Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Bulharsko, hotel Prestige city 2

sympa1
15. feb 2012

Prosím vás mamičky s detičkami, boli ste tam niektoré? nejaké názory by som uvítala 🙂 dakujem

iwisis
24. feb 2012

Hmmm, prave aj my nad nim rozmyslame........nemate niekto skusenosti?

sympa1
autor
25. feb 2012

skoda ze asi nikto, ale my uz mame zaplatene no a pani z cestovky nam ho poradila ze este odtial nemala ziadne reklamacie, dufame len ze more koncom juna bude na kupanie 😅

halit13
25. feb 2012

@sympa1 ak to tam upracú tak to bude ok, my sme boli od 14.6. a more bolo úžasné!

sympa1
autor
25. feb 2012

@halit13 vazne? 😵 som rada..my letime 16.6. takze dufam ze dovtedy uz bude ako tak vyhriate..hlavne kvoli detom. a su uz v tom case aj nejake akcie na plazi pre deti? alebo nieco

halit13
26. feb 2012

@sympa1 pozri sem https://www.modrykonik.sk/forum/dovolenka/poradite-hotel-v-bulharsku-pre-rodinu-s-dietatom/ , sem som hodila pár fotiek, more je tam plytké, takže sa rýchlo prehreje, len aby slničko svietilo. Deti sa tam prehrajú hlavne v piesku, len neviem presne, ale nie je prestige tak bokom na južnej mimo "všetkého"?

sympa1
autor
26. feb 2012

@halit13 ano na juznej, 900 m od centra primorska, co nam ale nevadi , dik za link idem kuknut 😉

sympa1
autor
26. feb 2012

@halit13 jeeej vidim ze more fakt ako v piriehrade 😀 ani vlnka..to ste boli na severnej plazi? lebo vacsinou vsdae vidim same vlny. mali ste all inkl? oplati sa to? my budeme mat, kvoli detom, a pitnemu rezimu

halit13
27. feb 2012

@sympa1 áno, mali sme all a boli sme spokojní, tie fotky sú z južnej pláže

sympa1
autor
27. feb 2012

@halit13 tak super, uz sa nevieme dockat 🙂 a slniecko si vymodlime 😀

bulharka
6. mar 2012

More koncom juna ja veľmi prijemne my s deťmi sa kúpeme v mori v Obzore už od 1 júna.Len potrebujete silne faktory opaľovacích krémov.Slnko je veľmi silne vtedy.

sympa1
autor
6. mar 2012

@bulharka dakujem za informaciu 🙂

tntckoo
11. mar 2012

@sympa1
aj my ideme 16.6.2012 do prestige city 2 🙂 zo sliača predbezne som pozeral odlet o 10:40

sympa1
autor
12. mar 2012

@tntckoo jeee 🙂 no super. my ideme z PP len nam este nevedeli povedat o ktorej su lety, ze sa to dozvieme tak mesiac pred cestou. a idete prvy x do primorska a do prestige? lebo my ideme prvy x a preto zhanam nejake informacie ze co nas caka 🙂

tntckoo
12. mar 2012

@sympa1 aj my ideme 1x, co som pozeral nejake recenzie ludi tak boli dobre ohlasy takze aj preto sme vybrali tento hotel + sme vystihli 50% mdž zlavu 🙂 snad jedine co nam moze pokazit dovolenku bude pocasie, no uvidime ako to cele dopadne... ale kazdopadne sa tesim 🙂
PS: a ani nam nevedeli povedat kedy mame odlet, ale zo sliaca je 16.6 len jeden do burgasu a to 10:40 cize myslim ze je to jasne v nasom pripade

sympa1
autor
13. mar 2012

@tntckoo aj my sme vystihli valentinsku zlavu 🙂 50% pre jedneho dospeleho.a to pocasie nam duuuufam vyjde. a idete aj s detickamy? my s dievkamy 4,7 rokov. len skoda ze animacne programy zacnu az ked odideme, uz som sa na to pytala

tntckoo
13. mar 2012

@sympa1
my ideme ja(22r) brat 9r a mama s ocom 🙂, animacne zacinaju cez skolske prazdniny, cize ano ked odideme :/ Som cital ze tam je nejaka piratska lod ze oplati sa ist...

tntckoo
13. mar 2012

nejaky popis: Pirátská párty Výlet na pirátské lodi je plný dobrodružství a zábavy pro celou rodinu. Na lodi pestrý animační program a různé hry, jako například hledání pokladu. Kromě zábavy na palubě si vychutnejte plavbu podél pobřeží s výhledem na Nessebar, Elenite a Sluneční pobřeží. Během zastávky si můžete zaplavat nebo zarybařit. Na palubě se podává oběd. V baru na lodi je k dostání káva, čaj, alkoholické nápoje a koktejly.

sympa1
autor
14. mar 2012

@tntckoo no super, uz nech je jun 😀 a mate tiez all inkluziv? my sme si dali, hlavne kvoli detom, pitny režim a tak...aj ked vsetci vravia ze lepsie je stravovat sa sam , skusime uvidime

tntckoo
14. mar 2012

@sympa1 hej mame al, presne to iste nam vravela pani v cestovke 🙂

martuska75
14. mar 2012

@sympa1 zdravím, ak by si chcela vedieť ako tam pravdepodobne bude tak skús kliknúť na tento link: http://www.wunderground.com/history/airport/LBB...
resp. si ho prekopíruj. Kedsom nahodila Primorsko tak mi hodilo Burgas tak dúfam že je to blízko neviem. Prípadne si to uprav to je šatatická predpoved počasia podľa udajov za posledných x rokov. Dúfam že pomôže.

sympa1
autor
14. mar 2012

@martuska75 dakujem 🙂

martuska75
14. mar 2012

@sympa1 jasnačka, ťa chápem. Tiež sa chystáme na dovolču s 8 ročnou slečnou a drobcom. Tak som objavila tuto srandu. 😉

halit13
14. mar 2012

@sympa1 to all určite využijete a budete spoko ako my vlani 🙂

sympa1
autor
15. mar 2012

@halit13 som rada ze si to myslis, lebo vsetci nas odhovarali ved vyskusame uvidime a hlavne nechcem stale zhanat co by zjedli deti..lebo oni su schopne stale nieco chrumat. a ako je to tam so zmrzlinou? mozem riskovat? bojim sa crevnych infekcii, nechcem dovolenku prelezat na izbe. a zase si neviem predstavit ako ju detom nedovolim, by ma ukrizovali 😀

halit13
15. mar 2012

@sympa1 bola tam taká zmrzlina, na promenáde niečo ako naša algida, pozriem na fotky a pridám to do albumu Primorsko, sú síce drahšie ale úžasné, deti aj my sme ich mali na "dennom" poriadku a ani raz sme nehnačkovali 🙂

halit13
15. mar 2012

@sympa1 no čo , pozrela si sa? slinky netečú?

halit13
15. mar 2012

@sympa1 už som to našla , volá sa RAFFY , pridala som ju tiež do albumu

sympa1
autor
15. mar 2012

@halit13 uz som kukla! super to vyzera!!! tie jedla co mas pofotene to ste mali v all? neviem ci aj my budeme mat taky luxus 😀 a ake ste mali teploty v tom obdobi? da sa kupat? ideme tam hlavne kvoli moru

halit13
15. mar 2012

@sympa1 áno, to bolo v all, a ako vidíš, je to od 14.6. ,počasie krásne a more bolo teplučké

tntckoo
15. mar 2012

@halit13 ahoj, mozem aj ja vidiet tie FOTO jedal a nanuku 🙂 DIK

Tu začni písať odpoveď...

Odošli