Boli ste niektorá sama na dovolenke na výletnej lodi?

natuska87
8. jún 2019

Pekný deń, je tu, prosím, žena/y/, ktorá absolvovala plavbu na výletnej lodi? kde ste boli, cez akú cestovku, aký máte dojem? Ja by som chcela ísť, ale manžel nemá / nechce sa mu, zrejme/čas a posiela ma samú...Zo samoty strach nemám, ale oplatí sa mi to?Som skôr zážitkový typ, chodiť po pamiatkach, menej sa kúpať...Ďakujem za odpovede.😎😎

vierka112
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskamilka
8. jún 2019

@natuska87 ja som bola na plavbe v karibiku pred 5 rokmi, bolo to uplne super. Za tyzden obrovske mnozstvo zazitkov, kazdy den iny ostrov. Bookovala som si to sama, zvlast letenku, zvlast lod, plavili sme sa spolocnostou Carnival. Urcite odporucam.

natuska87
autor
8. jún 2019

@vierka112 tak fajn, ideme spolu!😀 My dve a oceán.../ aký problém majú tí muži/

natuska87
autor
8. jún 2019

@miskamilka Koĺko dní, prosím, ste strávili na lodi?

miskamilka
8. jún 2019

@natuska87 7-8 dni tusim. Z toho iba jeden den sme mali cely den na lodi, ostatne dni sme kotvili na ostrovoch.

martinka13
8. jún 2019

Aj my sme boli. Tiež karibik. Podľa mňa naj dovolenka. Veľa sme videli. Boli sme spoločnosťou Royal Caribien

queen_mary
8. jún 2019

Aj my sme boli. Carnival, tiez karibik. Bola to. Top dovolenka. Leteli sme miami a odtial 7 noci. Riesili sme si vsetko sami. Vyjde o dost menej ako s cestovkou, myslim, ze aj napr po stredomorim

tumira
8. jún 2019

@miskamilka tak to by bolo este fajn, keby sa clovek len neplavil, bo to neviem, ci by mal bavilo napriklad cely tyzden

miskamilka
8. jún 2019

@tumira to plavenie sa nie je podla mna ucelom takej dovolenky (aj ked su aj taki ludia urcite), ide najma o tie zastavky. Ale aj lod sama o sebe je zazitok. Ja som naschval vyberala trasu s co najmenej dnami na mori.

natuska87
autor
8. jún 2019

@miskamilka cez koho /cestovku/😎 a kam? poradíte mi...

natuska87
autor
8. jún 2019

Mńa zaujíma aj to, aké obdobie je na plavbu najvhodnejšie...

vierka112
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskamilka
9. jún 2019

@natuska87 v tom vam neporadim, objednavala som to priamo cez lodnu spolocnost a letenku zvlast. Aj trasu si musite vybrat vy, ci europa ci karibik, ci ina destinacia. Ak Karibik, tak spolocnost Carnival urcite odporucam.

adelakom12
26. jún 2019

@natuska87 jasnačka, už som počula o https://www.boataround.com/sk aj mi vyhadzuje youtube túto reklamu, a recenzie od ľudí samých 5* Moja najlepšia kamoška bola minulé leto na jachte v Grécku a vravela, že najlepšia dovolenka zatiaľ. Ale oni mali známeho, ktorý vlastnil loď, takže ja som si hľadala niečo, kde nám dajú loď.. Ale s kapitánom to neviem ako je... asi by trebalo zavolať/napísať.

natuska87
autor
27. jún 2019

@adelakom12 Ďakujem, ale ja mám záujem o plavbu na veľkej výletnej lodi.Súkromnú plavbu nie, to treba zaplatiť kapitána a myslím, že to by sa dovolenka predražila...😎

natuska87
autor
27. jún 2019

@adelakom12 Aj keď, myšlienka by to nebola na zahodenie...manžel/workoholik/ si nechce nájsť čas na takúto dovolenku/ lepšie napísané, na žiadnu/, posila ma samotnú...Takže, taky kapitán...Alebo, nech manžel teda platí...😀

miraliska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
micusa2222
11. apr 2023

@natuska87 ja som bola už dávnejšie tiež Dominikánska rep.a Bahamy,,išla som cez rakúsku cestovku..mali sme aj delegátku, zo Švajčiarska,,,moja naj naj dovolenka v živote..a to som dosť štátov pobehala ..veľa sme videli.spoznali,,,..