Bulharsko, Primorsko. Aké máte skúsenosti?

janka_pn
11. jún 2009

Ahojte, chcela by som sa vas spytat ci uz bol niekto v tejto destinacii, konkretnejsie penzion Zoro, byvala Familia? Ideme o mesiac a velmi rada by som vedela vase zazitky, pripadne rady. Dakujem.

sjusiquatro
25. júl 2013

@deanko ahoj prosim ta a cez aku cestovku ate boli a aky hotel?

deanko
25. júl 2013

@sjusiquatro Ahoj . cestovka Alfatravel a penzion Da Vinci v primorsku. My uz sme tam boli 3ti krat a este sa chystam v auguste 🙂

sjusiquatro
25. júl 2013

@deanko lebo aj my by sme chceli ist a celko dobrá suma pre 3...

deanko
25. júl 2013

@sjusiquatro brali sme last minute, preto bola taka skvela cena. Platili sme 2 dni pred odletom, ale dovolenku sme mali vyhloadnutu asi mesiac a vyšlo nám to.

monteneger
25. júl 2013

@deanko jeeej aj my sme sa rozhodli pre da vinci letime 1.8. tesim sa za dobre recenzie

deanko
25. júl 2013

@monteneger super je to hned pri mori 🙂 tak krasnu dovolenku želám 🙂

monteneger
25. júl 2013

@deanko dakujem si zlata

hasleerka
26. júl 2013

servus dievčence ... si užívame .. je tu super, počasie krásne ... všetky ktoré sem idete, želám krásnu dovču

alexsk
30. júl 2013

@mimi1234567 ahoj mimi, no ako bolo na dovolenke. co vsetko si stihla pobehat, bola si pozriet aj na tie kamenne ukazy? tu fotecku izby vo Vasime nahodou nemas? pekny den

mimi1234567
30. júl 2013

@alexsk ahoj, bolo uplne super, horuce pocasie, teple more, riasy ani raz, vlny, ale cervena len 2x, ale nie na celej severnej plazi, tak sme sa kupali tam, kde boli zlte, na Beglik som nesla, delegatka alfatravelu hovorila, ze to nie je dobre vymyslene, ze oni buduci rok pripravia celodenny vylet k megalitom spojeny s piknikom, tak by som si to predstavovala... Nedostala si spravu cez IP? Pisala som, ze nebudem fotit (studio), lebo vyzera presne ako na fotkach v katalogu, dokonca na stenach maju namalovane kvety, aj kupelne boli velke, co ocenujem je okno klasickej velkosti, nie minikupelnove 🙂 Pisala som ti aj o bistre Bratislava, boli sme spokojne, alfatravelaci tam maju zlavu 10%, boli sme tam 3x, aj ked ja mam radsej bulharske jedla a grilovane ryby a zeleninu, chcela som ta upozornit, aby si davala pozor, sesternica prisla v nedelu, boli v belitsi, vsetko fajn, aj tie ranajky sa dali, ale v noci im ukradli veci z balkona: plavky damske aj detske, slapky, saty damske aj detske, osusky velke hrube, plazove tasky, leginy pre 2r dievcatko a original crocsy tiez pre 2r dievcatko, v tu noc vykradli takto aj ine balkony v inych hoteloch, vacsinou na 1.poschodi, ked odchadzali, vraj sa uz vedelo, ze to boli cigosi nebulharskeho povodu, tak pozor na veci. Krasnu dovolenku.

alexsk
30. júl 2013

@mimi1234567 ahoj mimi, dakujem za info, no veru mi neprisla ziadna IP. Skoda, ze alfatravel chce robit ten fakultativny vylet az buduci rok, no ale ktovie, ci sa tam nedostaneme aj potom 🙂 ja som totizto nevidela este ziadne foto izby, iba hotel z vonku, preto som sa pytala, ale staci opis a som spokojna 🙂 chcela som sa spytat este na tie vlny, to su v primorsku neustale, alebo je to more aj uplne kludne? Priatel totiz nechce ist niekde, kde je veterno stale. A co za info si pisala o Bratislave? Som rada, ze ste mali super dovolenku, veru skoda tych vykradnuti, ale to sa stava vsade, tak pokial to bolo z balkonov a nie z izieb, som celkom kludna 🙂 dakujem za upozornenie. pekny vecer

mimi1234567
30. júl 2013

@alexsk
@alexsk aha, tak to ma mrzi, ze som neodfotila, vzdy fotime 1.den po prichode, ale chceli sme sa osprchovat, urobit frappe a vybalit, lebo sme o hodinku mali stretko s delegatkou a nas jedinych ubytovali hned...., potom sme padali k moru, potom uz boli vsade veci. Na severnej plazi su vlny, vacsinou prijemne, jemne, ale vedia byt aj aj "trhace plaviek", ked nevies, ci mas drzat bikini ci podprdu, ale je to uzasne, lebo more je teple, vietor sa da v poho vydrzat, iba obcas fuka tak, ze lietaju aj zle zapichnute slnecniky, severna plaz je otvorenejsia a vlny su, ale never tomu, ze na juznej je kludne more, je tam len plytka voda, ale vlny su, boli sme sa tam pozriet na cely den a poviem ti, kupali sme sa len raz, plaz bola upravenejsia, ale preplnena, ale v mori bolo neskutocne vela rias, plavali, neboli pri brehu, aby si ich prekrocila, ja som na juznej plazi bola po 20 rokoch, iba ju obzeram zdialky, viem, preco.... 🙂 Kradeze boli len z balkonov, viem, ze pred 2 rokmi vykradali apartmany v grand hoteli (tie samostatne stojace budovy), v nich nie je recepcia, su otvorene cely den, tak vykradli tie ubytovacie aj tie predane do sukromneho vlastnictva - kradla skupinka Cechov a Slovakov (tmave typy)...

