Baby, kam idete na dovolenku 2009?

babatko88
7. jan 2009

ahojte maminky, aj idete tento rok na dovolenku? my ideme, Nikolas bude mať 22 mesiacov, tak stíhame... 🙂 našli sme Turecko za cca 41 000sk, vychádza to okolo 1353eur... nepridáte sa? alebo ste si vyhliadli niečo iné? my sme tam boli aj minulý rok, je to all inclusive, veľmi príjemné prostredie, super pláž, zlatý personál, postieľka pre deti, proste komfort...

sassi
8. jan 2009

mirka, to aj ja by som sa tak "obetovala" 😀

monkula
8. jan 2009

teodorka ,úprimen povedané ,ani mňa Benátky príliš neoslovili.... ale as ipreto, lebo som boal "sjetá" kinedrylom a chcelo sa mi strašne spať.. teraz to ľutujem... 😅

sassi
8. jan 2009

ja by som na dovku bez detí nešla
ideme hlavne aby sme boli spolu
a tiež kvoli malej k moru, lebo potom nebýva v zime tak chorá

no a kukali sme aj Turecko, Grécko, Bulharsko ... ale s leteckou dopravou je to velmi vela penazí len za letenky
darmo budu písať "deti zdarma" ked za ne vyvalíš cez 20.000 na letenkách a polatkoch 😒

monkula
8. jan 2009

ja by som tiež nešla bez detí....
ten náš trubirožtek jarko ,keDˇsme ho ráno o štvrtej zobudili a obliekali, ta ksedel prispato na posteli a zraz uotovril oči dokorán, otvoril ústa, my naňho pozeráme ,že č osa stalo a on: jeej, my ideme k moru, ja som tak štastný 😵 😵 😵

sassi
8. jan 2009

monkulka 😵
aj naša sa teší na dovolenku odkedy sme sa min. rok vrátili 😅
a to pritom bola ešte aj 2 týždne so starkími v Tunisku a týžden u svokrovcov na dedine

monkula
8. jan 2009

sassi, ja som vždy taká dojatá ,keDˇsi an to spomeniem 😵

sassi
8. jan 2009

naša mala ako ten osol v Shrekovi ... každu chvilu "už tam budeme???"
ale my cestujekme vždy na noc, a cestu na 90% prespia

monkula
8. jan 2009

my sme cestovali od štvrtej rána a o tretej sme sa už kúpali 😵 😵

sassi
8. jan 2009

my od 21:00, asi do 7:00 ... ale pohodkovo, aj s oddychom
a späť od 16:00 do 4:00

teodorka
8. jan 2009

ja som bola aj sama na dovci ,manzel bol doma s detmi pred dvoma rokmi lebo ja som velmi chcela vidiet more a on sa vtedy za tym nehrnul a suseda ma volala ze ci nejdem tak som si ,,odbehla" do Spanielska .Ale to bolo jednorazove ,teraz uz len spolu

susik77
8. jan 2009

monkula: mne sa v bibione pacili tie drvene chodniky na plazi...mohla som chodit bosa, ked som kocikovala malu, to bolo super. a vecer, ked mama hlidala varcu, davali sme si s mm rande na plazi 😵

sassi
8. jan 2009

susik a tento rok dovču stíhate???
ja som bola tehotna na dovke pri oboch, ale na začiatku, v 11 a v 14 tt

monkula
8. jan 2009

susik žeeee, tie drevené chodníky 😵 😵 😵

susik77
8. jan 2009

sassi: my chceme ist len tu v CR-tu zijeme. asi v maji-to budem tusim v 6-7 mesiaci, este v poho. vsak keby neco, zajdeme do hocij. porodnice...a mozno niek. v aprili ten predlz. vikend v Salzburgu

susik77
8. jan 2009

monkula: to bol super pocit na nohy...mm chce prave urobit aj u nas na balkone take latky 😵

sassi
8. jan 2009

ja som dcerku rodila v lete, tak som stíhala ešte Egypt cez vianoce, lebo v lete by sa už nedalo 😀
ale to bola rovno aj svadobna cesta

susik77
8. jan 2009

sassi: my sme teraz spatne si dali uobit fotky za posl. 3 roky a zistili sme, ze najviac dovoleniek a vyletov sme robili v r. 2006 ked som bola tehotna 😵 aj sme boli asi pocas mojho tehu 2x v divadle-co sme predtym skoro vobec nechodili 😎

sassi
8. jan 2009

ved treba kulturne a scestovane babo
naša malá sa v bruchu aj potápala, aj na ťave vozila 😀

susik77
8. jan 2009

sassi: ty jo, na egypt mam dost intenzivne spomienky, hlavne s brusnymi problemami 😝 to kebyze som tehu, tak neviem, ci by som prezila 😎

susik77
8. jan 2009

ja by som tak sla znovu do divadla 😔 tu v Prahe je dost tazko zohnat vstupenky. Ja milujem Vinohradske, najskor zozen. tak na februar-marec. uz sa tesim 😵

sassi
8. jan 2009

aj ja mam na Egypt intenzívne spomienky ... ale nebolo to jedlom, ale tehotenskou nevolnostou 😝
jedlo sme mal super

susik77
8. jan 2009

ale este sa mi celkom pacilo v Egypte, ako sme mali veceru formou bufetu, ze tam vzdy bola velikanska misa plna nakraj. limetiek a pomarancov 😵 tam som sa naucila davat si do salatu stavu z limetky. je to uzasne 😵 uz netreba ziadne korenie, len sol a oliv. olej

susik77
8. jan 2009

sassi: ved aj nam uzasne varili. noo, nam totiz zachutil vonku fresh juice a asi na to pouzili ich vodu-nezabalenu, tak potom som na striedacku hadzala do seba lieky proti krcom a proti hnacke 😝 😎

susik77
8. jan 2009

a vecer sme zapijali becherovkou-preventivne 😀

sassi
8. jan 2009

no to ovocie davali užasne

babatko88
autor
9. jan 2009

ked sú deti odrastené, nepoviem, možno by som ich nechala doma (napr. keby nechceli ísť), ale ešte teraz nie, aj ked oddych by bodol... prečo to nevyužiť, kým to máme skoro zadarmo !?

sassi
9. jan 2009

no ja chcem s ni mi chodiť, kym budu chcieť
ved ich mame tak krátko "pri sebe"

susik77
9. jan 2009

sassi: to je pravda 😔 aj my chceme robit vsetky dovolenky s detmi. ved ked budeme pracovat, tak aj tak ich budeme musiet dat na pol prazdnin k babickam

sassi
9. jan 2009

ja našu dceru cez prázdniny skoro nevidím
a tu dovču si s deckami užívam
ved by sme sa tam bez nich nudili 😀

darina77
9. jan 2009

Bábatko mi ideme tiež do Turecka, už sme tam presne v tom istom hoteli boli pred dvoma rokmi a strašne sa nám tam zapáčilo. Hlavne ten obrovský aquapark. Teodorka vedľa Kamélie sme prechádzali, je to tam pekné farebné. U nás jednoznačne vedie Turecko, ale na druhom mieste mám Taliansko, len tam sa už po Turecku málokedy dostaneme.