Dovolenka - Cyprus

petka2826
18. apr 2015

ahojte chcem sa opytat ake mate skusenosti s cyprusom dakujem za vsetky odpovede 🙂

teplakova
19. apr 2015

@petka2826 my sme boli minulého roku, v tej gréckej časti (nie Severný Cyprus), a bola to najlepšia dovolenka na akej sme boli 🙂 Ja som bola v 22.týždni, ale vôbec som nemala pochybnosti o hygiene, či už jedla, bazénov, alebo mora. Určite závisí aj od výberu hotela a konkrétnej lokality, ale celkovo je tá južná (grécka) časť taká európska. V Severnej (tureckej) časti sme neboli, takže neviem reálne porovnať, ale nechceli sme tam ísť kvôli tomu, že už je to mimo EU, že som mala obavy, či turci budú dostatočne čistotní, aj keď strediská sú tam zrejme novšie.
My sme boli maximálne spokojní, so všetkým (hotel, jedlo, prístup, služby, more), a keď budeme mať bábo väčšie, tak sa tam určite ešte vrátime.

jankatt1
19. apr 2015

My sme boli pred dvoma rokmi na juhu, v Limasole, hotel Grand Resort. Ja som bola nadmieru spokojna!🙂 vsade sice sami Rusi, preto su aj ceny tak nastsvene...jedina vec, co mi mozno vadilo boli vysoke ceny. My sme mli v hoteli len ranajky, obed sme zhltlilen nieco lahke, no na veceru sme vzdy chodili do mesta...no a vecera nas vzdy stala 50-80€, to sa mi zdalo trosku viac, ale okrem toho sme boli velmi spokojni. Planujeme sa tam vratit...

sardinka333
19. apr 2015

My sme boli na tureckej časti Cypru v rezorte Kaya Artemis cca pred 2 rokmi s deťmi a perfektnééé!!!! Čistota bola samozrejmosťou, skvelá kuchyňa, detský vodný svet, šmýkačky, večerné programy....krásne, čisté more. Našla som video na youtube, presne ten hotel, rezort, možeš pozrieť. Veľká spokojnosť.

https://www.youtube.com/watch?v=30dMQSeagXY
tatianamt
20. apr 2015

Cyprus je úplne super... bola som tam s manželom už 3x a toto leto ideme znova.
2x v hotel Acapulco Beach http://www.palmtour.sk/katalog/product/21921-Ac...
1x Noahs Arka (úžasný hotel) http://www.palmtour.sk/katalog/product/18780-No...

petka2826
autor
12. máj 2015

a kde na cypre je asi njlepsie v ktorej casti?

tatianamt
13. máj 2015

@petka2826 My sme boli aj v gréckej aj v tureckej časti. V gréckej sme ale objednávali čisto len letenku, pretože tam pracuje mužova sestra, takže ubytovanie sme neriešili. A do tureckej sme šli klasika cez cestovku.
Ak chcete hotel s vyžitím pre deti odporúčam hotel Acapulco Beach http://www.palmtour.sk/katalog/product/25212-Ho...

Je tam naozaj super, boli sme tam už 2x

petka2826
autor
14. máj 2015

@tatianamt ahoj chcem sa ta opytat v tom hoteli NOAHS ARK 5* aku stravu ste tam mali lebo som sa docitala ze pri all inclusive to nemali bohvieco a napoje si museli dokupovat?tak neviem lebo my ked sme mali all incuslive tak sme mali vsetko,mame ponuku ist do tohto hotela tak prosim ta povedz mi vsetko o nom,my mame moznost mat ultra all incuslive,a mame dve deti dakujem

lucaaza
14. máj 2015

@tatianamt Taťka ďakujem za info. Skvelý prístup cestovky už sa tešíme, nakoniec sme vybrali Acapulco 🙂

tatianamt
14. máj 2015

@petka2826 ahoj, mali sme stravu Ultra All Inclusive a mali sme neobmedzené množstvo či alko alebo nealko. Ja pracujem v cestovke a predávame už len Ultra All bez rozdielu na cene. Ak máte možnosť na Ultra určite berte to 🙂

tatianamt
14. máj 2015

@lucaaza To ma veľmi teší. Výborný výber budete určite veľmi spokojná.

danulkaja1
29. jún 2015

@teplakova môžem sa spýtať v ktorom hoteli ste boli?

danulkaja1
29. jún 2015

@teplakova môžem sa spýtať v ktorom hoteli ste boli?

teplakova
29. jún 2015

@danulkaja1 Tuto: Ayia Napa, Hotel: Christofinia

adelkaterezka
18. mar 2016

ahojte..... Prosim vas, chceme dovolenku na Cypre... mame dve deti, požadujeme pozvolný vstup, teple more, stravu pre deti, akvapark alebo tobogany v hoteli, nočný život,- promenady obchodiky... viete o niecom takom... dakujem krtasnne

selina.liana
21. apr 2016

@adelkaterezka aj my by sme chceli ist na Cyprus.

avenev
24. apr 2017

Ahojte, boli ste niekto prvy junovy tyzden na Cypruse? Bolo uz teple more?chystame sa do Ayia Napa....dakujem

arabellka1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mery34
9. júl 2017

@arabellka1 a co chcete menit? Ved maju euro.

sara22
1. mar 2018

@avenev mozem sa spytat,ci ste nakoniec boli na zaciatku juna? Tiez zvazujeme a bojime sa,ci bude more dost teple.

avenev
1. mar 2018

@sara22 ano boli sme a bolo teple more ale chodili sme na plaz nissi beach kde bola plytka vyhriata voda , myslim ze zavisi od miesta...

sara22
2. mar 2018

@avenev my ideme severny cyprus, vychodna strana, taky zalivcek. Nevieme sa rozhodnut, ci 12.6.-19.6.tam bude more uz dost teple na to,aby sa tam decka chceli kupat 🤔

fiviasebi
2. mar 2018

@sara22 ahoj my sme boli minuly rok na severnom a odchadzali sme 26.6 a isli sme na 15 dni co bolo ku koncu uz brutal teplo a voda ako caj tak sme sa zhodli ze aj o 2 tyzdne skor sme mali ist.

hettinka
2. mar 2018

@petka2826 ak poletíte na severnú časť, daj si pozor, lebo niektoré lety sa letia s medzipristátím v Turecku, ale nepustia ani ludí z lietadla von, hodinu tam musíš sedieť a s deťmi takto predlžený let + 2x pristávanie 2x vzlet je náročný.

sara22
2. mar 2018

@hettinka ja dufam,ze tie moje budu spat 😁

sara22
2. mar 2018

@fiviasebi a kde konkretne ste boli,ak sa mozem spytat? Aky rezort?

fiviasebi
2. mar 2018

@sara22 kaya artemis. Inak fakt bacha na tie lety nam povedali v cestovke ze tak 20min budeme v turecku stat a nechali nas tam 2.5hod cakat cez obed vo vypnutom lietadle teda bez klimy. A naspat sme leteli v noci a zase sme 1hod cakali. Radsej let Ba-larnaca

sara22
2. mar 2018

Fuha 🙄 a to si mozeme aj vybrat?

fiviasebi
2. mar 2018

@sara22 treba sa popytat v cestovke na to su lety aj tam aj tam.

sara22
2. mar 2018

@fiviasebi uz to mam zistene, ponuksju to zatial len na 8dnove pobyty, ale na tolko sme chceli ist 🙂

sara22
2. mar 2018

@fiviasebi dakujem za tip 😉