lubek609
31. júl 2013

@adus123 dakujem ...

hasleerka
1. aug 2013

ahojte ... tak aj my sme už doma ... bolo super ...
@mimi1234567 boli sme aj na obed vo vasime ... varia super ... mne tam chutili tie halušky s bulharským syrom ... muž si pochutnal na hovädzom... ale tuším alfatravel má zlavu až 15% .. ked sa u nás kradlo, asi kámoška vie, bo vraj z balkona videla policajtov ... my sme boli na treťom takže nám nezmizlo nič ...

mimi1234567
2. aug 2013

@hasleerka to som rada, uzi si dovolenkove pocity co najdlhsie, ja po 2 tyzdnoch v robote som zrela na dalsiu dovolenku. Zlavu sme neprepocitali, len tak cca sme odhsdli, ze 10%, ale vysledna suma nas vzdy milo prekvapila, tak asi to bolo 15...

macusikzv
4. aug 2013

Baby bolo ste niektorá v hoteli-Gracia v Prímorsku?Ak ano,aký je? 🙂

lucinka133
4. aug 2013

Prosim Vas oplati sa ist na tuto oblast v septembri? Dakujem

deanko
4. aug 2013

@lucinka133 začitkom septembra aj hej, budú aj lacnejšie pobyty

nikasb
18. aug 2013

Ahojte,ma niekto skusenost s pobytom v hoteli Prestige City II.?

alexsk
22. aug 2013

@magda1212 ahoj. boli ste nakoniec v tom hotely Penelope? Lebo ja som ho prave dnes rezervovala. Ak ano, pacilo sa?

alexsk
22. aug 2013

@mimi1234567 ahoj Mimi, tak som dnes konecne bookla nejaku dovolenku, nakoniec len na 8 dni do hotela Penelope. Chcela som sa spytat, ake jedla, pripadne restiky odporucas, ked si tam uz ako doma 🙂 Inak videla som nejake fotky a bola tam aj pesia promenada z betonoveho chodnika, len si niesom ista, ci to bolo stale v Primorsku, je tam cosi take? Vyzeralo to totiz krasne, bolo tam aj par skalnatych utesov. Dakujem za kazdu radu 🙂

alexsk
24. aug 2013

isiel niekto peso z Primorska do Kittenu, alebo viete poradit, ako je to s autobusmi? Je dovolenka v Primorsku v septembri este ok, budeme tam do 10.9. dakujem.

anie10
24. aug 2013

Ahojte, my sme boli s rodinkou v Primorsku 23.6-4.7.2013, hotel Sveti Dimitar(hneď oproti Grand Hotelu Primorsko 3min. od Severnej plaze. Manzel tam bol so synom minuly rok, ja som bola tehotna a tento rok sme isli vsetci styria, mala mala 1rok. Boli sme spokojny so vsetkym - hotel novy, vsetko ciste, pradlo riadne menili, strava vyborna - ranajky bufetove, vecere 3 druhy - z kazdeho: salat+polievka+hlavne jedlo+zakusok + ovocie - mohli ste si dat vsetky 3. Plaz cista, more teple, cca 26-29C. Na Juznu plaz sme nechodili, i ked tam bolo plytsie more aj upravena plaz, lebo nam tak vadila rieka, co sa tak vlievala...ked sme to tam boli pozriet.
Vecer - vyborne veci, zabava pre deti rozneho veku- kolotoce, skakalky, motorky - na tie chodil nas chalanisko kazdy den 2x. Vyborna vazena zmrzlina - najlepsia bola "tecuca cokolada". Da sa pokupit vcelku lacno rozne oblecko, tasky.
Odporucam Primorsko!

anie10
24. aug 2013

@anie10 Este doplnim - aj vyborna cena, boli sme cez Hechter, sledovali sme si cenu a brali sme to ako Lastminute 1 alebo 2dni pred odletom.

anie10
24. aug 2013

@alexsk Kiten je blizko, myslim cca 3 km od Juznej plaze, ti co su ubytovani v Prestige City to maju kusocek. Ale je to take mini stredisko, co si pamatam, ked sme tam boli pred 10roky pozret z Primorska.

patia
24. aug 2013

Ahojte my sme boli v Pomorí v Hotely Sunny Bay je to rodinný hotel bolo tam super tichá oblasť...a super ceny v reštauráciach ,krásna pláž 🙂

hasleerka
24. aug 2013

@alexsk áno je tam krásna promenáda, zo severnej pláže na južnú .... zhora krásne zídeš dole k moru

syja
31. okt 2013

Ahoj maminy. mam otazocku boli ste niektora v bulharsku s ck orostour? ake mate skusenosti? a boli ste niektora v primorsku konkretne v hoteli ambassador. vdaka za kazdy postreh a skusenost.

ginepra
25. nov 2013

Hotel Belitsa - Primorsko - máte niekto skúsenosť? Vďaka 🙂

hasleerka
25. nov 2013

@ginepra my sme boli 2x po sebe ... ja som bola spokojná, resp. stačilo mi čo tam ponúkali .. nie som moc náročná ... ak chceš viac info kľudne sa pýtaj...