• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Čo sa oplatí vidieť v Tatrách?

25. júla 2009 
Ahoj,

chceli by sme ísť na predlžený víkend do Tatier s 2,5 ročným dieťaťom. Neviete mi náhodou poradiť nejakú dobrú oblasť kde sa dá všade lahko dostať /lanovky a pod./. Nechcela by som s nou absolvovať nejaké túry.Nemusía to byť Vysoké Tatry. Proste by som chcela nejakú zaujímavú oblasť, kde bude niečo pekné aj pre malú.
Dakujem za tipy!
24. júl 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chceli by sme navštíviť nejaký ten hrad /nie spišský/ a ešte niečo zaujímavé v prírode / napr. nejaký skanzen, vodopády.../
24. júl 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby,
nikto nič...?
25. júl 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zo Stareho Smokovca------ist lanovkov na Hrebienok---chata ,,...,,peso k vodopadom.To by som odporucala.
Taranska lomnica ---Skalnate Pleso.----Lomnicky Stit.
Strbske Pleso---tiez odporucam
25. júl 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pribiline je take muzeum dedinske, je to tam krasne :wink:
25. júl 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, pokial ste na tom financna dobre, tak na Lomnicak lanovka stoji cca 600,-Sk na dospelu osobu, a to je len listok zo Skalnateho plesa a listok Lomnica - Skalnate cca 390,-Sk na osobu ... a neviem, ci by tam take male dieta malo co vidiet... skor sa odviezt na Hrebienok zo Smokovca, alebo elektrickou na Strbske pleso.
http://www.vt.sk/cenniky/sk/leto/
25. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si pamatam na krasne muzeum v tatranskej lomnici boli tam aj vypchate zvierata,existuje este?
25. júl 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
existuje, aj botanicka zahrada :slight_smile:
25. júl 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuu musim si najst na rok cas ist do tatier som 20 rokov nebola,starsi boli pred 5 s mojou segrou
25. júl 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok