Dobrý hotel v Chorvátsku

inusa22
21. jan 2017

Ahojte, poradíte mi dobrý hotel v Chorvátsku na Istrii, aby tam bola kamienková, príp. piesočnatá pláž, proste vhodná pre malé deti a stravovanie all inclusive ,-) ďakujem za odporúčania ...,-)

maminkaat
21. jan 2017

Skus napisat do skupiny Chorvatsko nasa dovolenka je tam moderatorka ktora pochadza z chorvatska mozno ti bude vedet poradit

hettinka
21. jan 2017

na Istrii je piesočnatá pláž asi len v Meduline, potom take pre deti vhodnejšie je v Rabac ... iank je Istria dosť skalnatá, ak ja pláže upravia, v mori su hned skaly a ježkovia

Ja by som ti odporučila ostrov Krk (dostupnosť po moste, nie trajekt) a mesto Baška, tam je super pláž pre deti. My sme boli v hoteli Corinthia, mne sa veľmi páčilo, ale mali sme len polpenziu + nápoje k ranajkám a večeri. V meste je veľké množstvo reštaurácií, kde sa dá cez den dobre najesť, priamo na pláži bola aj pekáreň, predaj ovocia a všeliakých dobrôt. V Chorvátsku sa zámerne AI vyhýbame, nie je tam potrebný.

bellybug
21. jan 2017

Ja ti mozem odporucit Kempinski Adriatica, v Savudrii, plaz krasna, male kamienky, ale podla mna pre deticky super, pomaly zostup do hlbokej vody. Maju aj detsky babysitting

hettinka
21. jan 2017

@bellybug dala som si len tak naceniť pre našu rodinu (2dosp.+2 deti), týždnová dovolenka by vyšla cez 6000 eur v najlacnejšej variante ... dakujem za tip, pobavilo...

maminkaat
21. jan 2017

@hettinka no tak to je sila to potom lacnejsie vide ist blint a hotel ci apartman sa da najst do hodiny len si treba vybrat lokalitu

hettinka
21. jan 2017

@maminkaat v HR je množstvo normálnych, cenovo dostupných hotelov, kde sa dá ubytovať s polpenziou v rodinnej izbe do 1200€ za týždeň. Netreba hned hladať 5* hotel s AI, kedže toto nie je arabská krajina, kde za múrmi hotela je neporiadok a neznáma kultúra.
My sme tam chodili rok čo rok, prešli sme od severu na juh, všade je to v pohode aj v 3* hoteli, čisto, strava dobrá. Boli sme už aj v 4* hoteli, ked sme mali len jedno dieťa a bola som tehotná, tak sme chceli niečo lepšie, aj v 2*, ked som bola na MD a nebolo penazí, aj v apartmáne ... vždy parádna dovolenka. Viac sa mi páčilo na juhu, ako na severe, ale na Istrii sú aj krásne pamiatky, my radi aj poznávame.
Len mi vadí, že je tam už dosť plno ☹

Inak, môj cenový tip je - ak hotel, tak cez CK, ak do apartmánu, tak zjednať cenu napriamo

maminkaat
21. jan 2017

@hettinka moj muz je z Bosny mi tiez chodime minuli rok sme neboli kedze mali bol v tom cese velmi nepokojny ale mi chodime Drvenik Makarskato mame od jeho rodicou 120km cez Neum tento rok chceme piesocnu plaz tak zatial netusime kde

hettinka
21. jan 2017

@maminkaat Drvenik, moja srdcovka ... boli sme v depandance hotela Antonija, paráda ... okamžite by som šla hned. Minulý rok sme boli v Albánsku, tam je piesoček krásny ... a tento rok neviem, bud HR, alebo Albánsko, ešte zvažujem po rokoch Grécko, ale neviem...

bellybug
21. jan 2017

@hettinka Napisala si AI, nie cenovu hranicu, tak som ti len napisala tip

maminkaat
21. jan 2017

@hettinka mi chceme do grecka ked bude mali troska vecsi a do Albanska tiez urcite kedze tam mame vela znamich tak by chceli ist kuknut

peps8
Odpoveď bola odstránená
Zobraz