Doporučujete cestovnú kanceláriu Invia?

muriel21
24. jan 2013

Ma niekto skusenosti s CK INVIA.sk
DOPORUCILI BY STE JU ????????dakujem

deny3
7. sep 2016

@nespokojna26 čo vyskakuješ, čo útočíš ?
ja som napísala komentár do verejného fóra, verejnej skupiny, ak ťa môj názor nezaujíma, tak ho nečítaj, a vôbec,načo tu potom niečo vypisuješ ? všetky do jednej ti tu vysvetľujú, že invia nie je cestovná kancelária, a ty tu vypisuješ dookola to isté, nedáš si povedať, poradiť, ale tak drzá vieš byť.

ivanatim
8. sep 2016

@nespokojna26 :D ale ty si tu zacala ohovarat inviu a nie turancar :D tak si to nepleť...neohovaraj inviu, ked invia za tvoje problemy nijako nemoze...invia NIE JE CESTOVKA...

bubinko1506
9. sep 2016

my sme boli cez inviu naposledy pred 3 rokmi v Egypte a boli sme spokojni. vsetky papiere a podklady sme mali vcas pripravene, vedeli sme, od ktorej CK zajazd kupujeme, aby sme s nimi riesili pripadne problemy.
po prilete do Egypta sa nam hned venovala delegatka CK. za mna spokojnost.
niekde tu bol komentar o stornovani zajazdu a nevyplateni penazi - storno zajazdu sa riesi s poistovnou, u ktorej je konkretna CK poistena. invia s tym nic nema. my sme tak museli stornovat zajazd do Bulharska tyzden pred odletom kvoli zdravotnym problemom - v CK sme spisali ziadost o storno zajazdu zo zdravotnych dovodov a s tym som isla potom do poistovne - peniaze (cca. 80% sumy) nam bez problemov vratili.

adriankabalaz
19. apr 2017

Ahojte.nikto chysta teraz ist na dovokenku cez invia?mam kupon hodnote 750eur.vyhrala som.ale ja nrchcem ist nikde.ak ma niekto zaujem za 650 eur predam

katka5161
29. máj 2017

@adriankabalaz škoda, minulý týždeň som vyplatila zájazd

dadeq
17. jún 2017

Ahojte, chcela by som pochváliť cestovnú kaceláriu v Nitre - Zobor Travel určíte odporúčam, majú super ceny, dobrý prístup a to čo je napísané v katalógu aj dodržia 🙂 http://zobortravel.com/

klaudias252
30. jún 2017

Nikdy ! chod radsej cez Travel, neposlu Ti potvrdenie o zaplateni, musis sa im doprosovat o podklady k odletu, ja som si nakoniec musela volat cestovku cez ktoru idem a to nehovorim o poistnych kartickach, ktore si tak isto musis od nich ziadat, budu ta uhanat pokial nekupis dovolenku a potom si pre nich vzduch. Nerob to radsej Travel - su to slovaci hlavne .

oli_
11. júl 2019
Používateľ oli_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od oli_.

Ahojte! Ja ich využívam na kúpu zájazdov, aj s nimi dá sa povedať, čiastočne už dlhodobo spolupracujem. Ak máte záujem, viem vybaviť zájazd kúpený cez Inviu ešte o trošičku lacnejšie.

veronikaszabova
11. júl 2019

@oli_ netreba to pisat do kazdej starej temy. A toto je propagovanie prace tam, kde sa to nehodi.
Aby ta neblokli.

drahomira21
7. okt 2020

@muriel21 NIE!!! Ak sa ti niečo nebude páčiť, Invia je len sprostredkovateľ a reklamácie rieši cez poskytovateľa a ten sa vyjadrí kedy bude chcieť, lebo je zahraničný. Oklamali ma ako sa len dalo, predražené!!!

lubomirasmolejova
21. sep 2021

...Nikdy!!! Mariana Gondkovská September 2021

Dátum pobytu: 9.9. - 16.9.2021

V januári 2020 sme kúpili dovolenku cez Invia na hotel Sultan, ktorý nás vyšiel cca 550 eur. a dovolenkovť sme mali v júni. Kvôli pandémii covid19 to nebolo možné a tak bola dovolenka preložená o rok, kde sa cena navýšila. Kvôli pracovným záležitostiam nám nebolo umožnené v tento čas cestovať, tak sme ju preložili na september.
Po čase nám bolo povedané, že si musíme vybrať iný hotel ,ponúka bola zo 4 možnosti 2 krát Kréta a 2 krát Turecko. Takže vyberať sa nedalo a tak sme zvolili Side Town hotel ,čo bola najväčšia naša chyba. No ale doplácali sme naďalej a tak nás dovolenka vyšla na sumu cca760 eur. Pri storne dovolenky by nám stiahli skoro polovicu tak sme to riešili takto, že na dovolenku sme išli...šetrili sme na dovolenku ,aby sme si odišli a nie aby nám cestovka vzala naše peniaze. Na začiatku pandémie keď sa nedalo cestovať väčšina cestoviek ľuďom peniaze v celej sume vrátila! My sme mali zaplatený aj storno poplatok a aj tak by sme prišli o dosť peňazí.
Dobre, odcestovali sme a dostali sme sa do pajzla ,na ktoré nemám iné pomenovanie ,po príchode na hotel čo bolo niekedy po 22 hod. sme nedostali nič na jedenie okrem studenej polievky, bez vody a kávy.na terase opitý čašník sa váľal po zemi a grcal do sačka, nikto si nás tam nevšímal. Hotel špinavý ,všade sa povaľovali mačky, ktoré nám aj v noci vošli do izby, dobré na infarkt!
Strava o ničom slabý výber, ak by som zaplatila 300 eur za dovolenku tak by to bolo dobré, ale nie za 760!!! Kladne môžem zhodnotiť akurát recepciu .
Vďaka delegátke, ktorá prišla hneď ráno ,pochopila hneď o čo ide a dala nám vymeniť izbu pre prípad, ak by nám nevyšla možnosť výmenný hotela, ktorý nám hneď sama navrhla, začo som jej neskutočné vďačná.
Výmenná sa podarila, chvála bohu a boli sme hneď v raji doslova. Sťahovali sme sa do hotela HANE SUN . Doplatili sme každá 52,50eur,čo má mrzelo z dôvodu ,že sme prišli o jeden deň sťahovania ,nervov a ďalších výdavkov. Nehovoriac ,že kamarátka musela zapnúť dáta, aby sa spojila s delegátkou a prišla o70 eur Takže takto sme dopadli začiatok veľmi ,veľmi zlý. Hotel ktorý nám delegátka poskytla spĺňal naše požiadavky a bolo nám tam krásne ,personál milý ,priateľský a úslužný všade čistota a poriadok ,ako na hoteli aj na pláži. Tento hotel so všetkými službami je naozaj číslo 1.Môžem iba odporúčať každému a rada sa sem vrátim!

Je mi ľúto, že sa neoverí hotel do ktorého ľudí posielate za nie malé peniaze.
Takáto je naša skúsenosť.

Ubytovanie
0,5/5
Strava
0,5/5
Okolie