😉

kiralyz
8. aug 2023

@janake isli sme pred 3 tyzdnami sibiu - pitesti a nepracovalo sa. Spat sme isli cez transfagaras pred tyzdnom takze neviem. transfagaras v pohode aj ked na severnej strane stali nejake stroje ale my sme isli cez vikend a vtedy nepracovali. opravuje sa tam cesta na severnej strane - meni sa asfalt