Dovolenka Slovinsko

martinam1986
10. aug 2015

Dobry vecer, bol niekto na dovolenke v Slovinsku? ako sa pacilo? co plaze,sluzby.ubytko

janka279
10. aug 2015

@martinam1986 v Slovinsku (Portorozi) sme boli dvakrat. Celkovo sa mi velmi pacilo. Akurat tie plaze nic moc. Betonove, travnate alebo kamienkove. A tych plazi tam nie su rozlahle. Ale v Slovinsku som zazila jednu z najlepsich masazi, plachtila som na plachetnici, blizko Portorozu je stare mestecko Piran, ktore sa mi velmi pacilo. Ubytovanie sme mali v hoteli, ale dobre sa dalo najest aj v restauraciach. Celkovo Slovinsko odporucam, najvacsim nedostatkom su tie plaze.

martinam1986
autor
10. aug 2015

@janka279 tiez som videla na obrazkoch tie betonove plaze... aky je potom pristup do mora?more ciste?
boli ste asi cez cestovku, ze?

janka279
10. aug 2015

@martinam1986 Pristup do mora bol po rebriku. More bolo v pohode. No tak ako plaze, tiez to nie je to najkrajsie more, co som videla. Ale aj tak sme si to uzili. Odporucam vziat si nafukovacky. S nimi sme sa v mori celkom vyblaznili. 😃 A na plazi bol tiez bazen, ktory sa dal vyuzit. A ako si spominam, chodili sme na taku platenu plaz. Nie, neboli sme cez cestovku.

janka279
10. aug 2015

@martinam1986 my sme byvali napravo ako je ten cip s hotelom. Je tam vidiet hotel s bazenom a tam sme chodievali na plaz. Je to vidiet, ze je to ohradene na kupanie. A boli sme sa kupat aj na kamienkovej plazi, ktoru vidiet na lavo od cipu. Tiez je tam vidiet ohradene miesto na kupanie. Tam bol vstup do mora pozvolny, ale bola tam kamienkova plaz.

martinam1986
autor
10. aug 2015

@janka279 hmm, tak celkom zacinam vahat, ci by sa mi to pacilo 🙂

janka279
10. aug 2015

@martinam1986 podla toho, co od dovolenky ocakavate. More nie je zrovna tyrkysove, plaze nie su uplne uzasne, ale zas nam sa pacilo. Pekne miesta, pekne restiky, celkom dobre nakupy, ak nocny zivot bol celkom fajn, blizko bolo to starobyle mestecko Piran. To sa mi belmi pacilo. Mna dostalo to plachtenie na plachetnici. Po meste sa dalo chodit bicyklami. Ako bolo to fajn.

kristinkahugo
10. aug 2015

My sme tam boli na turistiku. Záleží co Od toho očakávas.

janka279
10. aug 2015

@martinam1986 este posielam par realnych fotiek. 😊

martinam1986
autor
10. aug 2015

@janka279 dakujem...... pekne fotocky.... dost podobne s HR..... tie plaze su skor sukromne a platene, ci aj verejne? rebrikovy pristup do mora moc neuznavam a navyse mame drobca co sa rad clapka pri kraji...... a co ceny ubytka , stravy,....?

janka279
10. aug 2015

@martinam1986 plaze, ktore sme zazili my, boli platene. No plazi tam bolo viac. Tie, ktore boli kamienkove, mali aj pozvolny pristup do mora. Tam by sa dalo clapkat. Ceny jedla v restikach boli taky standard. Porovnatelne s Bratislavou. Ale boli tam aj normalne obchody s cenami porovnatelnymi so Slovenskom. Cenu ubytka si nepamatam. Vybavoval manzel prvykrat a druhykrat sme tam boli na skoleni, takze ubytko platila firma.

janka279
10. aug 2015

@martinam1986 a na prvej fotke, ta cervena budova, to bol welness. Vhodna alternativa v pripade zleho pocasia. Tam bolo super. 👌