Dovolenka - Bulharsko

9. jan 2023

Ahojte. Je podľa vás v Bulharsku špina? Chceme ísť na dovolenku a už som zabookovala Chorvátsko. Uvažovala som aj nad Bulharskom ale priateľ povedal že Bulharsko je špinavé. Sestra bola pred pár rokmi v Bulharsku a vraj tam nebola špina. Ďakujem

janinka007
9. jan 2023

Nie, v Bulharsku nie je ziadna spina. Je to normalna civilizovana krajina.

sharka174
9. jan 2023

Boli sme minulý rok a nikdy viac moja noha do Bulharska nevkročí

darinkaninka
9. jan 2023

@sharka174 Prosím, môžeš napísať konkrétne nepríjemné skúsenosti? Pomôžeš viacerým pri rozhodovaní.

miska45
9. jan 2023

My sme boli pred 2 rokmi a nikde som špinu nevidela boli sme na slnečnom pobreží. Ani v hoteli ani pláž ani promenáda nebola špinavá

janinka007
9. jan 2023

@sharka174 Slovensko je etalon cistoty, ze? Tu ti bordel nevadi.

ariesi
9. jan 2023

Boli sme minulý aj predminulý rok na slnečnom pobreží. Pláž čistá, udržiavaná, okolie už pomenej, ale žiadne skládky odpadu. To, ze sú ľudia, co odhodila papier na zem, je vizitka ľudí, aj turistov, ale žiaden extrém. Viac bordelu som zažila v Grécku, okolo cesty na pláž bolo dosť odpadkov, ale pláže čisté. Za mňa Bulharsko úplne v pohode.

niki78281
9. jan 2023

My sme boli v Bulharsku v Primorsku a Obzore. Žiadna špina krásne bolo. Bulharsko je naše obľúbené špina bola v Egypte

dettilv
9. jan 2023

No my sme boli na slnečnom pobreží pred 3.rokmi. a keby môžem tak za tieto peniaze pôjdem inde. V piesku samé spaky, a na ceste naspäť do hotela bordel-rozbite fľaše a poháre, aj nejaké handry. Prvý dojem bol zlý a ešte aj kradnúť od nás chceli takže tam už nejdem

kkatka22
9. jan 2023

Vyslovene špinavé neni ako nejake egyptske mesto predsa len je to Európa ale neni ani pekné a uplne čisto udržiavané ako chorvátsko napriklad.Celkovo ludia sú tam drzí,more špinavsie ako hoci kde inde kde som doteraz bola.Ja tam viac krát urcite nepojdem.

sharka174
10. jan 2023

@darinkaninka ochoreli sme celá rodina.. vraj rotavirus..mali sme cestovne poistenie,ale to ošetrenie prebiehalo dosť pochybne, deti boli v dosť zlom stave, dokopy sme ich dali až na slovensku.. každý z lekárov na mňa pozeral, že čo nás to napadlo ísť s malými deťmi do Bulharska -lebo Bulharsko je vraj známe týmito vírusmi..
Boli sme na slnečnom pobreží
Hotel bol v poriadku, čistý pekný.. podľa mojho nazoru bola miestna strava veľmi mastná, ťažká,ale to asi záleží od hotela
Na pláži sa našli aj špaky-ale to je vizitka turistov
A k moru- síce teplé..ale vela rias, veľa neporiadku,vysoke vlny -čiže zase nič pre malé deti podľa mňa..to more je také slané jazero (moj názor)

sharka174
10. jan 2023

@janinka007 to som povedala?

kkatka22
12. jan 2023

Áno aj my sme boli chorí po návrate aj známi čo tam boli ale či od klímy alebo vírus to neviem

janka95
21. jan 2023

My sme boli už viac krát. Možno pre ľudí čo očakávajú dáky luxus to nie je. Ale pre nás super. Počasie krásne, more pekné apartmány čisté. Máš tam chodiť co aj pozrieť aj nakúpiť. My máme radi Bulharsko 🙂

mina2415
8. mar 2023

@miska45 v akom hotely ste boli ? My ideme na slnečné pobrežie hotel avliaga beach

katulienkax
9. mar 2023

@sharka174 rotavirus chytila rodina aj na SK aj norovirus, to su pomerne rozsirene virusy, takze netreba tieto virusy hadzat na Bulharsko. Ina kava by bola salmonela, to uz je choroba z nedodrziavania hygieny.

miska45
9. mar 2023

@mina2415 my sne boli tiež na slnečnom v hoteli Riva

mina2415
9. mar 2023

@miska45 a lubilo sa? Ako ste išli? My ideme autom .

miska45
10. mar 2023

@mina2415 super bolo nám sa veľmi páčilo určite sa ešte do Bulharska vrátime my sme boli lietadlom. Let trval hodinu aj 10 minút. Ale nabudúce pôjdeme smer Nesebar je to historické mesto

ninaanina
30. mar 2023

Mam svoje skúsenosti s kúpou 2 apartmánov Bulharsku. Kľudne mi napíšte. Ja aj môj muž sme veľmi spokojní.